Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 105 217
  • 717
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 51
Здравейте!
Реших и аз- хайде хоп в чувалчето с пшеницата. Днес връщайки се отново при компютъра си ви изчетох за втори път/ първия беше преди около месец , когато научих за режима и ентусиазирано реших да започна веднага,а споделеното от вас в старата тема ми помогна да разбера колко погрешен ще е този подход /.  Но отново сякаш имам въпросчета, а вече и притеснения за справянето със захранването... Та затова и реших да се запиша в темичката. Многословна съм, но ще опитам накратко:започнах диетата на 3-ти  и бях очарована от вкуса и аромата на суровото жито, трите ябълки обаче са ми множко. Причината все още да не се захранвам е скрита във факта,че на 6-ти хапнах малко домашен хляб със салата и това ми действие повлече след себе си решението за ново броене до  идващата неделя...
Желая търпение на продължаващите житенки и успех на захранващите се!
Благодаря на всички, които помагат да сме по- информирани и по- полезни на себе си! smile3525
 Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 810
Добър вечер!  Hug
nemirna  Hug от 3май до 16 май са много дни. Моят съвет е утре да започваш захранването. Ако ябълките са ти много, няма нужда да ги ядеш всичките. Много често съм минавала само с по 1 на ден. Повече от 2 аз не мога да изям за деня.
allstar  Hug и аз съм твърдо за супата!
chanoir  Hug да не е болката от лошото време? Не може да е от режима!
Понякога и мен ме болят... като изгнили, както се казва, но обикновено е от времето... и от ЕГН-то  Joy
Блу Роуз  Hug видях те на "балкона"!  Sunglasses
При мен се получи, че 2 дни си ям само супа!  Joy Даже имам и за утре малко, ама мога да я дам на кучето с гранулите му. Утре на обяд ще хапна малко елда, а за вечеря ще си направя малко салата.
Днес да се отчета - 2 "голи" супи! Една малка порция за обяд и една по-нормална за вечеря.
Щях да ям ябълки, ама така си остана. Аааа... и пийнах 2 глътки от кефира. Утре ще пийна малко повече. До 2-3 дни ще е цяла чаша.
Пожелавам на всички хубава вечер!  Hug

# 122
  • Мнения: 206
Nemirna,понякога се случва едно дребно прегрешение по време на режима.Но то не е основание за неговото удължаване.Броят на дните ,през които се била в този режим на хранене ,също е от значение.Затова си направи супичката днес на обяд и си я хапни сладко ,сладко към след обяд.До вечерта трябва да си изяла и остатъците от жито,орехи,ябълки.
Но и не се насилвай.Ако не стане ,не е проблем.

# 123
  • Мнения: 206
По време на захранването е много полезно да си хапвате кълнове.Те вече се продават в някои от големите хранителни магазини.Но можете да си направите и сами.Само внимавайте за качеството и най-вече за чистотата на семената.
 Ето линк на форум ,където можете да откриете нужната ви информация :
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/receptiA.php

# 124
  • София
  • Мнения: 810
Добро утро!  Hug
Нещо... житенките си мълчат!  Wink  Надявам се, че всичко е ок, така както и при мен!
Продължавам си захранването, за обяд имам малко елда, а за довечера съм се приготвила за салата. Имам дори и кълнове.
Стремя се порциите да са съвсем минимални, колкото да не е без хич.
Хубав, успешен ден на всички!  Hug

# 125
  • Мнения: 1 431
Вчера започнах захранването със супа от 2 картофа, сварени и пасирани в около 2л вода. Добавих и лимон и магданоз. Днес обядвах със супата. Много ми е вкусна и ям по 2 купички, което май не е добре. Пия много чай от бъз и "Алпинист". Чудя се, какви зеленчукови салати да ям? Марулите са доста отровени, домати може към 5-тия ден, кълнове не съм си направила...Морковите дали са добър вариант? И за днес си направих жито и сутринта изпих водата. Сигурно ще хапна от житото следобед.

