Врати - моля препоръчайте фирма

  • 14 403
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
С две  ръце  за Фирма  Зики- страхотно  врати  - естествен  фурнир  с декор - на  разумни  цени. Много съм доволна -  ще  пусна  снимки утре  че не съм на моя  компютър.

# 16
  • Мнения: 1 889
 С десет ръце ти препоръчвам Канор. Вратите ги имат в наличност, т.е поръчваш  до ден , два три ,когато на теб ти е удобно идват и ти ги монтират. Освен това като цени са страхотни. Нашите,които ги поръчахме, бяха около 220 лева мисля, с монтажа излезнаха около 280 . Ето как изглеждат реално : .

# 17
  • Мнения: 255
Аз ще ти препоръчам фирма Треска. Много съм доволна от монтажа, а между другото въпреки, че по договор монтажа е до 30 раб дни след взимане на размерите, ни ги монтираха след две седмици. Канор също са добри, но нас не ни пасваха размерите им. Зики дорс също ги гледахме, но са по-скъпички, иначе имат интересни.

# 18
  • Мнения: 5
Предстои ни ремонт и смяна на дограмата .Притеснението ми е,че нашите каси за много широки-30 см и вече в няколко фирми ми отказаха поръчка.Препоръчайте ми фирма която изработва врати по- поръчка или някакъв трик до който можем да прибегнем.

и на нас на една от вратите касите ни беше по-широка и като дойдоха от фирмата да си взимат размер ни казаха да си викнем майстор, който да ни направи "зъб" на касата, т.е. да се стесни. Сега от външната страна не се вижда нищо, а от вътрешната се вижда малко от старата каса .... но не е грозно в никой случай. Като си викнете фирмата за врати, те ще ви дадът адекватно решение, а щом ви отказават предварително .... значи не ги е хванала кризата. Все ще се намери фирма, която да ви изработи хубави врати по поръчка, но по поръчка задължително, че после да не се налага да режете и да преправяте.
Успех!

# 19
  • Мнения: 5
Ние сме много доволни от Солид   Peace

Подкрепям Simple Smile макар интериорните им врати да са по-скъпи, но за входните им съм 100% "ЗА"

# 20
  • София
  • Мнения: 283
Карабулев  Peace
Два пъти поръчваме врати  - за нашия апартамент и за апартамента на свекърва ми. Много съм доволна. Взимат мярка на място, срокът за изработването им е около 30 дни. И двата пъти поръчахме от магазина им на ул.Оборище - там могат да се видят и самите врати, цветовете и материала. По-скъпи са, но определено си заслужава. Според мен, компромис с качеството на вратите не трябва да се прави.

# 21
  • Мнения: 1 446
И аз ще следя, защото ни предстои смяна на интериорни врати надявам се скоро.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 94
Предстои ни ремонт и смяна на дограмата .Притеснението ми е,че нашите каси за много широки-30 см и вече в няколко фирми ми отказаха поръчка.Препоръчайте ми фирма която изработва врати по- поръчка или някакъв трик до който можем да прибегнем.

Препоръчвам ти тази фирма http://www.dogramavarna.bg/
Правят много хубави врати по поръчка, не са качени на сайта, но в мострената зала има изложени.

# 23
  • Мнения: 1 209
Ергон Ergon-bg.com

Страхотни , обаче скъпи.

# 24
  • Мнения: 1 422
Доволна съм от фирма Славянка. Потърси контакти в нета. Офисът беше в Борово (за София).

# 25
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте, аз обиколих всички фирми за врати в София и единствените които ми харесаха като качество са испанските San Rafael. Имат офис в Лозенец. Цените им обаче са височки. Незнам дали си заслужава да давам по 1000лв за врата  #Crazy . Става въпрос за бялата им серия:

http://www.puertassanrafael.com/es/colecciones/series-de-puertas/lacada.html

# 26
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте,
Аз също се скъсах да обикалям за интериорни врати.
Спрях се на вратите на ИНОС ,http://www.inos-bg.com/index.html защото цена - качество бяха най-добре.
За врата МДФ с фурнир цена около 400лв.
Между другото, мама от форума ми ги препоръча и съм и много благодарна.  Hug
Ето резултата http://geruniums.snimka.bg/properties/apartament.463458.19752449
Доволна съм и от представитела им за София. Много лесен за контактуване човек.
Последно време все попадам на едни лошо гледащи консулатанти....
Успех на всички с вратите  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте,

а може ли някой да ме посъветва от къде мога да поръчам алуминиева врата за баня?

# 28
  • Мнения: 1 209
От фирмите за ПВЦ и алуминиева дограма. Предлагат се с пълнеж и с огледало Simple Smile

Хайде честита баня  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 32
 моля да ме насочите къде да търся Дръжки за интериорни врати?
там където поръчахме вратите ... ми предлагат по 64лв броя  Shocked и аз като имам 9врати.брррр

Общи условия

Активация на акаунт