Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 023
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0

Здравейте на всички

Не, няма нищо общо!

# 691
  • Мнения: 0
Цитат
Признанията на Мелда, която е напълно отчаяна, объркват (шашкат) семейство Арсланлъ.

Добро утро на всички,

как мислите дали Мелда няма да каже на Арслънлъ че са само семейство на хартия с Харун newsm78  и че той обича друга жена и по този начин да ги накара да я подкрепят? и затова му предлага развод защото знае че дори и той да се съгласи, семейството му ще е против и Мелда ще се изкара жертва?

Звучи много логично и май точно това ще направи Мелда. Ще използва момента, че Феяз й е благодарен и ще атакува - това е нейния стил. И очаквам татко Феяз да почне да води Харун за ръка до спалнята им с Мелда и да чака отвънка за резултата от престоя му.

Аз обаче си мисля, че Мелда ще се откаже, прекалено се разтеглиха нещата по отношение на нейните злини, а в началото ни я показаха като един цивилизован, образован и достоен човек и мисля, че сценаристите не са такива идиоти да покажат, че любовта може да е такава разрушаваща, особено на фона на силната любов между Еда и Харун. Така че предстои Мелда да се осъзнае и да се оттегли според мен, ако разбира се не се окаже, че Еда или самата тя, една от двете е сестрата на Бату, но за Мелда съм категорично убедена, че не е тя.

# 692
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
На Харун и Еда никой не може да им се меси! Simple Smile

# 693
  • Мнения: 93
хайде на обяд





добър апетит, специално за вас

# 694
  • Мнения: 914
Ади-то това масата у вас ли е? 

# 695
  • Мнения: 93
Ади-то това масата у вас ли е? 

да лично приготвена и споделена и с вас малко но от сърце и с блага дума

# 696
  • София
  • Мнения: 1 395
Ади-то това масата у вас ли е? 

У нас е почти същото, само че на пода. Синът ми основно там живее напоследък. Ако не бяха вече ме изпреварили, можеше да напиша някой детски роман за еди кой си, който живее на пода.

# 697
  • Мнения: 315
Цитат
Признанията на Мелда, която е напълно отчаяна, объркват (шашкат) семейство Арсланлъ.

Добро утро на всички,

как мислите дали Мелда няма да каже на Арслънлъ че са само семейство на хартия с Харун newsm78  и че той обича друга жена и по този начин да ги накара да я подкрепят? и затова му предлага развод защото знае че дори и той да се съгласи, семейството му ще е против и Мелда ще се изкара жертва?

Звучи много логично и май точно това ще направи Мелда. Ще използва момента, че Феяз й е благодарен и ще атакува - това е нейния стил. И очаквам татко Феяз да почне да води Харун за ръка до спалнята им с Мелда и да чака отвънка за резултата от престоя му.
Може би ще им признае ,че той не я е погледнал от както са се оженили ,надявайки се да го вразумят ,по -специално Феяз да го вразуми.!

# 698
  • Мнения: 315
Някой случайно знае ли дали има преведени части от 42 епизод във Vbox? Вчера търсих, но не открих.
Няма ,има само фрагмента от 43еп.
http://vbox7.com/play:f125ad0c

# 699
  • София
  • Мнения: 1 395


Аз обаче си мисля, че Мелда ще се откаже, прекалено се разтеглиха нещата по отношение на нейните злини, а в началото ни я показаха като един цивилизован, образован и достоен човек и мисля, че сценаристите не са такива идиоти да покажат, че любовта може да е такава разрушаваща, особено на фона на силната любов между Еда и Харун. Така че предстои Мелда да се осъзнае и да се оттегли според мен, ако разбира се не се окаже, че Еда или самата тя, една от двете е сестрата на Бату, но за Мелда съм категорично убедена, че не е тя.
[/quote]

Да, но нека се опитаме да се поставим на мястото на двамата естествени съюзници - Мелда и Феяз. Мелда вече трудно може да се измъкне от сценария, в който сама се вкара. Тя вече няма избор дори и да иска да бъде добра. Не е толкова просто всичко да си признае и да се оттегли. Всъщност къде ще се оттегли - при мама и при татко ли, които на ръце ще я понесат, като разберат истината? Но тя така или иначе ще остане сестра на Еда, ако нещо неочаквано не се случи на тоя фронт, и съответно леля на детето на сестра си и на бившия си мъж. Тя просто няма бъдеще, ако не отиде някъде надалеч като Толга, за да се скрие от всички и да продължи живота си от нулата.