# 126
  • София
  • Мнения: 810
Морковите дали са добър вариант?
online  Hug Изчакай с морковите. Най-добре към 4-тия ден.
Защо не почнеш с малко краставица, кълнове и маруля. Ще я потопиш за малко във вода да покисне. Аз поне смятам това да направя за тази вечер.
Хапнах си елдата. За неделя се точа да си направя табуле. Тогава ще съм по-свободна.

# 127
  • Мнения: 51
  Здравейте! Simple Smile
  solej , Snow4eva , благодаря за съвета- ще се вслушам в него и ще си сваря супичката още сега. Всъщност и аз цял ден обмислях тази възможност, т.к. от сутринта постоянно ми се пие вода и опитите да утоля жаждата са неуспешни/ а ежедневно и целогодишно изпивам между 2,5 и 3 литра/. Супичката определено ще ми е добър помощник! А и толкова вече ми се яде салатка... eat  И все пак всичко по реда си...
  Слънчево настроение на всички! Hug
 

# 128
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
днес съм  - 0,400,което е добре.Много се радвам, режима ми се отразява чудесно.Кожата ми е станала по гладка и е взела да се изчиства.Бяха почнали да ми излизат разни гадни пъпки по гърба и лицето. Close
Мисля другия месец пак да повтора режима.

Успех на всичики!  Hug

# 129
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 060
Житенки,здравейте Grinning
Осми ден ми е днес-идва ми да литна.Чувствам се много добре-до момента 5 кг от теглото ми ги нямаааа..
За захранването-ще следя изкъсо Snow4eva Wink това в понеделник ще го мисля,днес е рано.
усмихнат и слънчев ден на всички  Hug

# 130
  • Мнения: 2 275
Snow4eva Hug честит рожден ден   newsm59
успех Peace
как е захранването?Виждам,че достигаш желаните килограми Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 810
Здравейте, всички! Hug
tania6  Hug ти ме разконспирира!   bouquet Благодаря!  Grinning
черпя ви с това: http://saksia.com/images/buketi_bonboni.jpg   когато ви свърши режима
и с това да се чукнем:  http://3.bp.blogspot.com/_lUPBGJxY_Gc/SVKxLApyO2I/AAAAAAAAJUQ/1r … s400/untitled.bmp
Иначе... при мен всичко е наред. Вчера така и не стигнах до вечеря със салата, а пих само чаша вино
Днес изпих едно какао за закуска, на обяд елда, а довечера ще полея празника си с чаша вино и малко салата ще хапна.
Като килограми - не съм мръднала. Ама то и яденето ми хич го няма. Знам, че виното трябва да се избягва в първите дни, но така се случва... Добре, че е само по чаша!
Blue Rose  Hug хапвай повече от мен при захранването!  Laughing
Тя  Hug чудесен резултат, браво!
nemirna  Hug
Пожелавам ви лек ден и успех!  Hug

# 132
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Аз от днес вече съм на захранване Simple Smile малко повече дни похатнах жито, ама то си е готино, лично на мен си ми харесва. Даже се чудя дали и следващия месец да не си я направя отново...имам още 2-3 кг за сваляне. С тази свалих около 4-5, за което много се радвам, но се надявам да ги задържа. Снощи нямах време да си направя супата и за това съм все още на ябълки .... Shocked Нали е и работен ден .... Кажете вие на какво мнение сте за следващия месец?
Честит рожден ден, Сончева! Всичко най- хубаво!!

# 133
  • Мнения: 3 135
И аз може да пробвам следващия месец пак с режимчето.
Сега се захранвам, а като приключат десетте дни смятам да продължа със Зоната, че от нея съм много доволна.

Snow4eva, честит ти рожден ден! Simple Smile

# 134
  • Мнения: 51
Snow4eva,
[ i]закичи се днес с  усмивка
и бъди щастливка,
много здрава и с късмет
смело и спокойно ти крачи напред,
след година си кажи:
имах 365 дни с прекрасни спомени![/i]
Tada nbirthday  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт