Sci-fi сериали - тема II

  • 33 324
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 581
Така си и мислех, между другото

# 691
  • София
  • Мнения: 9 964
Снощи за първи път от не знам колко години - имах възможността да се насладя на епизод от предпоследния сезон (5) на мой любим sci-fi сериал от края на 90те - The outer limits,  но го спряха  някъде на 2 сезон, както и Досиетата Х (сега се опитвам да ги гледам по BTV cinema, но някак не са ме впечатлява и заинтригува чак толкова, може би тогава нямаше толкова достъпна информация както сега).

Сега прегледах програмата... не мога да разбера, дават Бойна звезда Галактика по 4-5 пъти на ден (AXN, AXN sci fi), а култов сериал като The outer limits, който е 6 сезона и всеки епизод е различен - не се сещам за такъв сериал - всеки епизод с различен актьорски състав и история + скай-фай, а новите сериали не могат да изкарат и половин сезон, а историйте не са епизодични... или пък са разводнени в 5+ сезона - та излъчва се в 0.50ч, довечера и Одисей започва - в 1.50ч - него поне го има по торентите... уж телевизия за за скай-фай сериали...


Някой гледал ли е Досиетата Х- всичките сезони - дали си заслужава времето?  Интересувам се от конспирации, но вече има къде къде повече информация... по К1 тогава беше малък лъч този сериал.

ПП: Сега видях, че има качени bg субтитри за The outer limits, но за малка част от епизодите:/
 

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 14:14 от hakama

# 692
  • София
  • Мнения: 5 831
The outer limits не съм го гледала.

Досиетата Х ги бях гледала преди по телевизията докъдето го излъчиха навремето /6-ти сезон ако не се лъжа/. Сега го почнах отначало и вече съм на 8-ми сезон.
Първите сезони са по-наивни, но натам става много интересен.
Според мен си заслужава, това си е култов сериал  Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 5 831
Една приказка в две серии - Вещиците от Оз, дублиран на български.

Най-новият минисериал (с участието на актьора Кристофър Лойд - трикратен носител на награди „ЕМИ®”, в ролята на Магьосникът от Оз) следва подвизите на вече порасналата Дороти Гейл, сега успешен автор на детски книги, когато се пренася от Канзас в днешен Ню Йорк. Дороти бързо осъзнава, че нейните популярни книги се базират на потиснати детски спомени, че чудеса от Оз са много, много истински, както и че има голяма опасност всичко да започне отначало. Когато лошата вещица от запад се появява на Таймс Скуеър, Дороти трябва да намери вътрешна смелост да я спре.

# 694
  • Мнения: 0
Ще започват два нови Sci-fi сериала
The Nine Lives of Chloe King на този премиерата му е уж на 14 Юни,ще участва Анди от Портата.
Другия е Alphas за тази година е,но не е дадена дата

# 695
  • UK
  • Мнения: 3 959
Една приказка в две серии - Вещиците от Оз, дублиран на български.

Най-новият минисериал (с участието на актьора Кристофър Лойд - трикратен носител на награди „ЕМИ®”, в ролята на Магьосникът от Оз) следва подвизите на вече порасналата Дороти Гейл, сега успешен автор на детски книги, когато се пренася от Канзас в днешен Ню Йорк. Дороти бързо осъзнава, че нейните популярни книги се базират на потиснати детски спомени, че чудеса от Оз са много, много истински, както и че има голяма опасност всичко да започне отначало. Когато лошата вещица от запад се появява на Таймс Скуеър, Дороти трябва да намери вътрешна смелост да я спре.
След мюзикъла Wicked никога няма да възприема каквото и да било, в което Злата вещица от Запада е зла. Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 5 831
Какъв е този мюзикъл Wicked, не съм го гледала?

# 697
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами... "истинската" история на Вещиците от Оз, как са се запознали Глинда и Елфаба, как са станали съответно Добрата вещица и Злата вещица от Запада, за пантофките на Злата вещица от Изтока, защо Тенекиения човек е тенекиен, Лъвът е страхлив, а Плашилото е плашило, как умира Злата Вещица... И най вече, защо всички я смятат за зла. Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 5 831
Завръщащи се през юли - Eureka, Warehouse 13 & Alphas - Syfy Promo:

# 699
  • София
  • Мнения: 5 831
Warehouse 13 - A New Partner - S3 Promo



Интересно - нов партньор, ами Майка?!?

# 700
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ох, колко я чакам Евриката .... Flutter.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 831
През юли, само не разбрах нов сезон ли ще се води или продължение на стария, дето го прекъснаха до никъде  newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 3 581
Нов сезон, разбрах аз Peace

# 703
  • Мнения: 2 149
Ох, колко я чакам Евриката .... Flutter.
И аз Heart Eyes

# 704
  • София
  • Мнения: 352
Warehouse 13 - A New Partner - S3 Promo



Интересно - нов партньор, ами Майка?!?
Тя се отказа, напусна в последния епизод ако не си спомняш. Мисля, че няма да се появи повече в сериала, освен ако не са решили да я върнат по натам за някои и друг епизод.

Общи условия

Активация на акаунт