Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Може и да не е традиция, но явно си го има, като обичай в някой краища на България. Аз също не го знаех, прочетох за това тук, във форума, но ми хареса, като идея.  Peace
Исках на кръстницата да и остане нещо за спомен от кръщенетата на децата. Първия път не помня какво и подарих,  Blushно сега беше една много красива ваза и свещник в същия цвят, които идеално и паснаха на всекидневната. Мислех за икона, но не и се връзваше с интериора, иначе тази идея ми допада повече.

Кари, не знам при вас как е, но при нашите - в Горна Оряховица, също няма места в детските градини. В яслата имаше, но там предпочитат да ги дават на градина директно. Много от градините са затворени и за това няма места.

Явно, може би точно това е причината. При нас има само 1 затворена градина.

# 46
  • Мнения: 159
Запис,че нямам време сега за повече.  Hug

# 47
  • Мнения: 27
Здравейте,тези дни нещо нямам време да пиша.Много свежа тема си имаме

Честито на малките и големи рожденници!ДА са ни живи и здрави порасналите юнчета!
Честито и на проходилите-да избират все правилния път Simple Smile

За подарък на кръстника и аз чух от фориума,но смятам да му взема нещо за спомен.

Някой има ли отзиви за хомеопатичното лекарсво за зъбки Chalmomille vulgaris  15(дано не греша че ме мързи да погледна).
Купих го но незнам каква дова да дам newsm78

И ние тези дни ще подаваме документите за яслата? Някой сеща ли се кога излизаха класиранията? Май беше всеки месец за Варна...

# 48
  • Мнения: 269
hrista ,за съжаление го кърмих само месец Cryнямах кърма и беше на АМ.Именно заради тази причина го захраних много рано с манджи Wink

# 49
  • Мнения: 226
Senayde9 ,пожелавам да всичко да отмине и замине и даже да забравиш,че някога е имало такъв проблем Hug
  Днес имаме годишнина от сватбата,но ще празнуваме поединично Wink,че мъжът ми е командирован на другия край на България.  newsm38 :,а можеше 1dating

# 50
  • София
  • Мнения: 2 658
хайде и ние в отбора на ходещите крачета  Grinning Тази вечер моето момченце проходи като държеше една тежка футболна топка.  Shocked След това си прави по една-две крачки и без нея. От две седмици поне хващаше нещо(то и без да държи нещо все си клякаше де)без да се държи някъде и явно това му е била тренировката.

# 51
  • Мнения: 57
Честито на Марти  smile3501

Христа, честита годишнина! Ще наваксате като се върне Wink

Очите и носът ми текат от сряда... дали е от цъфтежа навън или е от настинка, това е въпросът Wink

# 52
  • Мнения: 269
hrista ,БЛАГОДАРЯ и Честита ви годишнина  bouquet
petia_tag Честито на Марти Hug
И Симона е проходила  Hug
 gmarinova,дано не е нещо сериозно Praynig

# 53
  • Мнения: 639
Браво на Марти, да му е лек Пътят! Heart Eyes

Христа, да си отпразнувате като се върне половинката.  Wink

Днес с нова щуротия ме изненада моят ЩрЪкалко. Избута си камиончето до библиотеката и докато скоча да го взема, се беше качил на камиончето, а от него на библиотеката и се хвана дръжките на стъклените витринки.  ooooh!

# 54
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте милички!
Честито на всички, които празнуват! Бъдете живи и здрави  bouquet
Страхотна питка от Алиента. И, бебоците са страхотни. Да са ви живи и здрави!

За яслата да ви кажа- получих е-мейл, че не сме класирани. А, иначе чакам през лятото резултати от още 2 детски ясли в които съм кандидатствала на място. Там резултатите излизат по-късно. Но пък се откриват места. Там ми е надеждата.

# 55
  • Мнения: 71
Петя поздравления за Марти!

Аз пак трябва да стягам багажите за Пловдив...като някой катун сме...голямо пътуване пада.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 132
Благодаря ви за комплиментите относно моята мома Simple Smile
За подаръка за кръстниците и ние се чудим какъв да е. Аз когато бях кръстница получих подарък. Има традиция да се дарява кръстника с бяла риза. В днешно време с нещо за спомен се прави.  Така, че hrista , поне три ризи имаш да взимаш  Wink

Честито на проходилите! Вече имам чувството, че са болшинство Simple SmileМони днес беше забравила, че още не е проходила и както се държеше за една ограда на площадката се обърна сякаш ще тръгва на някъде и пльосна по лице в единствените две секунди, в които не я държах. Мислех, че съм успяла да я хвана навреме, но окото и е червено и сълзи, малко от носа.... Абе до утре надявам се да е добре.
Исках още да пиша ама не помня. Спи ми се...
Грети, аз нямам претенции за списъците. От каквото и да ти тече носа- да ти минава!
Алиента, може би нямаш Майкрософт офис. Списъците мисля, че са на Ексел.
SheIsInLove, аз изобщо не мога да ти хвана края кога си в София.
Айде лека от мене!

# 57
  • Мнения: 226
Благодаря за поздравленията! Simple Smilepetia_tag ,браво на вас!Сигурно е голяма радост...
  Amorevole ,браво на каскадьора!Мама да му мисли... newsm77  Stuck Out Tongue Winking Eye
  SheIsInLove ,мнооого добре те разбирам.И аз на всеки две седмици стягам големия багаж и катуна(както много точно си се изразила newsm10)потегля за пореден път...
   Да ви питам нещо...Давате ли кайма на бебоците и като им я приготвяте обработвате ли я по някакъв начин?
   Geraldine,ще имам предвид за ризите Grinning.Лека нощ!

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 23:04 от hrista

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 143

Някой има ли отзиви за хомеопатичното лекарсво за зъбки Chalmomille vulgaris  15(дано не греша че ме мързи да погледна).
Купих го но незнам каква дова да дам newsm78


По принцип това се дава за успокояване на бебето при растежа на зъбите. По пет гранули в 30 мл вода /или под езика/ на гладно. Не съм давала повече от 2 пъти за денонощие, но може да се приема на всеки половин час до туширане на симптомите. На нас ни помагаше и ни приспиваше.  newsm10

# 59
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Привет, дами  bouquet Пак съм изпуснала вълненията ви и притесненията покрай дечицата... 2-3 седмици държавна практика, защото май бях споменавала, че тази година ще направя един първи и последен опит да се дипломирам. Румката е приет в ясла, в което не се и съмнявах, защото тук в наше село напливът не е чаааак толкова голям ooooh!  Аз се завърнах от 4 дневна фоторазходка в Тасос, но бях посрещната с кофти новина - Румката си обърнал каната с вряща вода в/у крачето, с 3-та степен изгаряния, днес трябваше по план (на пироговци) да влезем в болница за операция, но по път минахме през ВМА и направихме консултация с един пластичен хирург (колега на майка ми), та така и не стигнахме до Пирогов. Ще правим превръзки и ще следим как се развиват онези "бели петна" страшни, пък дано му се размине Praynig Стискайте ни/ му палци Praynig Реве ми се, страх ме е много, мъчно ми е, че го боли...


п.п.Рая, една гранулка я разтвори в 2-3 пръста вода и дай само една лъжичка, колкото да се намокри устата, повече не е нужно - питай в темата за хомеопатията Peace

Общи условия

Активация на акаунт