А пък за Феяз бракът на Харун с Мелда остава единственото що годе сигурно и истинско нещо в живота му. Ашъл ще се развежда с Бурак, Толга изостави Еда и детето й в неговите очи, Саадет не е на себе си, преследват го тайните и призраците от миналото. Един развод на Харун вече ще прелее чашата.

# 700
  • Мнения: 914
ОЧАКВАНИЯТА МИ ОТ 43 ЕПИЗОД

Днеска чакам за да видя как ше бъде
и дали щтастието им ще пребъде
И кога ли някой въобще ще се сети
и че имат връзка те голяма ще усети

Дали Еда ще я гони пак затъмнение
и ще кара пак Харун по свое мнение
да забрави за тяхната нестихваща любов
да се жертва уж заради нея да е готов

А аблата как ли ще я кара да се мъчи
да гледа и да мисли някой да не я отлъчи
дали от Харун или пък от високото
тя свикна да напипва на живота мекото

Еда ще бъде  на прага на раздвоението
дано и този път не си промени тя мннеието
а реши се все открито да се бори тя за тях
ако не ще гледа ги и ще си казва "ех само ако бях"
Да не въздиша тя все ужким по доброто
а да отвори си очите и гледа към своето

Джамил пък взел сега да му присветка
и да търси все на някой иска сметка
А Тюркян реши след толкоз време
честта или страха най-накрая да му вземе

Мелда тя гледа си все нея да забърква
и кашите още по големи да ги обърква
това ше отведе я най-накрая в спешното
защото мисли си че всички карат в насрешното

Феяз и той ще има някакви проблясъци
ала е късно за да се тълкуват като отблясъци
защото сериала скоро уж ще свърши
а пък той няма какво толкова повече да довърши

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 14:18 от dejavue

# 701
  • Мнения: 19
Ади-то това масата у вас ли е?  

У нас е почти същото, само че на пода. Синът ми основно там живее напоследък. Ако не бяха вече ме изпреварили, можеше да напиша някой детски роман за еди кой си, който живее на пода.

Ами като не му купувате на детето столче, ще седи на пода я... Naughty

# 702
  • София
  • Мнения: 1 395
ОЧАКВАНИЯТА МИ ОТ 43 ЕПИЗОД

Днеска чакам за да видя как ше бъде
и дали щтастието им ще пребъде
И кога ли някой въобще ще се сети
и че имат връзка те голяма ще усети
.................

Много добре си ги дала в рими - сега остава само да чакаме до утре и да видим кое от очакванията ще се сбъдне и кое не.

# 703
  • Мнения: 914
ОЧАКВАНИЯТА МИ ОТ 43 ЕПИЗОД

Днеска чакам за да видя как ше бъде
и дали щтастието им ще пребъде
И кога ли някой въобще ще се сети
и че имат връзка те голяма ще усети
.................

Много добре си ги дала в рими - сега остава само да чакаме до утре и да видим кое от очакванията ще се сбъдне и кое не.
Embarassed Embarassed Embarassed Ами да прав си охх хвана ме аз си мислех че днеска е Сряда  и затова за днеска и говоря ужас резил изложих се

# 704
  • София
  • Мнения: 1 395
Ади-то това масата у вас ли е?  

У нас е почти същото, само че на пода. Синът ми основно там живее напоследък. Ако не бяха вече ме изпреварили, можеше да напиша някой детски роман за еди кой си, който живее на пода.

Ами като не му купувате на детето столче, ще седи на пода я... Naughty

А столове има, не е като да няма. Но по повод на сина ми да ви кажа, че сме на път да си повишим успеха по литература. Онзи ден им дали да пишат съчинение на тема "Истината е тънка като паяжина, но трудно се къса" или нещо от сорта. Е, това като по поръчка ми дойде и както бях бесен от лошите му оценки и развитието на сериала, цяло стихтворение и едно есе написахме меко казано двамата заедно. Сега имаме 6 и стиха ще го публикуват в сайта на школото. Да е жива и здрава Мелда - нея си представях, докато творях за истината и лъжата, даже когато писах, че на лъжата краката са къси, а на Мелда определено не са къси....

Общи условия

Активация на акаунт