Рожден ден

  • 1 845
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте!Искам да разбера вие как си изкарвате рожденните дни?В последните години откакто се омъжих празнуването ни се изразява в семейно събиране.Понеже майка ми е болна почти не идва на тези събирания,сестра ми ако децата са болни и тя пропуска тези събирания и остават само свекъра и свекървата.Ами не ми се празнува с тях рожденният ми ден а те очакват да ги каня.Обстановката е доста тягостна като се съберем и въобще не ми е празнично.Всички се наяждат набързо и се разотиват.Сякаш са дошли да ядат само.Пробвахме и на заведение -пак същата работа.Сега съм решила просто двамата с мъжа ми да изчезнем нанякъде и да кажа че няма да си празнувам рожденния ден.Нещо нямам настроение да се събираме и с приятели.Как минават вашите празници ще ми е интересно да разбера?

# 1
  • Мнения: 2 170
От много години не давам гласност - това е моят ден!Празнувам го според-зависи,а е и през лятото ....отпускарски сезон!

# 2
  • Мнения: 1 296
Първо го празнувам със семейството. После ако имам съответно възможност на другия ден - с приятели в заведение.

# 3
  • Мнения: 1 174
Ние с мъжа ми сме в един месец, той в началото, аз в края. Познай кой е прецакан  #Cussing out парите все свършват за моя рожден ден и тая година реших, че неговия няма да се празнува и толкоз.
Иначе е различно - и на заведение с приятели сме ходили, и по домашно с приятели, също сме били и мешена компания от родата с приятели, само родата, и само двамата. Последния тип празнуване на мен най - много ми допадна - романтика и свещи. Обаче на него му дай шумна компания и хора и предпочита големите събирания.

# 4
  • Мнения: 1 748
Празнувам само с мъжа ми и вече и детето на ресторант, или ако са почивни дни пътуваме някъде.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14
И двамата с мъжа ми празнуваме рождените си дни на ресторант. Или сме двамата или с децата - винаги е много весело и с никой не се съобразяваме. От Пловдив сме и напоследък ходим в Хисаря, правим си спа процедури, плуваме, хапваме някъде и  обратно. От години не каня роднини по същите причини, които посочва авторката. Пък и преди гостите чистя и подреждам, след тях също и празника ми се състои в циркулиране от кухнята до хола - не мерси.

# 6
  • Мнения: 4 965
Аз лично от няколко години не си празнувам рождения ден (по определени причини) - излизаме с мъжа ми и децата на сладкарница и толкова. Последната година моите колеги ме изненадаха, като ме заведоха на суши (знаят, че обожавам).
За сметка на това, неговия рожден ден и имените дни на двамата са своеобразни всенародни веселия. Вие защо не излизате с приятели?
Моят имен ден го съчетаваме винаги с 8-ми декември - все някой от двамата и останалите от компанията ни учим по нещо и празнуваме Студентския празник. Излизаме извън София - в някой хотел с минерални басейни, ходим 2-3 дни по заведения, дискотеки и т.н. Обикновено няколко дни по-късно се събираме и с моите роднини (моите родители, леля ми, братовчед ми и т.н.), а след това каним вкъщи свекърва ми с малката ми зълва и пак става купон (със семейството на зълва ми се събираме често и ни е много весело).
Именият ден на мъжа ми е на 6-ти май - винаги правим един купон вкъщи с най-близките приятели, един ден ходим на заведение двамата, той води по-близките си колеги някъде и отделно се събираме на вилата с неговите сестри, братовчеди и т.н.
Рожденият му ден е 2 седмици след имения и е повод или да излезем с приятели извън София за няколко дни, или за кратка екскурзия на двамата в чужбина. (За неговия имен ден и за рождения му ден - свекърва ми си е в САЩ, а моите родители идват за по една вечеря преди купона, хапваме, пийваме, вземат да погледат внучките си, а ние продължаваме.)

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 19:45 от azaf

# 7
  • Мнения: 4
Зависи от настроението и желанието ми Simple Smile Обикновено сме на морето, тъй като там най-обичам да си празнувам рожденият ден  Simple Smile  Или излизаме на заведение с приятели или пак сме в домашна обстановка. Понякога ходим на гости на родителите ми  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 174
Ние сме през 3 дни и всяка година около празниците ни си спретваме по някое пътешествие.

# 9
  • Мнения: 426
Никога не бих си празнувала рождения ден със свекърва ми и там някакви други роднини на по 60 години  ooooh!. Винаги празнуваме само с приятели и никога не се интересувам от това кой какво очаква - да бъде поканен или не, изобщо не ме касае.
Каниме си тези които си искаме, а не тези които си мислят че трябва да бъдат поканени.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 036
Празнувам на заведение с приятели. Нямам навика да каня роднини.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
Обикновено си празнувам рождения ден на морето.Обичаме да ходим началото на юли,преди голямата лудница и в случая сме двамата с мъжа ми на рождения ми ден.Откакто се появи детето, си празнувам вкъщи,като каня родителите  и моите, и неговите,но детето много ни радва и весели и не ми е сконфузено.Преди 2-3 години ,празнувах и с приятелки на следващия ден,но сега вече това е доста сложно.
На твое място бих излязла с половинката на хубав ресторант,а не да си развалям празника в неприятна компания.

# 12
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Празнуваме тримата някъде където го решаваме ей така почти в последния момент, но винаги ни е хубаво... Peace

# 13
  • Мнения: 228
Празнуваме с приятели, някъде за два три дни. Peace
С роднини - абсурд. Naughty

# 14
  • Мнения: 2 138
С роднините- след празника!
На самия ден -с приятели на заведение!Отделно с колеги и колежки Peace

Общи условия

Активация на акаунт