Жената ЛЪВ - Тема 27 Лято иде...

  • 14 456
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз излизах набързо. Сестра ми ме взе и ходих с тях на консултация за дребната.
В тоя ред на мисли докторката им дае направление за ортопед, да препоръчате някой от Ортопедията в Горна баня или пък направо при Драганов да ходят newsm78?

Довечера, както съм без мъж и без любовник, направо си лягам с поста на Кам, естествено, ако Джулката ми го отстъпи, че беше за нея  Joy!

# 61
  • Мнения: 156
ЛИлИиииииии, пак от п***оци тръгнА цЕлата работа Whistling Таман одеве, като четях за лекарството за п**ока на Ник и си викам: " Е, нЕма начин да не се развъртят тука сЯ едни ми ти мъже, едно чудо, едно бельо!"  Crazy И ей го нА! Mr. Green Па Убавци бееее Crazy
Реа, ще те посрещам значи Naughty
Уффф, много ме е яд Crossing Arms Колата не работи... смънцафръца се значи... е що все когато аз ползвам нещо му иде момента за развала ooooh! Все не искам да повярвам, че съм чак такъв карък Rolling Eyes А така хубаво си "приказвах" с нея, котках си я милата, а тя... такъв нож в гърба да ми забие Rolling Eyes Е сега съм вече с Мерцедеса... Whistling

# 62
  • Мнения: 9 776
Ухааааа! Ками, кат са заженя втори път, искам ти да ми избереш мъж....

И на мен, моля Crazy Crazy Crazy!
Дей Мастерчето да пусне оная емотикона, изплезваща оня дългия език Joy Joy Joy

Джулке, тоз много нежничък, море Thinking. Дан' гУ пУвредиш Whistling hahaha

Норче, легнах, ама нещо сън не ме хвана Rolling Eyes. Пък ко бях видяла и снимката преди товаааааа, не знам Crazy......

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе, Стеф вика, че мъжлето било младо, Пол - че е много нежно. Пък аз, освен гащите, друго не огледах  Embarassed  ooooh!!
Теди, нЕма да й се даваш на колата! Напъвай я да последно, пък все някой ще я поправи  Mr. Green!
Баща ми миналата седмица да вземе да си разглоби неговата, после ми издиктува един куп чарколяци, дет не съм ги чувала, ходих да ги купувам и на финала не можа да си я сглоби колицата, та взе моята, за да ходят на вилата. Вика ми "Ще ти я измия и ще ти я обслужа (каквото и да значи това!)." Е, хубууу, беше ми я измил и добре я беше обслужил - ни часовника ми работеше, ни касетофона, всичко беше разбъзикал  ooooh!!
Абе аз казах ли ви, че сестра ми и баща ми изпуснали детето, бре  ooooh!! Ей, ше ми утрепАт племенницата, начи! ooooh!  ooooh!  ooooh!!

# 64
  • Мнения: 71
Теди, я и се озъби малко на колЯта Wink Как така - тя болнични взела ли е? А истински ли са? Ама - ха! Mr. Green
А я кажи (на л.с ако искаш) де да те диря на Т1. Че с тия празници дето идат не знам как и кога и дали ще се добера до нет. А утре шефката ще е тук и ... няма влизане. Моя полет е в 11.50, ама аз ще съм на Т към 8.30 някъде.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Абе аз казах ли ви, че сестра ми и баща ми изпуснали детето, бре  ooooh!! Ей, ше ми утрепАт племенницата, начи! ooooh!  ooooh!  ooooh!!

Двамата заедно, или поотделно? Извинявай, ама не се сдържах. Бебетата са много издържливи, споко. Не съм чувала за такова, дето да не е падало.

# 66
  • Мнения: 699
Вени, аз водих дребната при Владимиров в Горна баня. А за пламенницата не се притеснявай, те сега са гумени и нищо им няма. Аз жужи не съм я изпускала като бебе, ама за 6 м. сега пада 3 пъти от леглото. 2 пъти докато спеше (сега сложихме стол) и онач вечер падна докато се опитваше да се премести-беше легнала в краката на баща си и за да стигне до възглавницата и какво се извъртя и тупна.

