Sci-fi сериали - тема II

  • 33 315
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 831
Кажи, кажи, не ми пречи  Grinning

# 676
  • София
  • Мнения: 3 581
До сега една от ученичките може да вижда призраци, едно от децата когато сънува, сънищата му се сбъдват и една от учителките като докосне някой вижда какво е направил. Абе суперсили имат хората, по-натам може да се появят още Peace

# 677
  • София
  • Мнения: 5 831
Аха, значи продължавам с втори сезон Simple Smile
Само че утре, днес ще си догледам последната серия на Being Human (US).
Ти нали също го гледаше, харесва ли ти?
На мен взе да ми харесва, почти колкото другия  Wink

# 678
  • София
  • Мнения: 3 581
Мм, аз го зарязах на 5-ти епизод, но мисля да го догледам скоро. Също ми останаха 2-3 епизода на No ordinary family ( четох, че може и да има 2-ри сезон, но не се знае кога, защото главните герои снимали други сериали, не знам къде го четох, може и тука да е Mr. Green), Тhe Cape съм го докарала само до 3-ти епизод, макар че ги имам изтеглени всички, Камелот може да го видя днес за 2-ри и 3-ти епизод. Но да ти кажа вече чакам нещо хубаво да излезе, че ми писна от тая суша.

# 679
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Моят изтегли уж нещо като първи епизод от Mortal.Kombat.Legacy.2011. Но то е 12 минути и нищо особено. Не ми хареса особено, а уж е на Уорнър Брос. Crossing Arms

# 680
  • София
  • Мнения: 5 831
Тhe Cape ми е най-тъпия от всички, прегледах последните серии да видя има ли някакъв край, ама не би  Tired
На Камелот първата серия му беше интересна, оттам натаък става все по-зле. Нищо не се случва, Мерлин не проявява никакви магьоснически способности, всички май мислят само за секс.
Необикновеното семейство тъкмо взе да става интересно накрая и свърши. Май няма изгледи за втори сезон.
Наистина голяма суша  ooooh!
Засега само Фриндж, Вампирските дневници и Супернатуралните ми държат интереса. И разни криминалета  Simple Smile
Чакаме Играта на тронове, дано не се окаже разочарование след голямото чакане.

# 681
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Амидала, не така. Прочетох книгата на един дъх, надявам се филмът да не ме разочарова, нищо, че си представях героите различни.

# 682
  • София
  • Мнения: 5 831
Дано   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Сега ще го погледна този Mortal.Kombat.Legacy.

# 683
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Нищо особено не е. Дори и не вярвам това да е първи епизод. Нещо като нулев ми се стори.

# 684
  • София
  • Мнения: 3 581
Амидала, и аз тези трите, както и Смолвил, макар че там нещо го разводниха. Дано да има добър край, защото 9 сезона ми беше суперинтересен

# 685
  • София
  • Мнения: 3 581
Изгледах Sanctuary. Не беше толкова лош епизода. Само не мога да разбера идеята с аватарите - защо в истинската им форма са разни паяци, китове и т.н
No ordinary family определено ми харесва и не съм се разочаровала от него. Не е кой знае какво, но има действие поне и не ми е скучен.
Изгледах и 2-ра серия на Камелот. Определено британския Мерлин ми харесва в пъти повече, има хумор и повече действие. Този ми е някак странен и нещо не ме грабва отведнъж. Ще видим по-натам

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 13:08 от NellyR

# 686
  • София
  • Мнения: 5 831
Изгледах Sanctuary. Не беше толкова лош епизода. Само не мога да разбера идеята с аватарите - защо в истинската им форма са разни паяци, китове и т.н

Ами нали са абнормални, сигурно заради това  Thinking
Даже нещо друго ги нарекоха, забравих какво беше  newsm78

# 687
  • София
  • Мнения: 9 959
The Event май ще го спират, жалко  Crossing Arms

# 688
  • София
  • Мнения: 5 831
Сигурно ли е? Къде го прочете?

# 689
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
The Event май ще го спират, жалко  Crossing Arms

Оф. Аман.

Общи условия

Активация на акаунт