Sci-fi сериали - тема II

  • 33 295
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 942
Някой гледал ли е Odyssey 5 , изгледах еп1 - допада ми, но като знам че е спрян мисля да го спирам...

# 46
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами те повечето сериали са приключени, и то все с отворен край  Confused
Това не значи, че са лоши или че не трябва да ги гледаме.
Лично на мен отворения край не ми пречи.
А Одисей 5 съм го гледала отдавна, но помня, че ми хареса  Peace

# 47
  • Мнения: 12
Някой гледал ли е Odyssey 5 , изгледах еп1 - допада ми, но като знам че е спрян мисля да го спирам...


Голямо спиране ще падне след първия епизод  Joy Доста хубави сериали са спирани след 1 сезон, "поради липса на рейтинг", а вместо това се прокарват разни бози, които идея нямам кой ги гледа (сигурно разни бабички). Ако нещо ти е харесало го гледай! Няма толкова голям избор, плюс това няма за къде да продължава. 4-5 сезона е живота на един хубав сериал, след това става боза, като доста не могат и толкова да устискат.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 828
danibaby, днес последната серия на Смолвил ли излиза?
Аз си мислех, че ще бъдат 22 като другите сезони, но навсякъде чета, че това е финала  newsm78

# 49
  • Smallville
  • Мнения: 994
danibaby, днес последната серия на Смолвил ли излиза?
Аз си мислех, че ще бъдат 22 като другите сезони, но навсякъде чета, че това е финала  newsm78
Да,последната е,вече е дръпната,чакам субовете и довечера ще гледам.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 828
Ееее, всичко свършва - Вампирските дневници, Свръхестествено свършиха вчера, другата седмица - В, Фриндж, Легенда за търсача и Шепота, а по-другата - Лост и Поглед в бъдещето  Tired
Остават Доктора и Вселената.
Не, че нямам какво да гледам, ама ...  Tired

Чакам юни месец Истинска кръв, а юли Еврика  Grinning

# 51
  • Smallville
  • Мнения: 994
Снощи се разстроих от края на Свръхестествено,гадно беше,още повече,че моят фаворит е Сами Cry.Замазаха положението,но си беше гадничко.Тези двамата много ги харесвах,ще ми липсват Crossing Arms

Лост-а и той,какво ли мазало ще стане накрая,надявам се на отговори,не на нови въпроси Crossing Arms

Вампирите ми хареса как свърши,редно беше Катрин да се появи най-после,нашто момиче много хубаво играе Peace

Непонятно ми е защо прекратяват Флаша,много ми е интересен,а и може много да се разтяга темата Crossing Arms

Вселената и тя свършва скоро,но пък се надявам не не я спрат.

Тази Истинска кръв,има ли много кръв,че не мога да се престраша?

А В-то и то,кво стана,докато го пуснаха и го резнаха Tired

Аз се каня лятото да изледам Фринж и Легендата за търсача,не са много мой тип,но какво да гледам... Whistling

Ще се радвам на Еврика,много ме кефи.Доктора както винаги много ме  радва.

Мечтая си и аз за качествена научна фантастика,липсват ми Стар трек,БСГ,Андромеда и такива подобни...

# 52
  • София
  • Мнения: 5 828
Свръхестетвено наистина свърши кофти, ама не съвсем  Wink Сам все пак се върна накрая, ще разберем като какъв чак на есен.

Вампирите свърши страхотно, много ми хареса финала  Grinning
Все си мислех, че рано или късно Катрин ще се появи и пак се изненадах  Crazy

Флаша и В-то ще си изкарат сезоните както е запланувано, а за втори май още не е решено или поне никъде още не съм прочела.

Вселената не ме кефи, даже не съм гледала още сериите след почивката  Confused

За Фриндж какво чакаш, страхотен е, особено втори сезон   Grinning

Легендата си е приказка, ако харесваш такива е добре направен.

Лоста си ми е голямата любов, не искам вече отговори, мъчно ми е, че свършва  Sad

Истинска кръв е доста брутален, не знам дали ще ти хареса. Гледай една серия и прецени. Но е особен.


Последна редакция: сб, 15 май 2010, 11:57 от Amidala

# 53
  • Мнения: 226
Малко вместо запис ама...



Вселената не ме кефи, даже не съм гледала още сериите след почивката  Confused


...то тези серии си струва да се гледат. Ще ти хареса. Макар че има още какво да се желае.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
Да, наистина всичко свършва и лятото няма много какво да се гледа, но мисля да се отдам повече на четене
Уинчестърови свършиха доста добре, мисля, че накрая си беше истинския Сам. Интересно ми е какво стана с Майкъл
Дневниците също ми харесаха, тъкмо се накефих на целувката между Деймън и Елена, а то било Катрин. Но поне този противен Джон го убиха. Жалко за Ана и Джеръми
Флашфоруърд още не съм го гледала от вчера, но тази вечер ще го изгледам. Там не очаквам кой знае какво като финал
О Фриндж - страхотен както винаги. Време беше да се пренесат в другата Вселена. Уолтър от там - лош както предполагахме. Малко ясен финал за отношенията между Питър и нашия Уолтър. Кой беше мъжът с който другата Оливия имаше връзка - появявал ли се е в нашия свят, че не помня
Легенда за търсача - очаквано за мен я спират, казвала съми преди - голямо разочарование зариди това, че няма поне малко от духа на книгата.И с това съживяване на Рал малко прекалиха. Но като цяло не е зле да се гледа поради липса на такива сериали. Дано Песента я направят по-добре
Лост- серията беше добра, но не дава кой знае какви отговори. Да видим какво ще стане на финала. В този сериал поне не се знае какво ще стане, има много линии, които могат за подхванат и всяка да завърши по различен начин
Истинска кръв си заслужава наистина - сериалът е за ценители

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
На Фринж, Флаша и Щастливия град още не съм гледала новите серии, надявам се довечера да успея  Simple Smile

На мен пък чичо Джон от Дневниците ми харесваше, яд ме е, че го убиха  Confused
Въобще както писах и в темата за сериала, голямо трепане стана в този сериал, във всяка серия имаше труп, и то най-малко един  ooooh!


Последна редакция: сб, 15 май 2010, 12:18 от Amidala

# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
В ще го продължават наесен.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 828

Излезе ли официално?
Супер  Party

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди малко прочетох. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък сега прочетох, че спират Героите.
Не че ще ми липсват, и те напоследък много затъпяха.
В последния сезон единствено Ти Бег от Призъна ме кефеше  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт