Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 102 793
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 275
Snow4eva  bouquetтака хубаво си направила страницата,че ме примами Laughing
тук съм и аз ,но само за два дни:нещо като репетиция  за юни!
успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 206
  Здравейте!
  Моята цел беше на базата на знанията и опита на много хора да се изгради една система от знания ,която да сведе до минимум грешките при правенето на Житния режим.Радвам се ,че това стана доста бързо.
  Няма значение ,че доста от текстовете са мои.Аз съм само проводник на информацията.
  Радвам се ,че оформлението и систематизирането са чудесни.
  За текстовете няма авторски права .Нека ги ползват всички.Може би през зимата и аз ще си направя едно обобщение.Но сега задачите ми са свързани с друго.Искам да се направи на видео една система от физически упражнения/21/ Ако имате въпроси ,можете да ми пишете.Но вече и тук има достатъчно хора ,които могат да ви отговорят.

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 22:24 от solej

# 17
  • Мнения: 101
Здравейте,момичета!!!И на мен днес първи ден от режима.Чувствам се добре,като излкючим малко подутия корем предполагам от само накиснатото жито макар че ми бе вкусно.И главоболие,но то си ме мъчи тук от нялколко дни,не е от режима..Вие как ядете меда към житото ли сутрин си го прибавяте или лъжичка в устата сутрин с водата...Възможно ли е днес защото смесих житото  с половин ябълка да съм се подула от това.По добре ли ще е ако ги хапвам нещата отделно.Тук сега чета други препоръки,или е въпрос на избор.... Hug

# 18
  • Мнения: 531
Включвам се и аз за почистване на организма, по това време на годината ми се провокират много алергии и май с диета най-лесно ги овладявам, мразя лекарства.
Днес мисля да варя житото но от утре ще го приемам накиснато.
Лек ден на всички !

# 19
  • Мнения: 2 132
Ей, как сте, момичета?Нямах време да пиша вчера, но съм с вас.Няма да мога за 10 дни, но ще изкарам 5.Чакам включване на МЦ и много ще ми е трудно!Успех на всички Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Колко е хубаво, че сме повече хора!
katrin77  Hug опитай да ядеш поне ябълката отделно от другото. Аз в началото ядях всичко заедно, но нямах подуване. Но пък и всичко е индивидуално. В интерес на истината в момента ям житото по следния начин - сутринта към цялото количество прибавям орехите и 1 суп. лъж. мед /колкото да стане леко сладко/, разбърквам, разделям на 3. Ако ми се прияде допълнително мед, го ям отделно. Ябълките - също отделно.
solej   bouquet много ще е хубаво да споделиш тези упражнения с нас. Освен здравословни хранителни навици, е хубаво да се замислим за повече движение, защото съвременния начин на живот ни довежда до проблеми с движението, дори и изкачването на стъпала понякога.
tania6  Hug радвам се, че си при нас! Дори и за 2 дни!
chanoir, anettee, Franceska  Hug
Тази сутрин не можах реално да отчета теглото си и след като се мерих 4-5 пъти и показваше все различни стойности, се отказах. Но това вече не е толкова важно дали съм 200 гр. нагоре или надолу. Важното е, че се чувствам добре!
Пожелавам на всички хубав и успешен ден!
Поздравявам ви с нещо приятелско, което ми изпратиха преди малко!  Hug
http://docs.google.com/present/view?id=d4vfjmt_23xt23mmgf

# 21
  • Мнения: 0
Момичетааааааа - снощи съгреших! Ходихме на вечеря с мой приятел и аз ядох салата!!!! #2gunfire Close
Почвам броенето от днес SadSad Честно казано, днес не се чувствам зле, но наистина много ми се ще да не прецакам нещата и няма да го направя!
Вчера си накиснах житото и днес си го хапвам с удоволствие! доста по - добре е е на вкус! Прави ми впечатление, че не съм толкова гладна днес! Вие как сте?

# 22
  • Мнения: 42
Не съм съгрешавала, стриктна съм и ми е вкусно, но със стартирането на житния режим ми стартира и МЦ. Сигурно ще ми е по-трудно, като се има предвид вълчия глад по това време. И другото, което е също важно - няма да мога да отчитам точни килограми. А не ми се мисли как ще изкараме празниците - ако успеем ще сме направо супер хора. Аз ще стискам палци и ще се моля за вас, направете го и вие за мене. baby_neutral Hug
Искам да споделя нещо, което ми каза моя позната. Всяка вечер преди заспиване, когато сме на режима, да казваме една молитва: " Господи, приеми ме в лечебницата на живата Природа за няколко дни, и ми помогни да издържа. Благодаря ти."
Дано, това наистина ни помогне. Успех момичета.

# 23
  • София
  • Мнения: 807
allstar  Hug понякога се получава така... Важното е, че продължаваш!   bouquet
Merilyn_33 Hug браво, че си стриктна! Знам, че по празниците е много трудно, но често имаме погрешно усещане за тях - отпускаме се в храненето така, като че храната ще свърши. Най-големият проблем е когато освен семейството, има и други гости, или пък отиваме някъде и най-вече когато трябва да се обяснява естеството на режима на хора, които са по-скептично настроени. Все пак, с тези 4 дни празници ще е трудно, но пък, колко по-хубаво ще е ако успеем!  Sunglasses
За молитвата си абсолютно права! Дори аз прочетох тук, че май се конкретизира - "Гоподи, приеми ме в лечебницата на природата за 10 дни". Важното е да го вярваме, за да се случи! Затова и сме се събрали, да се подкрепяме, окуражаваме!
Стискам палци на всички! Hug

# 24
  • Мнения: 0
Zdraveite i ot men Hug tazi sutrin kantara be6e - 900 gr  Grinning mnogo sum dovolna!
ina4e ot mnogoto duv4ene 4eneto me boli  Confused nali 99 puti triabva , az stigam do 70 samo  Wink
i malko kato 4e glava se opitva da me boli, no ne obru6tam vnimanie.
Lek den na vsi4ki  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
Elison,завиден резултат! Ти колко кг имаш да сваляш?

# 26
  • Мнения: 0
Blagodaria alstar  Hug ami slojila sum si za cel 5 kg i su sigurna 6te gi svalia  Grinning

# 27
  • Мнения: 0
Прекрасно! Пожелавам ти наистина да успееш!
Аз по - скоро се интерисувах колко имаш по принцип за сваляне, понеже аз съм 59-60 при височина 170 см и не съм убедена,че 5 кг са постижими в моя случай newsm78

# 28
  • Мнения: 101
Здравейте сладурки,само за се похваля днес сутринта кантара отчете -1кг,а не бях посетила ВЦ-то... newsm44.чувставам се добре макар и малко подута...от житото.Надявам се да се нормализират нещата през другите дни.Да кажа че сега съм 55 кг,висока 1,58 и искам да сваля- 7 или 8.

Прегрешение ли е че тази вечер си сложих малко канела в останалото жито,така ми е по вкусно...

# 29
  • Мнения: 0
Zdravei Allstar  Peace  az sum gore-dolu kato teb , 61 kg na 168 cm i se 4udia za6to misli6 4e ne moje6 da svali6 5? Thinking ami tova si e -500gr na den .Az toku 6to minah prez 2-3 4asa malko trudna proverka- ujasno glavobolie, povru6tane i treska... ooooh! ooooh!
No podremhan i sega sum ok , gotova za utre   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт