Жената ЛЪВ - Тема 27 Лято иде...

  • 14 380
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу


Кипра Маца

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс


stefka.k
Чочиии



hayasy

tediko


Лилянчо

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 10:59 от wee.jess

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Запис  Mr. Green

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Втора... Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 6 274
Пу! Трета!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 11 337
Четвърта  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 699
Е, ся кво ще се учим да борим ли? Пета.

Баси докато си закарам колата да и сменят гумите, а това е с/у офиса ми и вие нова тема.

Джес   bouquet  bouquet  bouquet

Бенджиииииии, сбъркала съм те, сори. Май на Кам мъжа беше лъв.

Ай аз отивам да си взема колата, дано не изпишете и тая тема докато се върна.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Рейче, взех шампоан. Ама някаква друга марка, за дългокосмести малки породи, щото майка му  е такава. А пък той - нито дългокосмест, нито малък  hahaha. Ама карай. Къпането хич не му хареса, орева ортаклъка.

Стеф, покажи се бре!

# 7
  • Мнения: 71
Бързачки! Не можах даже и с по кафе да ви посрещна  hahaha Прецака ме нета нещо. Е нищо - айде по нещо лекичко

 ooooh! Тоя телефон да вземе да млъкне!

П.П. Обещах да пиша за билето: Бял равнец - от аптеката ( струва 90 ст  Laughing ). Та според кутийката - в 400 мл вряща вода се слагат 2 с.л. от белия равнец, врат 3 мин., после се оставят на стайна t 30 мин да се запари, прецежда се и се пие по 100 мл на ден. Съхранява се при много ниска темп: 2-8 градуса, та аз за  това си направих 1/2 доза и я гаврътнах на екс. Излъгах - мъчих се с нея 100 часа, че горчи гадно, обаче на сутринта вече имаше резултат  Shocked .
По принцип белия равнец е за пречистване на кръвта, регулиране на цикъл и т.н. В нета има доста инфо за него.

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 11:38 от wee.jess

# 8
# 9
  • Мнения: 71
Оооо Чоч  Hug  Embarassed Сори, че ти иззех пускането... ама... прескочихме страничките, та...  bouquet

# 10
  • Мнения: 11 337
Ми хубаво си направила Кипре и нашият шампоан е за големи дългокосмести кучета  Mr. Green Оня ден с децата чипкахме Норчето и тя хич необича и сешоар необича ама я продухваме за по - бързо сушене да не изстине.

Офффф Хаяси и аз трябва да сменям гумички, ама мойте едни гооолееемиииии трябва да свалям седалки и т.н. и хич не ми се занимава, ама хич, но път е задълче............завидях ти , че си се отървала от един ангажиент.

Вийййй ква е тази почерпка???? Сладко ли е солено ли е, нищо не виждам мн ню-ню си пуснала тази снимка, ама се почерпих квото и да е - беше вкусно  Heart Eyes Ще ти драсна сле дмалко нещо на ЛС  Simple Smile

Миленка аз около година пиех бял равнец, арония и невен. Това са билки предимно за половата система. Белият равнец нагарча малко , ама можеш да си го разреждаш с повече вода и така да го пиеш.  Правех си бял равнец една тенджера и си го прецеждах в едно 2 литрово шише и от хладилника си гаврътвах  , и на раб съм си носила. Витамин С -то и то е хубаво  Peace

# 11
  • Мнения: 250
Джес,няма проблеми  Peace
Бяхме на разходка с малката и сега се прибрахме,а сутринта в 7ч. бяхте още на 48-ма стр.-не очаквах да изпишете 2-3 стр. за 2-3 часа  Wink
Информира ли модератор да заключи старата тема?

# 12
  • Мнения: 3 897
Привет!
Джес, намерила си страхотна емотикона, за да поканиш в новата тема.
Реа, Кипре, альоха и на вас!

Аз настинах баш сега в топлото време. Всички в офиса се юрнаха да отварят прозорците и айде готово. СЕга чак гърдите ме болят, снощи ме унасяше като да имам сякаш грип. Пия АЦЦ.

Презентираха ни новия шеф. Сега стоят и двамата - и предишният, и сегашният. Бе да си вземаме заплатите и да има работа. Другото... майната му.

Моят все още не е почнал work. Още оправят явно магазинчето, в което трябва да го викнат. Сигурно имат някакви неуредени документи

А аз въпреки, че се разболявам, съм се настроила на лятна вълна. Улавям се , че постоянно си мисля дали можем да отидем тая година на море. Естествено, че не можем. Ама на - неканени мисли ми идват. Ей сега на момента да съм някъде в хотелче, да закусвам под чадърите и да се излежавам до басейнчетата. Уф, от къде сега ми се пъхна тая муха в главата? Thinking  grinning039
Много бях доволна от хотечето миналата година - Калина Гардън. Хем в центъра, хем едно такова лееекичко позанемарено и съответно снобарливи мутри не смущаваха гледката ми.
Знааачи то ясно нема ида на море сега особено, ама тогава довечера ще си напълня барем ваната да си създам близки усещания.   bath
Реа и Ками, ама сега как ви завиждам, че сте на морето.

Видях ви на срещата в София. Много сте хубави всички. Hug
Хаяси, да определено мъничките на ръст хора изглеждат често и по-млади Hug
Каменче, дано детенцето бързо да се подобрява.  Hug Пиши ти докъде я добута с Бибаком.
Джуличко, ми хубаво е, че си се завърнала да по-честичко в темата. Че преди все прелиташе кУтУ хеликоптер. newsm52

Миленче, Полинко, Бенджи, Жу (къде си? Давай да пием кафе), Чочи  , Вени Hug Не можах да изчета всичко, въпреки, че периодично преглеждах темата.

# 13
  • Мнения: 2 274
Айде и аз цоп у гьола, че после ще ви опущя  Mr. Green!

# 14
  • Мнения: 1 849
Мерси за темичката!   bouquet
Днес май е ден за писане, та бързо вървят страничките...

Вий и Реа, благодаря за разясненията за равнеца!  Hug Бях взела да пия някакъв Витекс, ама е на хапчета и се пият 3Х2 на ден, туй не е за мен, а билката - по се лизга... А и равнеца си е хубава билка, бях пила ама доста отдавна за др. проблеми, ама си слагах и по малко мед  Mr. Green

Стефче, нищо не ви пречи да седнете на пикник до някое вирче на рекичка, хем ти плаж, хем ти водичка - да разладиш като ти стане жега  Simple Smile
По празниците нещо такова сме замислили, да не е с приспиване, а в околностите. Само времето да се задържи хубаво!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт