Sci-fi сериали - тема II

  • 33 323
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, спират ли го? Ми няма лошо, наистина доста затъпя. Последния сезон направо си беше тъп.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 581
е жалко за Героите - аз ги харесвах. Но пък последният сезон свърши като за продължение, какво ще правят  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 5 831
Пише, че са си оставили вратичка евентуално за спешъл или филм.
http://livefeed.hollywoodreporter.com/2010/05/nbc-cancels-heroes.html
http://tvseriesfinale.com/tv-show/heroes-canceled-season-five-15026/

# 63
  • София
  • Мнения: 5 831
Пишат, че са подготвили нови проекти за феновете на жанра:

superhero drama "The Cape"
"24"-style conspiracy thriller "The Event"
J.J. Abrams' light-hearted spy drama "Undercovers"


Този на Джей Джей ще го чакам с нетърпение  Grinning

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами той Герои си свърши долу горе като за край - Сайлър стана добър, разкараха лошия, единствения отворен край беше с Клер, където разказа на света за тях.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 831
Смолвил завърши страхотно.
Коя ли беше бабката при Тес? И дали ще я спаси?
Зод беше много добър злодей в този сезон, дано да се върне някакси.
Даже Майкъл Шенкс се появи за малко  Grinning

Въобще тази година всички сериали са със страхотни финали  Grinning

# 66
  • Мнения: 907
Финалът на Смолвил беше наистина разбиващ. Направо не знам как Кларк ще оцелее след онова промушване и падането. Thinking
За бабата която влезе при Тес има няколко теории, на които попадам в различни форуми. И като че най-стабилна ми изглежда теорията, че тя е Granny Godness- героиня от комиксите на DC, която е една от тези, които командват Darkseid- единственото чудовище освен Doomsday, което има силата да убие Супермен. От край време се говори че Darkseid ще бъде злодея на 10 сезон, но ще видим дали това ще се окаже истина...
Аз обаче съм изненадан, че Смолвил си няма самостоятелна тема тук. newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 5 831
Ами то май освен мен и danibaby не знам друг да го гледа  newsm78 
Не съм чела комикси, така че разкажи нещо повече за Granny Godness и Darkseid  Praynig

# 68
  • Мнения: 907
Не съм чела комикси, така че разкажи нещо повече за Granny Godness и Darkseid  Praynig

То и аз не знам абсолютно нищо за тях, онова инфо го изкопирах почти дословно от един американски форум. tooth
А за темата- нищо не ни пречи да направим една и да видим дали тук има или няма други фенове на този страхотен сериал. А защо пък не и други да харесат сериала като влязат в темата- аз самият така разбрах за него и започнах да го гледам. Пък ако няма успех темата, здраве да е.  Wink

# 69
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз не съм го гледала още,финала на Смолвил Embarassed,оставих си го за десерт,така да се каже Crazy
А за темата,мисля,че няма да има интерес,защото повечето хора си мислят,че това е тийн сериал,е не че не е такъв в началото.
За мен това е един от най успешните сериали в жанра,но пък си мисля,че е време да продължат с ново заглавие-Новите приключения на Лоис и Кларк,да не припомням,че тази Лоис не ме кефи,но няма пак да изпадам в подробности.
Мисля,че темата "Супермен в началото",каквото е подзаглавието на сериала,вече не е актуално,то нашто момче вече е Супермен и има много други истории,които да бъдат разказани.Също и лигата на справедливостта,там пък колко има.А Лекс как ми липсва Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 907
Аз не съм го гледала още,финала на Смолвил Embarassed,оставих си го за десерт,така да се каже Crazy
А за темата,мисля,че няма да има интерес,защото повечето хора си мислят,че това е тийн сериал,е не че не е такъв в началото.
За мен това е един от най успешните сериали в жанра,но пък си мисля,че е време да продължат с ново заглавие-Новите приключения на Лоис и Кларк,да не припомням,че тази Лоис не ме кефи,но няма пак да изпадам в подробности.
Мисля,че темата "Супермен в началото",каквото е подзаглавието на сериала,вече не е актуално,то нашто момче вече е Супермен и има много други истории,които да бъдат разказани.Също и лигата на справедливостта,там пък колко има.А Лекс как ми липсва Crossing Arms



Като гледам аватара ти разбирам коя е фаворитката ти за сърцето на Кларк. И няма да крия, че специално в Смолвил, и аз съм повече за Лана отколкото за Лоис. Не че не харесвам Лоис, напротив, супер много ме кефи, но просто... специално в този сериал все още не са успяли да ме убедят, че тя е истинската голяма любов на Кларк. С Лана се мотаха 7 че и повече сезона и ги изградиха супер стабилно като двойка, а с Лоис сега тепърва ще започва третия сезон откакто са горе-долу по-близки в любовен план.
По повод евентуалната тема- може в заглавието й да добавим нещо, което да привлича окото на човек и да намеква, че Смолвил вече не е тийн сериал. Според мен в настоящия етап това е един от най-сериозните сериали, правени някога. Започна като sci-fi тийн драма, и постепенно стигна дотук, когато си е направо като някой от филмите за "Супермен". Много успешно развитие. И неслучайно точно този сериал е сред трите най-дълго продължили свръхестествени сериали някога.

# 71
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,прав си,тя е безспорната ми фаворитка,не могат да ме убедят за Лоис и това е.Пък и самата актриса не ме кефи Tired
Сериала претърпя страхотно развитие,от към сюжет и герои и има потенциал за още истории.
Отивам да гледам финала Popcorn

# 72
  • Мнения: 907
Направих самостоятелна тема за "Смолвил". Който желае може да я посети тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497511.msg15153635#msg15153635  Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами то май освен мен и danibaby не знам друг да го гледа  newsm78 
Не съм чела комикси, така че разкажи нещо повече за Granny Godness и Darkseid  Praynig
аа и аз го гледам Mr. Green
Още не съм гледала финала, оставих го за тази вечер, за да му се насладя
Относно Лана - и преди съм казвала - героинята им е доста противна, за разлика от Лоис, на която симпатизирам

# 74
  • Smallville
  • Мнения: 994
 Нели,само си говорим,тя и без това вече не играе,но пък Лоис направо ми разваля удоволствието от сериала Tired
Не ми казвай,че едвам ме траеш заради аватара Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт