Кухните - 31-ва тема

  • 80 315
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
Колко см. трябва да е дълбоко чекмеджето за приборите? newsm78

# 46
  • Мнения: 339
Аз пък мислех, че е по-нова.  Blush
Ама нищо де, те идеите са вечни, както се казва. Цветове и материали се сменят, ама разположението на уреди и шкафове не се влияе толкова от годините. Аз мисля, че това е основния проблем. Как да си разположиш шкафовете и уредите, за да ти е максимално удобно и комфортно в кухнята.  Rolling Eyes


Предупредих, че не е нищо специално... Flushed Simple Smile  

http://cindarella.snimka.bg/daily/razni.480881.18445651


На мен ми харесва.  Peace
Мисля, че е подходяща за малко помещение.  Flutter


Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)

 Shocked току що варианта за технически камък отпадна. Не може единия му плот да струва, колкото цялата кухня. Аз за 2000 лв. мога да взема 13 обикновенни плота от 150 лв и да си  ги сменям всяка година.  Crossing Arms

lo80, а мивката и смесителя какви са и откъде ги взе? Много ми харесват.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 23:11 от Cheburashka

# 47
  • Мнения: 634


Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)

 Shocked току що варианта за технически камък отпадна. Не може единия му плот да струва, колкото цялата кухня. Аз за 2000 лв. мога да взема 13 обикновенни плота от 150 лв и да си  ги сменям всяка година.  Crossing Arms

А нещо да кажете за обикновения камък  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 185
Колко см. трябва да е дълбоко чекмеджето за приборите? newsm78
примерно 8-10 см, че ако се наложи, да може да вземе някой черпак... Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, искрено ме разсмя с описанието на трагичния инцидент  Laughing, на теб сигурно хич не ти е смешно, но гледай по-отвисоко на нещата.  bouquet



направо ми се плаче, още не ми е минало.
не мога да гледам отвисоко на нещата, гледам само в дупката  Laughing

# 50
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
сещам се и за дъски за рязане и капаци на тенджери. как прибирате тези неща и къде?

Капаците ми бяха голям проблем. Сега ги държа ето на това.  http://lh3.ggpht.com/_YWn5WNehswM/SfOsmeY2sLI/AAAAAAAABG8/npQRmZ … 4/%5BUNSET%5D.jpg А самата джаджа е закрепена от вътрешната страна на една от вратичките на шкафовете /предварително рафта вътре е направен по плитък за да се събере/
Имам и ето това - сащо е много полезно, то е вътре в шкафа и слагам и тигани примерно-така не са един в друг и не се драскат http://lasoomedia1.com.au/imageicon/IKE/PROD/J00507371/C_001/PAG … _0017E99A_OTN.JPG
Кърпата засега седи на вратата на фурната, удобно  е, но обмислям да я закача  на това Laughing
http://www.vackravaggar.se/bilder/artiklar/zoom/W_SPARROWGRONVIT_6.jpg
Дъските са прибрани в шкаф.

Lo -вече си имаш и подходящия килим..чудничко е  Hug

kimbolina - ти пък си намерила къде да гледаш ..в тоя руски кич  Laughing

Curlicue - много оправено брее...чистница такава...а докъде стигна с останалото?

Гуш - не е толкова голяма дупката, предполагам че все там ти е погледа обаче-щото гледаш отвисоко  Laughing. Поинтересува ли се дали може да се поправи по някакъв начин  Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 4 397

kimbolina - ти пък си намерила къде да гледаш ..в тоя руски кич  Laughing

ами хайде давайте други сайтове, аз този ми дадоха по друг повод и видях, че има и обзавеждане, ама както писах там ми куцат нещата.

# 52
  • Мнения: 79
Curlicue - много оправено брее...чистница такава...а докъде стигна с останалото?

Мдаа, мъжа ми разправя, че това ми било хобито...Angry То сякаш имам време за друго... Tired
Момите пък си оправят стаята само след вълшебното: "Бързо. Идват гости!" Grinning

С останалото... Flushed...ами с останалото до карт бланш от гореспоменатия. Това сякаш беше най-трудното...Сега рече да съм била изчакала световното по футбол, за да излезе за 2-3 дни от вкъщи... Joy

 

# 53
  • София
  • Мнения: 794
Cheburashka, мивката и смесителя купихме от Техномикс, смесителя е адски удобен, на Тека е, а мивката е Eurolux Quadra 110.

# 54
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не мога да не ви пусна ето това видео.
Кухненския готварски плот на Електролукс.  Whistling
http://www.electroluxdesignlab.com/2010/02/electrolux-heart-of-t … -kitchen-concept/

Е ,аз за какво инвестирах в толкова съдове  Joy Joy

# 55
  • Мнения: 339
Госпожичка Клавèл много е забавно.  Mr. Green
Де да можеше да е така наистина.  Whistling
Мерси lo80. И аз мисля, че такъв смесител ще е много удобен, ама току що ме сюрпиризираха, че не може такъв, защото нашите дупки за чешма са на стената. А твоя излиза отдолу. И да забравя за смесител с изваждащ се маркуч. Да съм си търсела за стена. newsm45
Ама то така става като ги оставиш мъжете да ти монтират водопровода сами. И кажеш само на кое място да е мивката, ама не и как да са изводите.  newsm61 smile3514

# 56
  • Мнения: 4 202
Ама то така става като ги оставиш мъжете да ти монтират водопровода сами.

И нашият е на стената, баща ми го оставихме с майстора и това измайсториха, даже имаме и един допълнителен кран над плота за миялна  ooooh!
Така е от преди 5-6 години, но се чудя дали да не викна някой водопроводчик да поразбие малко и да ги вкара под плота и ще сложим гръбче  Thinking
Сериозно съм се замислила над това, но мъжът ми нещо се дърпа, че го побърквам с тези ремонтчета  Crazy
Ама хоби, кво да се прави.

Някой да е правил подобна операция да каже много ли е сложно?
Дупките не ме притесняват, ще ги позамажем пък ще турнем гръб, както казах.

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 874
red shoe, мисля, че всички сме минали през подобна операция, то няма и как, тъй като тръбите си излизат от стената. Само ги удължават, после гърбът скрива всички дупки и тръби. Много е лесно, поне на мен така ми се стори, защото нашият майстор го направи за отрицателно време. На мен пъвоначално не ми се занимаваше, мислех да си остане на стената, но майсторът ме убеди и го направи и наистина стана много по-красиво.

# 58
# 59
  • Мнения: X

Цветчетата за стена ги има в E-bay. Заплюла съм ги в зелено за новата стая на дъщеря ми.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2804931 … ame=STRK:MEWAX:IT

Общи условия

Активация на акаунт