До МАЙ мъничко остана - да кажа гордо аз съм мама! № 28

  • 17 170
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • гр. София
  • Мнения: 252
Добро утро на всички! Браво Славче за новата темичка  bouquet
Ех, такъв кеф е да вляза тук и да видя новите попълнения от бебечорииии Joy
Честито на DIDKA25 И ТЕРКА и честито на варненските мами и Слънчева за първото им бебче! Да са ви живи и здрави мушмуроците и много да ви радват!
Нощес сънувах, някаква мама от форума раждаше - ама толкова бързо стана пред мен, че и завидях- акушерка и беше Евгени Минчев- смяяяяях Joy Joy Joy Joy

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Бреееее, рано рано хубава новина!!!

Да й е жив и здрав юнакът на Слънчева!!!! Много да ги радва!!!

Ей, не успя да устиска но 1-ви  Laughing

# 62
  • Мнения: 62
Честито на Слънчева!  bouquet Много хубава сутрешна новина! Grinning

# 63
  • Мнения: 6
Лелееее Слънчева, тъкмо си мислих много късмет да й пожелая за утре , а то вече се свършило  smile3501
честит юнак росен, да ви е жив и здрав, да има прекрасно и мнооого слънчево детство  Heart Eyes Hug. А  на мама бързо възстановяване
Айде и Варненки се отсрамихме  Joy  smile3533

Честити рожбички и на мама терка и мама дидка, да са им здравички и послушни малките бебоци  Hug

Да не забравя   bouquet на Славчето за темичката

# 64
  • Мнения: 1
"Нощес сънувах, някаква мама от форума раждаше - ама толкова бързо стана пред мен, че и завидях- акушерка и беше Евгени Минчев- смяяяяях"

Хахахах Марая просто с тези нашите сънища, като вицове можем да ги разказваме.... newsm53
Аз пък сънувах, че започвам да раждам, обаче като дойде момента сложиха мъжа ми на масата вместо мен и бебо се роди от него  newsm12. И като свърши всичко се обръща към мен и ми вика: Второто искам със секцио да го раждам  smile3506
 newsm62

# 65
  • Мнения: 6
Жани  и ти прихвана май   Joy Joy ,с тези безумни сънища направо ще ме уморите

Ако се чуете със Снежи задължително да я поздравиш моля те , че й нямам координатите

# 66
  • Мнения: 1
Мисля малко по-късно да се чуем и задължително ще предам поздравите ти  Hug

# 67
  • Мнения: 7
Добро утро момичета!

ЧЕСТИТО НА МАМА СЛЪНЧЕВА ЗА РОСЕН
И ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СЛЪНЧЕВ КАКВАТО Е ТЯ!


Останах страхотно изненадана като си погледнах телефона сутринта и видях толкова хубаво смс-че.
Денят просто започва страхотно.Еееее не можа да изчака малкия Росен до утре Grinning
Хайде това да е старта на варненските бебоци  newsm53 newsm53 newsm53

# 68
  • Мнения: 1
danly следващата си ти миличка  smile3525

# 69
  • Мнения: 8
Ех че хубава новина за добро утро  Hug

Честито на Слънчева и малкия Росен! Много здраве и само усмивки и положителни моменти и за двамата оттук нататък, също и на големия батко и тати разбира се.

Направо не мога да повярвам. Вчера спокойно си стояхме и си бъбрехме с момичетата, а Слънчева нямаше никакви признаци за раждане. Даже ни обеща в събота да има пряко предаване, докато ражда  Joy

Жани, да и предадеш поздрави и от мен. Много прегръдки и бързо възстановяване. По-късно и аз сигурно ще и звънна или ще и пиша.

Честито и на мама Дида и Терка. Много да ги радват и слушкат бебоците!

На всички слънчев ден пожелавам и няма да се разсърдя ако има още такива хубави новинки  Hug

# 70
  • Мнения: 553
Честито на мама Слънчева   bouquet да й е здравичък и послушен малкия Росен  Simple Smile

Добро утро, момичета Simple Smile Ние с Мартишко се излежаваме и зяпаме детски, още е сополовец и беше много нещастен, че пропуска училище, но какво да се прави - обясних му, че не може да се разхожда с тези сополи и да пръска бацилки Simple Smile Дано само със сополи се разминем  Praynig Мерихме Т и нещо никак не съм доволна от термометъра на Чико дето го взех за бейб - пробвах го върху Марти и Т която ми показа е 35 градуса Shocked после с живачния си дойде нормална 36.4  Simple Smile Та незнам доколко да се доверя на електрониката.

Да се похваля - снощи сложихме вратата на хола и днес остава само да се подпълни около нея, че нали падна половината стена докато я махахме  #Crazy Туко виж сколасаме и се оправим преди да се роди малкия  Praynig

# 71
  • Мнения: 51
Добро утро и от нас!!!


Чудесна новина!!!!СЛЪНЧЕВА НЕ ИЗЧАКА 1 МАЙ,НО НИЩО ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ РОСЕН,КОЙТО Е ПЕРФЕКТНИ МЕРКИ...
И АЗ И НЯМАМ ТЕЛЕФОНА ,НО ЖАНИ АКО Я ЧУЕШ ПРАТИ И МНОГО ПОЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ.ПИТАЙ Я ДАЛИ СА И СЛОЖИЛИ СПИНАЛНАТА УПОЙКА ....


АЙДЕ СЕГА И АЗ ДА ПОЧЕРПЯ...ДНЕС ПРАВИМ 4 ГОДИНИ ОТ СВАТБАТА СЪС МОЕТО МОМЧЕ..





ПОЧЕРПЕТЕ СЕ ЗА НАШЕ ЗДРАВЕ....

# 72
  • Мнения: 1
mir4o Честита годишнина  baloni
Още мнооооооооооооооооооооооооого години да сте щастливи заедно и да се радвате на слънчицата си.

Ще предам поздрави и от теб и от kristy и от всички момичета въобще. И за упойката ще питам

# 73
  • Мнения: 39
Честити рожби на Дидка, Терка и Слънчева. Да растът здравички и щастливи, и личицата има винаги да са окъпани в усмивки.

Ани, браво на Габи. Истинско мъжле. Не се поддаде на вируса. Вие чудесно сте го измислили с разходката до Нова Загора. Ти да не си решила да пътуваш с тях?
Нели, малък Борис много сладък
Злати, ти къде така нетърпеливо? Нали имаме уговорка!?
Аз днес имам планове да чистя и пера и такива неща... само дане не предизвикам бебо на предварителна среща  newsm78
Иначе, тази тема мисля че ще е моята и в нея ще го видя  Wink

# 74
  • Мнения: 1 369
 Добро утро!

 Честито слънчево бебче Росен на мама СЛънчева!!

 Ани, супер, че Габи вече е добре и не е вдигал Т.  Да се оправят всички болни дечица, че трябва здрави да станат каки и батковци:)

 Мирчо, честита ви годишнина! Още дълги години да се обичате и да напълните къщата с хлапетии да ви радват!

Общи условия

Активация на акаунт