Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 66-та тема

  • 127 507
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тайне личи си че са хубави и съм сигурна че са и вкусни.Браво ! Чак ми се иска да протегна ръка през монитора да си взема.. Hug Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 15 489
Тайне личи си че са хубави и съм сигурна че са и вкусни.Браво ! Чак ми се иска да протегна ръка през монитора да си взема.. Hug Hug
Благодаря ти  Hug. Наистина станаха неочаквано вкусни, при положение,че са измислени.

# 692
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Голяма палачинка в два варианта със сиренце и със сладко от боровинки и горски ягоди.



# 693
  • Мнения: 11 607
Стоева, Стоева, липсваш ми......

И ако обичат всички като Леля Ог Hug и Меганс Hug да престанат да коментират поименно,че аз се комплексирам много от подобно нещо......

За всички вас  bouquet.....

Благодаря за съветите на Лабрекс и Пети, той моя сладкиш малко по никое време, още не е дръпнал хубаво......

Хляб по тех … 80;нч

Картофки

Оризови кю … 77;та - снимката е лоша

Супа от зел … 80;де

Негърскот& … 086; Д.....

То имаше и пържени тиквички и пържен патладжан, но аз нямах нерви да ги снимам......

 Hug Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 320
Привет момичета   bouquet
Чудесни неща сте показали поздравления   bouquet
Гуинет, много вкусни неща си показала и франзелките са страхотни  Peace
Леля Ог, тези картофки с месце и разни зеленчучета изглеждат много вкусно, картофките вари ли ги предварително  newsm78
Neli4ka, може да са обикновенни, но са страшно апетитни и тези пържолки ммм....
Aredhel, палачинката със това сладко от боровинки и горски ягоди простооо разкош.
Lindita, тази вечер и ние сме на винен кебап, ето:



ЕЕеее, Маме Цоцоланке страшна си, кефиш мъ вного да знайеш с тези твойте манджи Laughing, защо се комплексираш немога да си обясня   Thinking при теб винаги всичко е страшно вкусно  Peace и сега какво направи ти таман хванах цаката на твойто хлебче и сега кво хляб по технологията на Ердинч, айде сега ново двайсет, а сега дай и тая технология да я видя къде е, че тези корички ....неустоими са просто, ами картофките много са съблазнителни казвай как ги прави, откъде го изкара това меню незнам и кога успя да сготвиш всичко с тези четирима юнаци  newsm78


# 695
  • Мнения: 6 713
Маме Цо, я издай рецептата за това негърско Д? Simple Smile С такава глазура отгоре не съм виждала като вариант и ми стана интересно Crazy

# 696
  • Мнения: 107
Добър вечер!   bouquet

Днес у нас менюто е форумско  Grinning, а именно: чесновият хляб на Ванила (обаче го измеси машинката и вместо риган сложих босилек, много пасна на зехтина и чесъна  Laughing), ароматният дроб на Лабрекс (Лабрекс, за протокола, рецептата става и с агнешко дробче, а сосът е ... мммм  Heart Eyes, мислех си, че би паснал добре на заешко... ще се пробва, няма как   Wink ... Оставих го да е в повече, за да се обира с хлебчето  Heart Eyes) и рулото "5 лъжици" с пълнеж от микс заквасена сметана и сладко от боровинки (естествено не можах да го завия добре и .... част от него остана по кърпата  Embarassed)





Лека нощ на всички сладокусници  Flutter!

# 697
  • Мнения: 11 607
Маме Цо, я издай рецептата за това негърско Д? Simple Smile С такава глазура отгоре не съм виждала като вариант и ми стана интересно Crazy

То точно глазурата ме затрудни, въпреки,че е фасулска работа...ама като не знаеш е трудно...Да, и аз само в рецептата на Марулка го видях с бяло...Всички останали бяха с какао.....http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258128.msg9366733#msg9366733

Алекс, технологията на Ердинч е много проста, но ефекта е поразителен......Опитай, няма да съжаляваш! В темата го коментирах.....

# 698
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ох, ние нашто дупе вече го свършихме, чудя се дали да не забъркам втора доза, че отдавна не бях яла толкова сочен и вкусен сладкиш.
Аз ползвах подсладена сметана на Хопла само я разбих с миксера и я оформих на 3 кръга розички.
Маме, и твойто е готино, а двойна доза ли си направила, че блатът ти ми изглежда по дебел от моя Rolling Eyes
Алекс, виненият ти кебап е супер  bouquet
Аз пък забравих да снимам вечерята Sad     от глад

# 699
  • Мнения: 11 607
Маме, и твойто е готино, а двойна доза ли си направила, че блатът ти ми изглежда по дебел от моя Rolling Eyes

Тц.....една доза е.....Блатовете явно са като стопанките си hahaha......

# 700
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Маме, и твойто е готино, а двойна доза ли си направила, че блатът ти ми изглежда по дебел от моя Rolling Eyes

Тц.....една доза е.....Блатовете явно са като стопанките си hahaha......

А, Маме недей така, вярно че моят блат не е много бухнал, ама не съди по него за мен hahaha hahaha

# 701
  • Мнения: 148
Момичета,страшно вкусно е при всички.От мен,едни питки с шарена сол,кюфтета с тиквички и картофи и пържен кралски кефал който забравих да снимам.
=питки с шарена сол

-кюфтета от тиквички и картофи

# 702
  • Мнения: 11 747
Пица Маргарита, но и гарнирана с прошуто  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 521
Здравейте момичета, исках да ви изчета и разгледам пред да пиша, но все още съм на 39 страница и все докато разгледам и трябва да ставам. Продължавам да разглеждам и да се възхищавам на творенията ви, а аз набързо пускам една торта, която правих за рождения ден на свекърва ми (и им бяхме на гости, затова зачезнах за няколко дни).
Това ми е първата торта с глазура, не се получи пърфект, но свекито я хареса. Тортата е медовникът на Селма:



Едно оризче правих "Иглу", по рецепта на Нордина, мноооого ни хареса:


И там на 30 и някоя страница много похвалиха Златното хлебче на Лабрекс, затова реших и аз да го спретна, ето го, наистина е разкошно, тъкмо закусвам филийки с него:


Другите неща, които готвих тези дни са тривиални, затова не съм ги снимала.
Ние отиваме днес на сватба и пак няма да ме има няколко дена, но после ще разглеждам   bouquet  bouquet  bouquet
Лек и приятен уикенд на всички

# 704
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
tracy_t , прекрасна ти е тортата Hug.

pina , много обичам пица, твоята изглежда супер апетитно Hug.

ditsan , страхотни питки  bouquet!

viroglavka , може ли рецептата за чесновия хляб?Чудесно изглежда Wink.

Аз да покажа едни кифлички с кашкавал :



Канелени пръчици / и те, и кифличките са от бутер тесто, рецептите са на Юлето от "Гответе с мен" Wink/:



И торта Добуш :

Общи условия

Активация на акаунт