До МАЙ мъничко остана - да кажа гордо аз съм мама! № 28

  • 17 150
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТО СЛЪНЧИЦЕ БЕЛОСЛАВА НА БЕБОРАНЧЕТО - да направи всички около себе си много щастливи!!!

АниК, браво за перфектното раждане, да е така лесно и отглеждането на малката Криста ти пожелавам! Hug

Мен също ме приеха с 5 см. разкритие, което лекарката ми установи при редовния седмичен преглед. Само като ме видя на вратата как се прегъвам на две и каза "Ааа, май ще ходим към болницата..." Laughing Но заради очния преглед предния ден не пожела да рискува да ми води нормално раждане и ме срязаха Confused

Иначе слава Богу бързо се дигнах на крака след операцията, най-гадно ми беше треперенето от упойката и периода, в който не си усещах краката ooooh!

Да ви кажа за свещичките Ева Кю - при мен не подействаха както си го представях - слаба работа Naughty Клизма си трябва Joy

# 736
  • Мнения: 3
Еха честито на Беборанчето, много да я радва малката Белослава, а мама бързо да се възстановява Hug   bouquet

# 737
  • София
  • Мнения: 162
Като говорим за отоците имам един въпрос. Дали ще ме пуснат в предродилна и родилна зала с каквото съм дошла обута- чехли или обувки, които ще ми стават в момента. Просто ако искат да съм с чехлите или с джапанките, които съм сложила в сака предпочитам да съм боса. Не ми възможно да си напъхам крачетата, които приличат повече на патладжанчета само където не са с такъв патладжанен цвят.  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТА БЕЛОСЛАВА НА БЕБОРАНЧЕ! ДА РАСТЕ ЗАСМЯНО И СПОКОЙНО ДЕТЕ И ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!
Златна, не съм сигурна за обувките - опитай се да си намериш някакви джапанки за самото раждане, а и за след това newsm78

# 739
  • Мнения: 91
ЕХАААААААААА,СУПЕР - ЧЕСТИТО НА БЕБОРАНЧЕТО!ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА БЕЛОСЛАВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА!!!

# 740
  • Мнения: 1
Започна бебвалежа хайде дано влезнем в новата темичка с поне още няколко бебнца днес  Heart Eyes
относно отоците поне от тях нямам ,но мен ме мъчат гадните гъбички ,сега доки ми изписа гиназол дано той да ми подейства за по-дълъг период ,че ми омръзна през 10 дни с гъбички Confused

# 741
  • Мнения: 10
                                                       ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА БЕБОРАНЧЕ!
                       НЕКА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И САМО ДА ВИ РАДВА!
                                        СУПЕР ИМЕ БАЙ ДЪ ЛЪЕЙ   bouquet  Heart Eyes

# 742
  • София
  • Мнения: 3 572
Честита Белослава на Беборанче! Да им носи много радост и да е гордостта на мама и тати!

Относно отоците да ви кажа, че при мен положението стана много зле след раждането. Направо се шашнах като си видях краката деня след като родих. Веднага тръгнах да търся Жекова да я питам какво е това чудо. Тя ме успокои, че това е нормално, защото след раждането се преразпределяли течностите в организма. Та краката ми придобиха нормалния си вид едва днес.
В петък така и не се организирахме да викнем педката за домашно посещение и вчера говорих с нея дали е задължително първото посещение да е домашно и дали не можем да идем при нея в ДКЦ-то като съчетаем с първата си разходка. Тя привества идеята и каза, че няма смисъл при температури над 20 градуса бебето да седи вкъщи дълго.

# 743
  • Мнения: 553
честито на мама Beboranche за бебка Белослава    bouquet

# 744
  • Мнения: 62
Грийн, ти с епидурална ли роди? newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 117
Честито бебче на Беборанчето!!!
Относно подуването - при мен се подуват и крака и ръце, а дори и лицето (заприличвам на булдог).

# 746
  • Мнения: 39
е това се казват добри новини, от събота нямах време да надничам и то ето...7 мами...започвам да се чудя дали има все още списък с чакащи Crazy
честито на беборанче и на другите мами...с много любов да ви обграждат бебоците, то се знае че вие си ги целувате и гушкате непрестанно  bouquet
Не ни остана много Севде, малко ме хваща притеснението, всеки път си чакам някаква болка, а като отида в тоалетната или за баня, смао си мисля дали ще разпозная водите...ох
Да ви питам момичета, имате ли болки когато си легнете в таза, аз съм като разглобена всеки път, сякаш ще се разпадна..и така си пукат костиците там, всеки път като се завъртя...липса на раздвижване ли е или? newsm78
Хайде хубав ден, ние пак ще се чудим какво да правим днес, толкова си е ветровито и хладно...не ти се излиза просто, а на пазар трябва да се ходи ooooh!

# 747
  • София
  • Мнения: 3 572
Грийн, ти с епидурална ли роди? newsm78

Да, с епидурална, но по мое желание не ме обезболиха напълно. Идеята беше да се намали интензитета на болката на най-силните контракции.

# 748
  • Мнения: 1 420
Мацки, Славчето няма ли я? Ще ви пусна новата тема скоро тогава  Peace

# 749
  • Мнения: 143
Ау, Грийнче, ти ме съсипа, аз се успокоявах че като родя и веднага ще се отърва от отоците ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт