ПЛЕВЕН - 135

  • 34 496
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Музе, моите и двете често спят с отворени очи. Няма страшно.
Стискам палци за работата! Peace
Не ми говорете за килограми, моята 7 годишна госпожица е 16 кг. Crazy Да е здрава...

Валенце, ще се справиш. Сега си мислиш, че нищо не ти влиза в главата, но не е така, сигурна съм, че на изпита ще се убедиш в думите ми. Стискам палци и на теб! Peace

Бенсън, стрелкичката, а? Simple Smile Често пъти по грешка я натискат хората и през 2 дни има въпрос в правилата за това... По описанието ти, обаче, останах с убеждението, че виждаш горе полето. Важното е, че се е решил "проблемът''.

И ние сме със здравословни проблеми, но от друго естество. Утре ще водя дребния ми църкоч на хирург. Дано всичко е наред! Praynig

Кати, много несправедливо... Цялата ни здравна система е голяма пародия, от която страдат и лекарите, и пациентите /вторите най-вече/...

# 16
  • Мнения: 22 530
Да се запиша и аз в новата тема. )))

фтал, може и по-евтин да е избора на екип, не знам точно.

di_p, раждах в държавната болница, защото нямаше частни. И да, доволна съм. Бяхме се уговорили с моята лекарка, тя ме оперира, като си събра екип и т.н.
За неонатологията обаче не искам да отварям дума....буквално и най-нагло ни изнудиха да направим дарение. Няма да коментирам дарението къде отиде и какво беше....защото е просто гавра с хората. Разбирам да беше нещо за децата, няма никакъв проблем, и повече щяхме да дадем. Но не....те искаха нещо, което да си ползват, за да не се чудят как да скучаят докато си почиват в стаята за почивки.

Валенце, ще ги вземеш изпитите, не е толкова страшно. )))

Музе, ти поне на интервюта ходиш, което е супер добре. ) Аз от половин година пращам CV, където ми се стори подходящо и обаждане даже не съм получила. )
Хайде ще чакаме да се похвалиш с работата. )

Дивиана, стискам палци да са ок нещата. Какво и има на Марина?

И аз съм с едни кофти болки цяла седмица....за четвъртък ще се изстрелвам към Св.Марина.

# 17
  • Мнения: 719
Я и аз да се разпиша тука.... Laughing

Косе, ще чакаме да се пУфалиш.  Peace

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 974
 Flutter

Привет!

Валенце споко за изпитите. Ти само пиши да ти стискаме палци и всичко ще е наред.  Hug

Болните бързо да оздравяват. Див, дано и вашето посещение при хирурга да е успешно.

Лека и спокойна нощ!

# 19
  • Мнения: 1 955
Хелоу!  Hug

Валенце, кога са изпитите? Ще успееш, сигурна съм. Само малко концентрация е нужна  Grinning

Див, какво ви притеснява? Дано й няма нищо на пърлежка!  Hug

Музе, не съм те прочела и не съм стискала палци, но виждам че още не се знае, така че - успех!  Peace

Кати, много ми е гадно като прочета, разбера или ми кажат подобно нещо като вашето. За съжаление много добре знам за какво говориш  Rolling Eyes

Днес почти луднах - малко торта, разходка, пак малко торта, разходка...накрая изчаках да заспят децата и сега я завърших.
http://multiply.com/slideshow/diksi:photos:79/1
http://multiply.com/slideshow/diksi:photos:79/2

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Диксиииии, страхотна торта ! Браво  smile3501

# 21
  • Мнения: 4 390
Страхотна торта! Поздравления, Диксън!  bouquet

На Марина й се появи някакво образувание в перианалната област - фистула, фибром или друго - не знам какво е. Снощи виках д-р Йонов да я погледне, но и за него не беше ясно, препоръча да я види детски хирург.
Появи се изведнъж, с големината на голямо оризово зърно е /от дългия ориз/, не съм сигурна дали секретира. Дано не е нещо сериозно, нито да изисква болезнени манипулации. Sad

Мира, много неприятно, да се оправяш бързо! Не отлагай посещение при лекар /ти си го знаеш, кво ти говоря.../ Simple Smile

# 22
  • Мнения: 184
Дикси, тортата е страхотна.   bouquet

За държавната болница не искам да си спомням!!! Когато отидох да ми правят операция в Онкогинекология и си платих на екип, ме овикаха, че не съм си донесла чаршафи/ отивах с диагноза рак- само до чаршафи ми беше// и ме оставиха да спя на одеяла. След операцията, като отидох да ми свалят конците ме овикаха, защото не си нося нито марля, нито бръснарско ножче  #Crazy. Нямам нищо против да си ги занеса, но поне да ме бяха информирали,че трябва!!! Когато дойде моментът да раждам реших, че вместо да давам 250 лв за избор на лекар и евентуално за ножчета за бръснене още някой лев, по-добре да си дам 650 лв и да родя в Авис. Не знам как е в нашето АГ, но ако е като в онкогинекология, по-добре да не ходя до там!

