Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 021
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Не, това са снимки от първите епизоди..

# 721
  • София
  • Мнения: 1 395
Някой знае ли дали горната снимка е от сериала, защото не си я спомням тази сцена а имам и още една с Харин и Еда на виенско колело. Тези да не би да ходят на луна парк или на цирк след снимачния ден?

Не ги знам къде ходят и дали това не е някоя снимка на папарак, хванал Серхан и Йозлем в извънработно/снимачно време, ама концепцията им на обличане верно е тотално сбъркана. Тук можеше Харун поне с папионка да е.

# 722
  • Мнения: 183
Някой знае ли дали горната снимка е от сериала, защото не си я спомням тази сцена а имам и още една с Харин и Еда на виенско колело. Тези да не би да ходят на луна парк или на цирк след снимачния ден?

Не ги знам къде ходят и дали това не е някоя снимка на папарак, хванал Серхан и Йозлем в извънработно/снимачно време, ама концепцията им на обличане верно е тотално сбъркана. Тук можеше Харун поне с папионка да е.

Еда поне е с рокля в тон с очите на шарана  /или златната рибка- кой както я вижда/

# 723
  • София
  • Мнения: 1 395
Някой знае ли дали горната снимка е от сериала, защото не си я спомням тази сцена а имам и още една с Харин и Еда на виенско колело. Тези да не би да ходят на луна парк или на цирк след снимачния ден?

Не ги знам къде ходят и дали това не е някоя снимка на папарак, хванал Серхан и Йозлем в извънработно/снимачно време, ама концепцията им на обличане верно е тотално сбъркана. Тук можеше Харун поне с папионка да е.

Еда поне е с рокля в тон с очите на шарана  /или златната рибка- кой както я вижда/

Не, в тон с цвета на колата ми е. Къде е сега циганката да казва веднага това как да се тълкува? 

# 724
  • Мнения: 914
Ето ви новата тема сладури

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494806.0

Изпишете все пак тази тема до края ви предлагам. Аз не мога да изчакам.  

# 725
  • Мнения: 183
 
Цитат
Не, в тон с цвета на колата ми е. Къде е сега циганката да казва веднага това как да се тълкува?

Ето я , ама само по цвят не ставало. Трабва да хвърли боб, карти или зарове за по сигурно.

# 726
  • Мнения: 0
Цитат на: bganio link=topic=494058.msg15043837#msg15043837 date=1272981533е.
[/quote
Еда поне е с рокля в тон с очите на шарана  /или златната рибка- кой както я вижда/
Не, в тон с цвета на колата ми е. Къде е сега циганката да казва веднага това как да се тълкува? 
[/quote]
Ох много съвпадения станаха: рокли, коли, обущенца- аз на това му викам съдба

# 727
  • Мнения: 0
Дежавю, благодаря ти за новата тема   love001  love001  love001
как ги правиш тези работи: и рими страхотни твориш, и багаж стягаш,и за нас мислиш та темички ни пускаш супер си!!!!!!!

# 728
  • София
  • Мнения: 1 395

По този въпрос ще ви пусна нещо, но в новата тема. А тук направо се разтопих, като я гледам Мелда на снимката как е разтворила краченца - как да не я набие човек на кол? Може и само да я набие, но тя явно само от блага дума и бой не не разбира. Извинявам се за кръвожадното отклонение, но вече натам ме избива, след като се очертаха още няколко сезона....

# 729
  • Мнения: 11
Мария, откъде я изрови тая информация?
Превода е дословен и верен. Не става ясно дали ще има други сезони обаче.

Здравейте,

Бон-бон, благодаря за превода. Това е един коментар от фейса. Може би ще има още един сезон след 53 епизод.

Петко и Дежавю!, както винаги сте страхотни поети,браво.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте,хора! Аз докато цял ден се боря с безработицата, прибирам се и какво да видя- кошниците с големите надежди за хепи енд дето ги бях напълнила след откъса май,май ще трябва да ги  опразня след онзи
преведен текст. Стана ясно, че май нищо няма да е ясно! newsm78

# 731
  • Варна
  • Мнения: 329
Bganio, човече, то бива талант, ама това твоето е просто нещо невероятно! Ти си докоснат от бога  bouquet

# 732
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета и момче и от мен!
Днес направо сте неотразими!
Страхотни  писания сте сътворили !  bouquet
БРАВО НА ВСИЧКИ!!!1 Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 1 395
Bganio, човече, то бива талант, ама това твоето е просто нещо невероятно! Ти си докоснат от бога  bouquet

Могат само да ме ласкаят такива думи, но гледам да не се вземам много на сериозно. Много се радвам, че са ти харесали стиховете. То това е смисъла и дано не пресъхне вдъхновението на всички пишещи тук.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 329
adi_h, не мога да повярвам какво истинско произведение на изкуството си сътворила! Поздравявам те за усърдието, желанието, възможностите, таланта и голямото ти сърце да споделиш всичко с нас  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт