Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 021
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 914
Бганио определено и ти переш яко докато не се покаже бялото дето вика Бобояна като се ядосаш. hahaha hahaha

Ама на сайта трябва да сложат само фамилията за да е по достоверно  hahaha

Ама хайде да те поздравим че си отличник вече и сина и той

# 706
  • Мнения: 0
ОЧАКВАНИЯТА МИ ОТ 43 ЕПИЗОД

Днеска чакам за да видя как ше бъде
и дали щтастието им ще пребъде
И кога ли някой въобще ще се сети
и че имат връзка те голяма ще усети
.................

Много добре си ги дала в рими - сега остава само да чакаме до утре и да видим кое от очакванията ще се сбъдне и кое не.
Embarassed Embarassed Embarassed Ами да прав си охх хвана ме аз си мислех че днеска е Сряда  и затова за днеска и говоря ужас резил изложих се


Браво бе Дежавю! От вчера те е хванала музата и все по-добре се получава, а това че искаш днес да е сряда не е само твое желание.
Уверявам те , че и аз така искам, ама няма. Ще чакаме до утре и за филма и наближаващия почивен ден, тъй че никакъв резил не е.

Да кажа за пореден път БРАВО и на Бай Ганьо за сутрешното стихотворение! Тая сутрин имах повече работа и не можах да ви отделя нужното внимание, но ще се раванширам. Вече успях всичко да видя и да изчета.

Много добре ми действат на Ади лакомствата. Благодаря Ади!

На всички пожелавам ден изпълнен с настроение и изненади!  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 1 395
Бганио определено и ти переш яко докато не се покаже бялото дето вика Бобояна като се ядосаш. hahaha hahaha

Ама на сайта трябва да сложат само фамилията за да е по достоверно  hahaha

Ама хайде да те поздравим че си отличник вече и сина и той

Да, но да бързаме, че да не вземат тази 6-ца на две да я разделят. А и добре ,че овладях гнева си и не описах как си представям истината, че можеше вместо шестица, поведението да ни намалят. Та така си представях нещата, докато пишехме - Еда с една тънка като паяжина жилетка и само по нея, а Мелда рита, рита ли рита срещу сестра си, ама жилетката здрава - не се къса...

# 708
  • Мнения: 914
Бганио определено и ти переш яко докато не се покаже бялото дето вика Бобояна като се ядосаш. hahaha hahaha

Ама на сайта трябва да сложат само фамилията за да е по достоверно  hahaha

Ама хайде да те поздравим че си отличник вече и сина и той

Да, но да бързаме, че да не вземат тази 6-ца на две да я разделят. А и добре ,че овладях гнева си и не описах как си представям истината, че можеше вместо шестица, поведението да ни намалят. Та така си представях нещата, докато пишехме - Еда с една тънка като паяжина жилетка и само по нея, а Мелда рита, рита ли рита срещу сестра си, ама жилетката здрава - не се къса...
Ама аз гледах някъде тука някой беше пуснал една такава блузка тънка и като мрежа ама Мелда я носеше ама ти си се заслепил сигурно и вместо Мелда Еда си си представил. Ехх ето знаех си че истината те е заслепила и докато си писал някоя нишка се е скъсала съвсем случайно  hahaha

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 15:14 от dejavue

# 709
  • Мнения: 914
http://vbox7.com/play:f125ad0c

ето тук има преведен 43 фрагмент

# 710
  • Мнения: 11
Ако може някой да преведе

Dizimiz 52.bölümde belkide 53 sezon finaline giriyor...Herşey açığa çıkıcak evt ama bu bölüm değil...Melda ve Eda arasında birşey açığa çıkmıcak...

 

# 711
  • Мнения: 183
Ако може някой да преведе

Dizimiz 52.bölümde belkide 53 sezon finaline giriyor...Herşey açığa çıkıcak evt ama bu bölüm değil...Melda ve Eda arasında birşey açığa çıkmıcak...

 

Епизод 52 или може би 53 ще е финален за сезона... Всичко ще излезе наяве, да но не в този епизод... Няма да излезе нищо наяве между Мелда и Еда

# 712
  • Мнения: 914
Ако може някой да преведе

Dizimiz 52.bölümde belkide 53 sezon finaline giriyor...Herşey açığa çıkıcak evt ama bu bölüm değil...Melda ve Eda arasında birşey açığa çıkmıcak...

 

Епизод 52 или може би 53 ще е финален за сезона... Всичко ще излезе наяве, да но не в този епизод... Няма да излезе нищо наяве между Мелда и Еда
Браво да ни е честито и да го полеем.

Като гледам форума  ще си празнуваме и Новата Година тука

# 713
  • Мнения: 79
Здравейте, Бобояна приключи том 4.
Ако някой пожелае да се посмее  Joy може да иде на страница 2 на Незабравима в рима и прочете. Аз довечера ще събера файловете в един и ще ви ги пусна, та който желае да си  ги има да го свали.
А аз ще продължа със следващия том.

# 714
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен !
Имам едно питане. Тая вашата муза няма ли почивен ден?Виждам пак сте римували и над сериала умували.
Dejavue, ти нали щеше да стягаш багажа за почивката бе мила? Как ги пишеш тези размисли в стихотворна форма и все хубаво ти се получава! А пък на Петко стихчетата са винаги много свежи и с удоволствие ги препрочитам понякога , признавам си. Благородно ви завиждам за тая дарба!

# 715
  • Мнения: 183
Мария, откъде я изрови тая информация?
Превода е дословен и верен. Не става ясно дали ще има други сезони обаче.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако може някой да преведе

Dizimiz 52.bölümde belkide 53 sezon finaline giriyor...Herşey açığa çıkıcak evt ama bu bölüm değil...Melda ve Eda arasında birşey açığa çıkmıcak...

 

Епизод 52 или може би 53 ще е финален за сезона... Всичко ще излезе наяве, да но не в този епизод... Няма да излезе нищо наяве между Мелда и Еда
Браво да ни е честито и да го полеем.

Като гледам форума  ще си празнуваме и Новата Година тука

Да ще си пожелаем за много сезони!

# 717
  • Мнения: 914
Здравейте и от мен !
Имам едно питане. Тая вашата муза няма ли почивен ден?Виждам пак сте римували и над сериала умували.
Dejavue, ти нали щеше да стягаш багажа за почивката бе мила? Как ги пишеш тези размисли в стихотворна форма и все хубаво ти се получава! А пък на Петко стихчетата са винаги много свежи и с удоволствие ги препрочитам понякога , признавам си. Благородно ви завиждам за тая дарба!
Joy Joy

Бонбонке ами като има такива като тебе дето ме зареждат яяяя аз и багажа оправям ти какво си мислиш по списък че после нещо покрай римата ще ми убегне. Ами аз гледам да са в рима но чак толкова хубави не са. Виж за бганио съм съгласна и на мене ми допадат.
Ама не разбрах май въпроса сори - в смисъл з абагажа или за музата питаш Hug Hug

# 718
  • Мнения: 183


Въпроса беше за музатааа, ама беше риторичен.То е ясно че няма почивен ден за вдъхновението на всички нас от сериала. Laughing

# 719
  • Мнения: 183
Някой знае ли дали горната снимка е от сериала, защото не си я спомням тази сцена а имам и още една с Харин и Еда на виенско колело. Тези да не би да ходят на луна парк или на цирк след снимачния ден?

Общи условия

Активация на акаунт