Уф бе Венче и аз гащите огледах, четох надписа  Whistling Whistling Whistling не си само ти.

Тедкааа, закрепи я и я дай на мъжО да я кара и при него да се счупи, та той да я поправя. Аз моя днес го изненадах с няколко проблема по мойта. Единия знам, че може да го отстрани, но другия иска сервиз, м**ка му.

# 67
  • Мнения: 9 776
Венче, е как пък тъй двамата я гледаха и я изтърваха Rolling Eyes newsm78? Дан' сЪ чудя ти и сестрьонката ти чии достойни дъщери са тогаз Crazy. Дан' сЪ обидиш, ей Hug. Ама разкажи, че ми стана интересно.
Пък за младото виках на Джулка Crazy. На Камче си е баш мъжага #Crazy. Ти, толкоз впечатлена от гащите, си пропущила втората снимка hahaha Joy.

Тедко, не разбирам от коли newsm78. Дано е поправим проблема Hug.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 210
Двамата заедно, или поотделно?
Joy  Joy  Joy
Някаква съвместна акция ще да е било  Mr. Green. Слезли и двамата до колата и всъщност баща ми изпуснал кошницата. Иначе на детето нищо му няма де!

Хаясич, точно това ми трябваше, някакво име за ориентир, благодаря ти   bouquet. И да те питам още нещо, тя има направление, но сигурно се записва час предварително, а?

# 69
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, и втора снимка ли има, бре! Ей, пропадна ми семейството, отивам да я търся назад  Joy!

Абе как ще ви се обидя, бре!  Hug

# 70
  • Мнения: 699
Вени, той май няма договор с касата. Баси не помня, беше отдавна. Водих я по настояване на майка ми, а тя беше проучила всички лекари в Горна баня. Много добри съвети ми даде и съм много доволна. Но първия преглед го правих при един Филипов в 20 п-ка. Той работи с касата. А при Владимиров плащах. Филипов и той е от Горна баня. Той я прегледа с ехограф, сложи ни профилактични гащи за 3 месеца и се оправихме. След това като взе да криви крачето, направихме рентгенова снимка. И с нея и детето отидох за 2 ро мнение при Владимиров. Каза, че детето е напълно здраво вече и ми даде много ценни съвети.

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря още веднъж   bouquet! Сестра ми е склонна и да плати, ако лекарят не работи със ЗК, така че ще й го препоръчам  Peace.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Мразя го тоя уърд, в момента съм така smile3511!
Непрекъснато шават тия редове, една книга не мога да изпринтя като хората. Нещо съвсем откачих вече  Banghead

# 73
  • Мнения: 2 274
Малеееееееее, след всичко изписано до тук не знам какво да кажа  Embarassed!
Ама добре ме разтоварихте с тия снимки, че както ми беше пропушила главата покрай видовете способи за доказване ...  ooooh!!
Хехех, Маце, моят сега и той се нерви с Уърда. Пише дипломна работа и псува Simple Smile /само да вметна, че любимият също беше прекъснал и сега му остава само една защита/ .

# 74
  • Мнения: 4 008
Кажете някаква народна медицина за инхалации ли, що ли, че ме наболяват гърдите. Даже цигарки неща и да чуя.

Вени, да се пУфаля. Вземам си дневно 2 или три цигари за през деня. Съответно толкова и пуша. Инак на мен свободата да съм сама в стая и липсата на категорична забрана за пушене, ми действа много отпускащо и в работата навъртах най-големия брой Сигарки дневно. Затова турих ред - насипно си вземам 2-3 цигарки в отделна кутия. Замъкна ли цяла кутийка в работата става лошо.

та така съм вече 2 седмици и съм доволна. Някой ме пита - не си ли наваксвам вечер. Ми не. Вечер пуша 2 цигари. Стават дневно значи 5-6. Това значи кутията за 3-4 дена. Не е достаъчно, но е добре за начало. Само да се не опрася, че тогава лошо. РапортувАх.

И видех ви аз на срещата, че всички къдите.

Общи условия

Активация на акаунт