НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 892
  • 440
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Креми, честит ви Боян, много да ви слушка и радва! Направо ме шашна с новината, голяма конспираторка си.

Момичета, среща към края на октомври?

# 166
  • София
  • Мнения: 1 022
Креми, ЧЕСТИТО и от нашата банда! Да ви е жив и здрав Боян и само радости да носи на цялото семейство. Страхотна новина  Simple Smile Ще ходим ли пак на планина тази зима  Wink С много деца и бебета.

Меги, леко раждане ти желая!

Ние сме във Варна сега и се наслаждаваме на приключението "с деца на море".

Гери, страхотни сте и вие - лятото се каним и ние да качваме мальовишките висини с цялата група, ама да видим...

# 167
  • Мнения: 3 718
Честито бебенце kreo, много радости да ви носи  Hug

Я кажете, според вас къде е най подходящо да се повозим с Алекс и бебеска на лифт? Обещала съм  Simple Smile

# 168
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
kreo, успя да разбуниш духовете или по-скоро да раздвижиш темата  Hug. ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ да расте здрав и силен мъж   bouquet

# 169
  • Мнения: 1 328
Момичета, среща към края на октомври?
Peace - ЗA, знаете Simple Smile


Жени, аз няколко пъти си мислех да пиша в темичката, но с тези мои трудни бремености не знаех какъв ще е резултатът и не посмях. Всеки път като решах да ви кажа и все се случваше нещо.

Сега вече ще имам повече време и ще мога да се включа във Фейсбук и в Скайп ако още съществува чата Mr. Green Голяма зарибявка беше едно време. Laughing Не можех да свърша никаква работа от висене в чата. Mr. Green
В скайп мисля, че си добре дошла (само ти нямам контакта).
Надявам се с кърменето да е наред всичко, т.е. да е различно от предния път!!! Ако имаш някакви ядове в тази връзка, свиркай Simple Smile

# 170
  • София
  • Мнения: 2 437
Креми, честит ви Боян, много да ви слушка и радва! Направо ме шашна с новината, голяма конспираторка си.

Момичета, среща към края на октомври?

Ха сега де въпрос с повишена трудност? Кой си ти? Мина?

# 171
  • София
  • Мнения: 1 067
Крео, честито ти ново синче!!! Да е живо и здраво!

Момичета, благодаря ви за пожеланията!  Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 243


Надявам се с кърменето да е наред всичко, т.е. да е различно от предния път!!! Ако имаш някакви ядове в тази връзка, свиркай Simple Smile


След многото главоболия предния път този път имам само едно леко запушване. Но патило още в родилния дом бях накарала Димитър да ми донесе зелеви листа и срам не срам си ги слагах на гърдите. И много цедене в началото разбира се.

# 173
  • Мнения: 881
Мина,честит ти нов аватар HugЗа среща съм за,но ако е след 20.10 PeaceЩе се радвам да се организираме и да се видиме Hug

# 174
  • Мнения: 1 064
Креми, да ви е жив и здрав Боян!   bouquet
Меги, бързо и леко раждане! Peace

Аз се поизгубих, но не си мислете, че съм ви забравила, или че ще се отървете лесно от моята особа...Но последните няколко месеца, да не казвам година, минават на бързи обороти и времето много-много не стига...след дълго чакане, смених работата и сега, освен че съм много доволна, съм и доста по-заета...
Тедката е едно пораснало момче (като вашите сладури, на които виждам снимки във Фейсбук)...типично по скорпионски трудно се излиза на глава с него, не спира да говори, постоянно задава въпроси (започнаха и "неудобните", ако мога така да ги нарека)...три месеца беше "в отпуска", както той казва, и сега му е малко криво да става сутрин...а вече чака и с нетърпение рожденния си ден, като даже е разпределил кой какво да му подари Simple Smile
Много ми се иска тази година да успеем за срещата...за съжаление последните две седмици на октомври ще са много натоварени, защото организираме сватба...сестра ми ще се омъжва на 30.10. и ако срещата е тогава, ще я пропуснем отново за съжаление...Много искам да ви видя!

Целувки и предгръдки на всички мами и дребосъци! Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 2 673
 Hug КРЕО ЧЕСТИТ ВТОРИ СИН!!! Да е жив и здрав!! Късмет на цялото семейство.... Heart Eyes

Момичета, аз съм за срещичка, ...сао някой да я организира ThinkingКакво мислите по въпроса - КЪДЕ?

# 176
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Я кажете, според вас къде е най подходящо да се повозим с Алекс и бебеска на лифт? Обещала съм  Simple Smile

Ами общо взето където искаш, или според метеорологичните условия. От кабинковите и Витошкия, и този на Боровец са добри. Цената на този от Боровец е 10 лв. , включва отиване и връщане. На Витошкия не знам цена.
От седалковите са добри този от Алеко и този за Рилските езера, хубав е и този на Добринище до хижа "Безбог", дори е с прекачване. И на трите места като ви видят с деца, могат да ви спрат лифта при качване и слизане, при желание. Цените са :
- 4 лв. за лифта на Алеко в едната посока, в двете не знам колко е;
 - 10 лв. за лифта над Добринище, двупосочно;
- 15 лв. за този до Рилските езера, двупосочно.

Ако искате гледка, най-хубава е на хижа "Безбог", горе има хубаво езеро с рибки, също така са показани животните в района, има и камъчета за игра /Софи и Биби правиха замък от камъни  Mr. Green/.
На Седемте езера също е хубаво, но стана малко пренаселено откакто пуснаха лифта.
Алеко пък е най-близо, имаше и някакъв комбиниран билет за кабинковия и седалковия лифт, но не знам колко точно му е цената.

Алекс със сигурност ще се кефи  Peace, само да уцелите хубаво време. Приятно возене!   bouquet

За среща - по принцип съм ЗА, нямаме конкретни планове засега, така че за когато решите да я организирате, ще гледаме да се включим  Hug.

За място - мога да предложа Узана, Еленския балкан, около Габрово и Боженци /може и Беклемето, но предполагам, че на някои от вас ще им е далече/,  но разбира се, много зависи от метеорологичните условия. Май първо трябва да уточним периода и тогава да мислим за място.

  bouquet

# 177
  • Мнения: 3 718
Гери, страхотна си  Hug Много благодаря!

# 178
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Иве, и аз  Hug! За онези красоти, дето ги разходих по планини и морета    bouquet

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 12:59 от goris

# 179
  • Мнения: 679
Привет и от нас!

Първо честито на Креми, да ви слушкат и радват двете ви съкровища!  Да сте много здрави и щастливи цялото семейство   bouquet

На Меги пожелавам леко раждане и едно пухкаво вързопче скоро  Hug

Ние също се поизгубихме, бяхме 1 седмица на село при свеки още юли, после целия август изкарахме тук, а в началото на месеца пак ходихме при свеки и при майка ми за една седмица. Добре изкарахме, попочинахме Simple Smile От другата седмица Александърче ще тръгва на градина, а аз се надявам да се поизлежавам, че напоследък нещо не ми се отдава това занимание.

Друго май не се сещам, на всички ви - весел и слънчев ден  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт