Звездни компромати-62

  • 64 760
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 435
По кое се разбра, че "мяза", при положение, че снимката не е на конкретната българка за която е статията, а на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио.

# 691
  • Мнения: 212
По кое се разбра, че "мяза", при положение, че снимката не е на конкретната българка за която е статията, а на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио.
Ами съжалявам,не дочетох статията,помислих че е нейната устна. И просто ми заприлича на Теди.

# 692
  • Мнения: 4 435
То не го пише в статията, просто от снимката се вижда мъжка брада, че е набола.
Пък и почти няма известна жена, която да даде да й снимат устните в такъв вид. Напротив, ще го крие.

# 693
  • Мнения: 212
То не го пише в статията, просто от снимката се вижда мъжка брада, че е набола.
Пък и почти няма известна жена, която да даде да й снимат устните в такъв вид. Напротив, ще го крие.
Ок,казах че съжалявам. Peace

# 694
  • Мнения: 17 546
... че снимката не е на конкретната българка за която е статията, а на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио.
Авче, а как разбра, че снимката е "на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио"!? Shocked Щото може и на мъж да е, ама не пише след какво! Laughing

# 695
  • София
  • Мнения: 232
Много странно изказване......." загуби нежното си момичешко излъчване и заприлича на лелка-домакиня  "

ами нищо странно няма вече е жена има дете годинки минаха откакто си я спомняте човек се променя за 7-8год и то доста Mr. Green
ваши снимки отпреди да родя и след това нямате ли? Hug

Не виждам кое му е толкова странно на изказването!? Та тя е едва на 31г! Дженифър Лопез роди близнаци и е с 10г. повече от Кейти Холмс и в никой случай не изглежда така смачкана и състарена. Анжделина Джоли роди 3 деца и осинови още толкова и е на 35 и пак не изглежда повехнала!

Да не забравяме, че това са световно известни жени, техния бизнес е да изглеждат добре и да играят добре и със сигурност не се занимават
с домакинстване.

И за да не е спам - две красиви жени:
http://www.celebrity-gossip.net/cannes-film-festival-2010/photo/rachel-bilson-8 Рейчъл Билсън
http://www.celebrity-gossip.net/nicole-kidman/photo/nicole-kidman-1009 Никол Кидмън

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 08:57 от akemi

# 696
  • Мнения: 158
Момичета, знаете ли кога ще излезе "Сексът и градът" в България ? newsm78

# 697
  • Мнения: 3 459
Момичета, знаете ли кога ще излезе "Сексът и градът" в България ? newsm78
Според Cinema city в края на месеца.  Peace

# 698
# 699
  • Мнения: 4 435
... че снимката не е на конкретната българка за която е статията, а на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио.
Авче, а как разбра, че снимката е "на мъж, който е след операция от проблемно увеличаване на устни, най-вероятно със силиконово олио"!? Shocked Щото може и на мъж да е, ама не пише след какво! Laughing

Първо мъж, защото се вижда мъжка набола брада.
Второто, защото след оперативно премахване на силикон от устните (може и друг филър  да е, аз казвам "най-вероятно", т.е предполагам), което е доста тежка операция устните изглеждат точно по този начин. Тъй като силиконовото олио е течно, няма как да се махне и се изрязва с част от месото и после се зашива. Confused И въпреки операцията пак не може да се изчисти изцяло, както и да се възвърне естественият вид на устните.

# 700
  • Мнения: 212
Много странно изказване......." загуби нежното си момичешко излъчване и заприлича на лелка-домакиня  "

ами нищо странно няма вече е жена има дете годинки минаха откакто си я спомняте човек се променя за 7-8год и то доста Mr. Green
ваши снимки отпреди да родя и след това нямате ли? Hug

Не виждам кое му е толкова странно на изказването!? Та тя е едва на 31г! Дженифър Лопез роди близнаци и е с 10г. повече от Кейти Холмс и в никой случай не изглежда така смачкана и състарена. Анжделина Джоли роди 3 деца и осинови още толкова и е на 35 и пак не изглежда повехнала!

Да не забравяме, че това са световно известни жени, техния бизнес е да изглеждат добре и да играят добре и със сигурност не се занимават
с домакинстване.

И за да не е спам - две красиви жени:
http://www.celebrity-gossip.net/cannes-film-festival-2010/photo/rachel-bilson-8 Рейчъл Билсън
http://www.celebrity-gossip.net/nicole-kidman/photo/nicole-kidman-1009 Никол Кидмън

Аз пък не виждам кое й е смачканото!
Освен това,повечето снимки на Кейти са как излиза от магазин,как прави джогинг и т.н
Аз не знам коя от изброените от теб звезди търчи по алеите на високи токчета и с грим на лицето.
На мен хич не ми изглежда зле Кейти,точно на възрастта си й е вида.
Все пак не е нужно всяка 40 годишна да изглежда като на 20 (по повод споменатите Лопез и Джоли)...
А Анджелина хич не ми изглежда добре вече.
Точно тя загуби онзи невероятен чар,който имаше преди години-и бузките й изчезнаха и пламъка в очите,остана само кожа,кости и уста....Поне в моите очи де.

# 701
# 702
  • Мнения: 11 747
Е, аз куче с маникюр съм виждала още преди 10-11 години и то тук, в България.

# 703
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет девойки  Grinning
Съжалявам, ако вече сте го бсъждали, но си умрях от кеф...  newsm18 Ъпсурд се появиха  с ново видео ,, Мрън- Мрън ,,

http://nanoset.net/torrent/22/13/169917/%D0%AA%D0%BF%D1%81%D1%83 … D1%80%D1%8A%D0%BD

# 704

Общи условия

Активация на акаунт