НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 951
  • 440
  •   1
Отговори
# 120
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ГЕРИ, МАРИЯ, СИЛВЕ, ЧЕСТИТИ ЮНАЧЕТА!!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, СПОКОЙНИ, ОБГРИЖВАНИ ОТ КАКИТЕ И БАТКОВЦИТЕ СИ!!! ДА СТАНАТ ГОЛЕМИ, УМНИ И ОЧАРОВАТЕЛНИ МОМЧЕТА!!!    bouquet  bouquet  bouquet

РУМИ, ЧЕСТИТ НОВ ДОМ И ЧЕСТИТА БРЕМЕННА НОВИНКА! ДАНО ОТТУК НАТАТЪК ВСИЧКО ДА Е ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО, А НА ФИНАЛА ДА ПОСРЕЩНЕТЕ НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ ДО БАТИ АЛЕКС!   bouquet

Ние се върнахме от морето - беше много готино, основно сновахме около басейна и жабките бяха много доволни. Малкото жабче си спеше в количката, догодина ще го включим и него, живот и здраве. За съжаление, не можахме да се видим с Ети заради времето  Sad, а с Мария покрай новото бебче   Heart Eyes. Видяхме се обаче с Мимето в Казанлък - прекрасна госпожица  Heart Eyes, а градът много ми хареса  Peace.

Снимки ще кача в следващите дни.  Heart Eyes

Също и да почерпя за Еньовден и за Биби

 Hug

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 12:12 от goris

# 121
  • Мнения: 2 673
 Mr. Green
честити бебишоци, ауууууу да са ви живи и здрави!!!!!
Сума време нямах нет и знаех че ме чакат изненади  като вляза тук.... Hug Hug HugМного се радвам за пълните ви къщи, за новият дом на Бебко и за новите и очаквания Flutter, за изпита на Ренка...

Ние сме добре аз съм в дълга отпуска, служебно нещата при нас са много зле, ..ама това е гадна тема. Имам обаче и новинка...от понеделник ще имам лична моя си количка, супер съм доволна защото бях като без крака..Другата новина е , че есента има вероятност да си пооправя малко банката, щото ще чакам да ме викнат за мисия\дано стане де, стискайте палци\. От другата седмица сме на море с малкия, ходя на фитнес,топя целулита успешно с един чай и се чувствам красива. Flutter Каките азвършиха успешно с успех над 5.50 11-ти клас bowuu

АРЕ ДА СЕ ВИДИМ!!!!

# 122
  • София
  • Мнения: 2 438
Карил неотразима както винаги Hug
Гери чакам морски снимки да знаеш Grinning
Ние в събота летим за Анталия и вече напук на гадното време тук ми мирише на море. Grinning

# 123
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ето обещаните снимки : http://radogeri.snimka.bg/sea/more-2010.513934.19431902

Мони, приятно изкарване, прекрасно време и хубави емоции!  Hug
Мари, отново не изневери на стила си  Hug!

И аз искам да се видим  Peace.

  bouquet

# 124
  • Мнения: 2 274
Гери, страхотни снимки както винаги  Peace! Много ми харесаха снимките от плажа, където сте цялото семейство  Hug! И една от първите ме впечатли и бих я нарекла - Светът е футбол и Биби е в тон с тази идея  Mr. Green!
Ели е голям сладкиш и май тоя път сте успели да го докарате до брюнетка  Mr. Green. Така де, стига да не съм се подлъгала по снимката  Laughing.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 067
Гери, снимките са уникални!  Hug

Личи си, че много сте се забавлявали...

# 126
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ренка, за футбола има нещо такова  Mr. Green. А Ели като се роди, беше с черна коса и дори не можех да повярвам. Сега обаче започна да изсветлява  Wink.  Но, аз също бях руса и към 7-8 клас се превърнах в брюнетка, може би съм започнала да поумнявам леко  Thinking Mr. Green.

 Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 117
goris, напълнихте ми душата с тези снимки.

# 128
  • София
  • Мнения: 2 438
Гери страхотни снимки, а някои направо много ме разчувстваха - http://radogeri.snimka.bg/sea/more-2010.513934.19432439.
http://radogeri.snimka.bg/sea/more-2010.513934.19432503
Обаче аз си мисля, че и Ели ще е блондинка Laughing
М/удругото къде сте били на море, гледам и помощници сте си взели Laughing
Меги как е бременноста?

# 129
  • София
  • Мнения: 1 067

Благодаря добре  Hug

Като не ходя на работа ми е много по-лесно и леко. Само малко бавно ми минава времето...а имам още повече от 2 месеца.

# 130
  • Мнения: 558
Гери, и аз да се включа в хОра, ама как да не ви се зарадва човек... Снимките ви са суууууперрр!!! За конкурс сте направо. Много ми допадна една, където сте снимали двете каки в гръб и Биби тъкмо шляпа с краче във водата... А, където сте всички- сте радост за очите и за душата- да сте живи и здрави и все така щастливи  Hug Hug Hug!!!

Аз да похваля моето Вики- проходи най- сетне, на 20 месеца без малко... голямо чакане беше...  ooooh!
Батко Данни ни е лесното дете вече, не се оплаквам с две думи Wink...

Много поздрави на всички и да си прекарате хубаво лятото...

п.с. ха да видим дали ще ме познае някой под този безумен ник, който си сложих наскоро- означава недоспала майка с големи бомби преведено говорим български език... като поне първата половина много добре ме описва  Joy....

# 131
  • Мнения: 2 274
Софи, с таз снимка в подписа що си мислиш, че ще си трудна за разпознаване  Mr. Green?

# 132
  • Мнения: 881
Софи Laughingразсмяме с твоя нов аватар Heart EyesА с тази красавица,която си имате,как нема да те познаем Laughing

# 133
  • Мнения: X
Гери, в кой хотел точно бяхте? Че съм на вълна планиране на почивка и нещо ми се иска да избягаме от варианта ОИ.

# 134
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
В този   : http://apartments.panorama-village.com/

Няма ресторант в хотела, но има ресторанти в съседните хотелчета  Peace.  Хареса ми и за децата е много подходящо, защото малкият басейн е отделен от големия, а и люлките са съвсем до басейна.

Общи условия

Активация на акаунт