# 23
  • Мнения: 1 955
Див, при кой ще я заведеш?
Ако нямаш някой конкретен да те насоча ако искаш. Покрай Калин добих преки впечатления.

Нуши, надявам се, че диагнозата не се е потвърдила.

Благодаря за тортата  Hug
Когато аз си правя тортите после не мога да им се зарадвам. Все им виждам дефектите  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 390
В старото родилно беше гадничко.  Mr. Green
Свиня, прасе, прасе, свиня...  ooooh! Така мило се обръщаше към мен една сестра в реанимацията, защото докато съм излизала от пълна упойка, съм свалила абоката от ръката си... Разказвала съм ви го... Mr. Green
Като изключим това, и че се напиха като донски казаци една вечер и изпочупиха стъкларията, не мога да се оплача. Докторите бяха перфектни. Нищо не са ми искали, обръщаха ми нужното внимание, доволно. Ама някои от сестрите и акушерките... бяха за дисциплинарно уволнение.

Нуши... Hug

Диксън, да минем на ЛС. Hug

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИН!  bouquet
Да ви е много здрав, жизнерадостен, щастлив, умен и доволен от живота човек!
Много весел празник!   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 108
Дикси, Честит Рожден Ден на Калинчо, много здраве и късмет, за напред  newsm59

# 26
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНКО   bouquet  ДА РАСТЕ ЗДРАВ,УСМИХНАТ И ПАЛАВ,ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ  newsm38  ura


Мира,не съм забелязала да имат много време в неонатологията за развлечения и почивка,при положение,че в отделението е пълно с деца и кувьози,не знам за какво са използвали парите,които ти си дарила.
Мама_НушИ ,защо са ти искали 650 лв. в Авис-а,след като си раждала по здравна каса?Значи смяташ,че е нормално в частна клиника,която взима пари от касата ,да ти вземат 650 лв.,а в държавната болница да не ти искат да си носиш консумативи?! Дано диагнозата ти от онкото е била благоприятна,жива и здрава да си!
Див,дано е нещо безобидно и всичко с пърлежчето да е наред  fingerscrossed Хм,сигурно не си лежала точно в реанимация след раждането,там не биха се обръщали към теб така.
Дикси,тортата наистина е страхотна,признавам те за   chef
Валенце,като си го започнала,трябва да го завършиш,стискам палци  Hug

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 00:34 от di_p

# 27
  • Мнения: 3
И аз да кажа по въпроса за кърменето и АМ, не ставаше дума за нормалните деца качили повече в определени месеци или някои по-едри по ген,а за ненормално дебели съвсем малки дечица, виждала съм едно по центъра,чак ми е жално,наистина изглежда много страшно,като 200 килограмова лелка в умален размер, не знам дали е заболяване или се дължи на неправилно хранене,но е жалко за детенцето,подкрепям сестра ми и помня как се напомпаха близнаците от АМ, явно е било излишно и точно в тези случаи на можещите да кърмят майки да им се тика шишето или както при мен да ги обезкуражават с пробно кърмене вместо да ги насърчават не ми се вижда добра идея newsm78
Дещо много добре,че отиваш да разгледаш и сама да се ориентираш за условията и лекарите,аз като сравнително скоро родила в Ависа не мога да се оплача,и там е 1000 лв. но 300 лв. за гледането на детето ги поема здравната каса. Лигнина и памперси за бебето ти си носиш, но ако нещо ти липсва дават от техните,даже и терлички за бебето Simple Smile  чаршафи също не са нужни,сменят ги постоянно и са нови,малко да има изцапано и веднага ги махат. Бебето е при майката,ако иска и може да го гледа, две легла са в стая,разрешени са посещения вътре. От към страна на лекарите родих при Славов, много добър специалист и е печен. За Богданова и Бързашки те също са добри,но като отношение има какво да се желае, прекалено надути, не могат да се занимават с простосмъртни Simple Smile

# 28
  • Мнения: 184
Дикси, да ти е жив и здрав рожденика, да празнува поне още 99 по толкова!!!

И да,  слава богу, ми се размина само с един отстранен яйчник и тръба. А диагнозата ми е все още леко неясна, знам само че може да се появи и на другия яйчник. След операцията   обаче се сдобих с едно готино бебе!  Grinning и това е най-важното за мен!

Ди, не смятам, че е нормално да ми искат пари за нещо, което си плащам с осигуровките, но не смятам и че е нормално Държавната болница да ми иска да си нося ножче за бръснене, за да ми свали едни конци!!!

Sisi_Angelche , аз от Богданова съм много доволна като отношение. Винаги ме е изслушвала и ми е обяснявала съвсем приятелски каквото ме е вълнувало.

# 29
  • Мнения: 1 955
Ау, ама вие не спите ли?  Laughing
Благодаря за пожеланията към порастналото ми момче!  Hug
Да взема да ви почерпя тогава среднощно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт