Жената ЛЪВ - Тема 27 Лято иде...

  • 14 383
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 361
Оффффффффф Камче пак не мога да се логна и не мога да видя снимките  newsm78 що тъй дава ми :грешна парола  newsm78

# 691
  • Мнения: 9 776
Камче, да му е честита новата прическа на Коко Heart Eyes. Аз Ник и по-късо го минавам с машинката, ама много бързо му расте косата ooooh!.
Тая вечер се оттървахме от катастрофиралата. Бях изгубила надежда, ама слава богу, замина Rolling Eyes. Снимахме си я като за последно Wink.

# 692
  • Мнения: 11 361
Тая вечер се оттървахме от катастрофиралата. Бях изгубила надежда, ама слава богу, замина Rolling Eyes. Снимахме си я като за последно Wink.

Какви имаш предвид, че не го разбрах?

# 693
  • Мнения: 668
Оффффффффф Камче пак не мога да се логна и не мога да видя снимките  newsm78 що тъй дава ми :грешна парола  newsm78
Не знам Реа, да не си бъкаш нещо паролата за фейса?
Колата сигурно има в предвид Поли. Thinking

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 21:48 от The Tulip

# 694
  • Мнения: 11 361
Блсгодаря Камче, мн сладки бузи и др път съм го казвла, направо ми иде да ги цункам мн пъти  Grinning Мн е смешен с висналото боди, и после прилича на "борче" след пострижката Heart Eyes
Тоя шадраван го занам  Mr. Green
Явно Пол е имала предвид колата, ама аз като съм руса как да се сетя  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 9 776
Колата, да Peace.
Джуджи, и аз съм наредила, ама да видим Rolling Eyes. Днес беше спал само 1 час сутринта и сега заспа за 2 минути Crazy.
Норче, ми ти снимки няма ли да покажеш, а Flutter? Аз имам два часовника и много ми харесва да си ги нося. На единият му падна едно камъче, и трябва да го залепя.

# 696
  • Мнения: 6 274
Вие какво си правите?

По- лудите от нас - баница.
У 10 часа вечерта добре ли е?
  ooooh!

# 697
  • Мнения: 11 361
Пол снимки ли  newsm78 ми не се сетих бре, аз имам поне 10-ина часовници защото ги използвам като бижута предимно  Simple Smile Ще ги фотна утре ако имам време, че съм се стегнала за скара - бира утре ако не завали сме на вилата на морето.  Peace
Дано дребен да спи непробудно цяла нощ.  Peace

Миленка кво правиш? Къде сте пак по сукаците? Разкажи!
Жу нещо ново?
Чоч ти зимен сън да не заспа , че никва те няма?
Вени да не си с нов маникюр?
Тедко то самолети, самолети май си прихванала от тях идваш от дъжд на вятър.........
Рени чакам фотуси с бандата от концерта  Peace

Бенджи кво стана с теб? Що не си го дигаш  Mr. Green теЛфона?????
Сис не ис писала одавна.................
Джу верно си те пере съчмата - кажи сега ще има ли желаещи да ядат баница в 22 ч ( моите хора половината спят вече ) или е за утре сутринта?

# 698
  • Мнения: 250
Чоч ти зимен сън да не заспа , че никва те няма?
Тук съм  Peace
Имахме малко гости от Англия и от Добрич
Мъж ми беше,а и още е болен и е 1 малък ад вкъщи  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 6 274
Джу верно си те пере съчмата - кажи сега ще има ли желаещи да ядат баница в 22 ч ( моите хора половината спят вече ) или е за утре сутринта?

Божеее, у нас само майка ми спи.
 ooooh!

# 700
  • Мнения: 9 776
....У 10 часа вечерта добре ли е?[/b]  ooooh!

Не Naughty!!!
 hahaha
Кой може да ти каже добре ли е, зле ли е Crazy. Като ви се яде баница по нощите, значи ще ядете. Още повече, че има кой да ви направи Crazy.,
Аз пък се каня за закуска да правя мекици. Отдавна ми се ядат и все не ми срещаше работата. Дано утре най-после хапнем.

Норче, дано спи спокойно, благодаря ти Hug. Не му дадох нищо за Т преди лягане, а беше малко топъл Confused.

# 701
  • Мнения: 6 274
Аз не смея да не дам при лягане, ако дребосите са топли.  Confused
Иначе после задължително се става по нощите.
Мале, пу- пу, отдавна не са ни навестявали болести, дано да са ми все здравички.
Айде, отиваме да ядем баница, после пак шъ намина.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 210
Тук съм момичета, здравейте  Hug!
Имах разни задачки закачки за занимавка, затова не се вясвам толкова често, но хвърлям по едно оче и ви чета   bouquet!

# 703
  • Мнения: 668
Ох, приядоха ми се баница и мекици.  Crossing Arms Не съм яла тесто от не помня откога.   Thinking Мъкааааа

# 704
  • Мнения: 11 361
Норче, дано спи спокойно, благодаря ти Hug. Не му дадох нищо за Т преди лягане, а беше малко топъл Confused.

Тъкмо ще му дадеш нещо за Т ако се събуди нощес и ще може да нанка.

Джу у нас без да искам е така (само аз и малкият неспим ) др с ауморени от др преживявания  Wink Joy

Чоч - пази децта - мъжа ще се оправи  Peace


Оххх пияде ми се баница, напълни ми се устата със слюнки  Mr. Green скоро ще направя баницата с локум  smile3521 newsm47

Общи условия

Активация на акаунт