Sci-fi сериали - тема II

  • 33 294
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 581
Синтезирай ги ако искаш новите сериали в новата тема, да знаем кога какво излиза Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами аз си мислех да я почна новата тема и малко да разширя заглавието, че и без това не пишем само за сай-фай сериали  Grinning
Примерно - тема за сай-фай, фентъзи и свръхестествени сериали.
Някаква идея за анкета?

# 722
  • София
  • Мнения: 3 581
Най-очакван летен сериал
Какъв тип сай-фай сериали предпочитате ( чиста фантастика, епично фентъзи, мистерии, вампирски и т.н)
Любим сай-фай сериал ( примерно 10-на топ заглавия)
 newsm78

# 723
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако е последното, нека да може да се гласува за повече от 1.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 828
За любим сериал трябва прекалено много опции да се сложат  Thinking
Може би кой летен сериал очаквате?

Мърморанке, Интернатът да го включим ли към списъка?
Има ли нещо супернатурално?
Аз съм по средата на втори сезон и още няма такова нещо.

# 725
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има, има доста даже. Момиче, което вижда призраци, дете, което сънува бъдещето...

# 726
  • София
  • Мнения: 350
Гледам, че гледате интернатът и го обсъждате та ще ви препоръчам друг испански сериал казва се "Корабът" испанско име: El barco само 1 сезон е, но през септември започва втори сезон. Края на първи сезон свърши много яко и нямам търпение за следващия Simple Smile истината е, че на мен ми хареса Simple Smile ако някой го почва направо ще направя нова тема за сериала, защото не се вписва точно в тази тема.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 828
Джес, този Кораб и той ли е супернатурален?

# 728
# 729
  • София
  • Мнения: 350
Ами не е супернатурален, все още няма свръхестествени работи, поне в първия сезон не са се появили, но общо взето показват как се унищожава земята (ЦЕРН избухва)и оцелява само един кораб и те тръгват да пътуват да открият земя и попадат в разни ситуации примерно : нападна ги огромно ято гарвани и то гладни (8дни не бяха яли)и трябваше да се оттърват по някакъв начин или ще умрат. Но корабът е учебен кораб "Полярна звезда"  и има ученици на борда, и една бременна...и 3 дето са участвали в проекта на ЦЕРН, но крият тайни, а краят на сезона е....нямам думи. Поне на мен ми хареса Simple Smile мисля, че много се отклоних Simple Smile))

# 730
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, това не е супернатурално, но си е фантастика отвсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт