Врати - моля препоръчайте фирма

  • 14 402
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701




моля да ме насочите къде да търся Дръжки за интериорни врати?
там където поръчахме вратите ... ми предлагат по 64лв броя  Shocked и аз като имам 9врати.брррр
Ето тези имат голям асортимент. http://www.kentimpex.bg/catalog/cat.29

# 31
  • Мнения: 0
Извинявайте, че са включвам набързо. Само не поръчвайте  врати от Каракашев и син. Такъв монтаж не сте виждали. Врата за 1400 лв посукана. Отвън в ляво стърчи с 3 см , а от дясно вътре с 3 см. Уникално, стените били криви. Колкото и да обяснявах че се вижда как е завъртяна, вече бе късно..... Синът така ли е взел размерите, монтажниците под негово ръководство така я монтираха, че сега освен да ги съдя друго не остава. А и нахални, не си признават. Събра се целия етаж да им обяснява какво са направили и те избягаха. Сега се чудя как да се оправям. С идиоти не ми се занимава.
Затова внимавайте........никога с КАРАКАШЕВ И СИН“

# 32
  • Мнения: 32
eee , искам да се оплача и от Стил М  Twisted Evil пииииииииииииппппппп това е цензура на лошите ми думи входна врата за 1700 лева идват днес да я монтират и опаааа не става имало било проблем не било равно и какво да правят !!!

да си правя прагче че да МИ МОНТИРАТ ВЪРХУ НЕГО ВРАТАТА

и ги питам абе вие луди ли сте бе що да прескачаме като се прибираме ? ми щот не е равно ! ами питам ги аз нали вие си взимахте размера да не би аз да съм ви го дала? Баси малоумняците




...........
Извинявайте, че са включвам набързо. Само не поръчвайте  врати от Каракашев и син. Такъв монтаж не сте виждали. Врата за 1400 лв посукана. Отвън в ляво стърчи с 3 см , а от дясно вътре с 3 см. Уникално, стените били криви. Колкото и да обяснявах че се вижда как е завъртяна, вече бе късно..... Синът така ли е взел размерите, монтажниците под негово ръководство така я монтираха, че сега освен да ги съдя друго не остава. А и нахални, не си признават. Събра се целия етаж да им обяснява какво са направили и те избягаха. Сега се чудя как да се оправям. С идиоти не ми се занимава.
Затова внимавайте........никога с КАРАКАШЕВ И СИН“

# 33
  • Мнения: 432
Аз пък не съм доволна от Солид. Вратите се разскърцаха (по-скоро звукът е точно пукащо дърво) месец след монтажа. Между касата и стената имаше по един пръст разстояние! При монтажа две от вратите бяха надрани жестоко, а като се обадих - не били те!

# 34
  • Мнения: 23
  Ние си взехме врати от DI ZI DI GROUP пътувахме от Варна до Хасково, за да ги вземем сами, цените им бяха доста по-приятни от същите врати във Варна мисля, че по 190лв. Монтирахме си ги сами. Във Варна бяха по 250лв. Това са често срещаните вече, китайски врати.  Но да споделя, че преди това поръчахме на ФАВОРИТ-17 врати тип Крафтмастер, които така и не бяха създадени за повече от 30 дни, след 2-3 лъжи ни   върнаха  капарото и така се наложи да "тичаме"  по спешност до Хасково.
http://www.stroitelen.com/index.php?view=showad&adid=3541&cityid=1 част от каталога им.

Общи условия

Активация на акаунт