Жената ЛЪВ - Тема 27 Лято иде...

  • 14 391
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 849
Ние сме на детски рожден ден, но не знам до кога. Пишете за колко часа и някъде към центъра, на закрито - че вале.

Поли, има и вирус с повръщане. Давам беладона 9 сн 3 гранулки (за вас) за температурата и действа добре. Ама може и да повръща от нея, ако е висока особено.

Брей, тоя малкия страхотен виртуоз. Трябва на Мастерчето да го пуснете. Тя ще ахне!  Hug

# 676
  • Мнения: 2 274
Мацки, не намерих Бенджи по телефона и за тва не съм писала за срещата повече. Ама да си призная не бях и настоятелна в звъненето, щото хич не обичам да излизам като вали  Embarassed.
Ето и обещаните снимки снощи от концерта: http://benighted.snimka.bg/culture/ac-dc-in-sofia.501227.18728530

# 677
  • Мнения: 11 412
Ренка видях снимките. Колко часа беше концерта?

# 678
  • Мнения: 6 274
Знам, че само в тая тема няма да ме линчувате, че в другите вече човек не смее да пише, та:

някой от София, който да има желание утре да се съберем в Нови Искър и да потърсим изгубеното детенце - Веско?
  Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 9 776
Знам, че само в тая тема няма да ме линчувате, че в другите вече човек не смее да пише, та:

някой от София, който да има желание утре да се съберем в Нови Искър и да потърсим изгубеното детенце - Веско?
  Rolling Eyes

Джулке, за детето с аутизъм ли става въпрос? Къде смятате да търсите? Аз честно казано и подробности не знам Embarassed. Каквото гледах по тв това е. Дано се намери, и то живо и здраво Praynig! Горките родители Cry!

Рени, радвам се, че сте изкарали добре Hug. Как не се сети да се снимаш на фона на сцената newsm78?

Ник днес беше добре, не е повръщал повече от снощи. Сега като че ли взе да вдига пак Т, но е нормално за вечер ooooh!. Давам му едно хомеопатично за гърлото, дано помогне.

Вие как сте, какво правите? Hug

# 680
  • Мнения: 11 412
Джу, тук няма кой да те линчува за съжеления явно не намираш съмишляници ( не говоря за тук) с удоволствие бих споделилала ден, два, три ...  от животеца си да дойда с вас и да търся горкото дете, но на мен ми остава единствено да се моля и да стискам палци до утре да се намери детето. Гледах скоро Иван и Андрей и там една ясновидка каза : до неделя ще го намерят , моля се за това  Praynig  а на теб успех утре  Hug Hug Hug

Пол кво става с Ник?

# 681
  • Мнения: 11 412
Пол изпревари ме  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 2 274
Джулс, радвам се, че има хора като теб! Как мислите да ходите до там? Аз не съм много сигурна дали ще мога да дойда, но все пак дай повече инфо!
Поли, има още снимки, но те са на фотоапарата на племеника. Той прави и филмчета. Чакам да се приберат във Варна и да ми ги прати по скайпа.

# 683
  • Мнения: 6 274
По принцип с коли, мислим да се чакаме на бензиностанцията, която е в началото на Нови Искър.
Но ако се съберат достатъчно хора, които не могат да дойдат с коли, съгласна съм да ги изчакам на последната спирка на Метрото, а от там тръгват всички рейсове, пътуващи към крайните квартали - Мрамор и т.н.
Таак че, ако някоя от вас има време и желание, нека ми пише на лични, ще се разберем.
Ако не - поне цун, че сте голЕми пичове (или пичачки, по- скоро).
  Mr. Green Hug  bouquet

# 684
  • Мнения: 11 412
Джу ти си злато  Heart Eyes Дано се съберете много, много хора и всичко да завърши благополучно  Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 6 274
Джулке, за детето с аутизъм ли става въпрос? Къде смятате да търсите? Аз честно казано и подробности не знам Embarassed. Каквото гледах по тв това е. Дано се намери, и то живо и здраво Praynig! Горките родители Cry!

Да, Полке, за него става дума.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 210
Джули, хубава инициатива сте подели!
Зная за случая, много се надявам детето да се върне живо и здраво при близките си!  Cry Родителите ми минават по този маршрут, пътувайки за вилата. Ще говоря с тях и ще ги помоля да обърнат внимание. В неделя привечер може би ще посрещам майка ми на прибиране от там, ще го направя и аз!

# 687
  • Мнения: 699
Пол, дано Ник се оправи бързо, кажи му, че съм наредила утре да му няма нищо вече  Mr. Green

Джулс, аз няма да мога да се присъединя към вас, дано успеете да помогнете. Ще ви стискам силно палци.

Момичета, аз нали ревах, че нямам чехли, е, оказа се че имам достатъчно и може би няма да се наложи да си купувам  newsm44 Много ми е кеф, защото вчера пак заяпах по магазините и пак нищо не харесах. Ще взема да ги наснимам да видите колко неща имам, а аз се оплаквам. Ама като съм ги забравила.

# 688
  • Мнения: 668
Направих си едно коктейлче и си пийвам/вермут+порт. сок - много обичам/. Подстригах си детето. Доста плака.  ooooh! Цък
Вие какво си правите?

# 689
  • Мнения: 11 412
Снимай Хаяси да видим колко имаш  Mr. Green Joy и др път като се оплачиш ще ти покажа фотосите  Heart Eyes

Днес аз бях на шопинг - кипих си 2 чесовника от МОЛ-а щото не можах да си избера кой от 2-та - единият е с бяла кайшка ( летен) а др е с черна кайшка ежедневен. Колко дреи купих ............немога да ги изброя щото и на К и на М купувах..................явно съм депресирана  #Cussing out обаче всичко е от намаления и сумата не беше голяма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт