Кухните - 31-ва тема

  • 80 307
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
jam, ние сложихме две тръби по 1,20 м. на ъгъл и на тях окачваме кърпите. Тук се вижда как е.
Дъната на шкафовете и чекмеджетата не покривам с нищо.

Охоооо, кой е вече с килим.... Party
Страхотно се е получило...Просто вълшебно... bouquet

А дивана с какво го "претапицира"?

# 31
  • София
  • Мнения: 794
Lady Guga, мерси  Hug Плотът е от технически камък Blanco Paloma се води от Стоун център. Гръбчето е бял лак.

Невидимка, долните шкафове се водят Коко Боло от Крон е купувано ПДЧ-то.

Curlicue, килимчето ми пристигна в неделя от Видин Simple Smile И мерси много за съдействието   bouquet
А дивана е "претапициран" с едно покривалце, купено за 16 лв. от магазин Явор.

# 32
  • Мнения: 634
А дивана е "претапициран" с едно покривалце, купено за 16 лв. от магазин Явор.
Мнооого се извинявам за това разводняване, което се получи, обаче къде точно се намират тези покривалца в Явор? Praynig Пиши на лични, ако искаш.

Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 794
Невидимка, ще ти пиша на лични  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 971

Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)

# 35
  • Мнения: 634

Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)
ухаааа  Confused това заби моята чуденка  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм тук  Hug
дайте някакви сайтове където мога да разгледам малко кухни, аз в един руски се ровя ама нещо ми куца там  Tired

# 37
  • Мнения: 1 196
Момичета,нека в тази темичка да покажете много прекрасни нови кухни,в които да творите кулинарни шедьоври  Hug

lo80 ,всекидневната и кухнята се очертават страшно свежи и красиви!Страхотни са,вече в завършителна фаза Heart Eyes Hug

# 38
  • Мнения: 35
Цоп и аз тук.
Страхотни кухни имате Hug
На нас тепърва ни предстои това чудо. Май проекта аз ще си го правя (ще имам нужда от помощ тогава Rolling Eyes)
Днес поръчахме гранитогреса за пода Simple Smile

# 39
  • Мнения: 79
Аз пък мислех, че е по-нова.  Blush
Ама нищо де, те идеите са вечни, както се казва. Цветове и материали се сменят, ама разположението на уреди и шкафове не се влияе толкова от годините. Аз мисля, че това е основния проблем. Как да си разположиш шкафовете и уредите, за да ти е максимално удобно и комфортно в кухнята.  Rolling Eyes


Предупредих, че не е нищо специално... Flushed Simple Smile 

http://cindarella.snimka.bg/daily/razni.480881.18445651

# 40
  • София
  • Мнения: 458
на мен ми харесва-много е симпатична и уютна Wink

# 41
  • Мнения: 440
Да се похваля - стената вече я няма ,бетонната мивка и старите шкафчета също.Майсторът ми е супер - работи доста бързо ,поне според мен.Утре идва дограмата.За момента се спрях на теракот,но се колебая между рустик и осака на Исперих.И двата вида са в бежовата гама,по ми харесва рустика,но пък осаката като че ли по-малко ще се пързаля.Ако някои има от тези видове ,нека сподели.До четвъртък трябва да го купя.
Хареса ми идеята миялната да е под мивката,трябва да я обмисля,защото другата седмица ще съм готова и трябва да поръчам шкафчетата.
Споделете къде държите газовите си бутилки Peace

# 42
  • Мнения: 189
да са ви честити новите кухни   bouquet

# 43
  • на пряката в пряката
  • Мнения: 84
Само ви чета и вземам идеи за кухнята,благодаря ви за полезните и красиви неща,които видях тук.   bouquet
Надявам в тази тема да мога да се отчета със снимки на готовата ми  кухня Simple Smile
Успех на всички в дизайна и обзавеждането на тази много главна част от жилището

# 44
  • у дома
  • Мнения: 1 581
jam, на плота винаги има малка кърпа, която използвам за ръце или да да избърша нещо. ако не е върху плота, я закачам на закачалка над мивката. отстрани на "колоната" има закачалка с кърпа, която е удобна на диваненцето. когато малката кърпа ми е мокра, я слагам върху парното да изсъхне. дъските ги държа върху батерията - ТУК и ТУК. може би, когато сменим батерията, ще им намеря друго място  Mr. Green въпреки, че се съмнявам, защото там ми е много удобно.
за капаците, както Радостина е казала: върху самата тенджера, с дръжката навътре и ги подреждам една върху друга в дълбоки чекмеджета - ЦЪК.
в шкафа под мивката съм сложила няколко дъна на кутии и в тях съм си подредила разните препарати и неща, които държа там. нищо не постилам на дъното на чекмеджетата.
svetli333, нашата газова бутилка е в шкафа до печката - ЦЪК  Peace

lo80, поздравления  Party

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 22:40 от blueeye®

Общи условия

Активация на акаунт