НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 702
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 610
Здравейте майчета и ФБ фенки,аз тук днес забравих да пиша нали във фейса се отчетох Simple Smile.Тогу що се прибрах от кафенце,наистина вън не е за жени,а сега ми е толкова топличко,но трябва да готя че ще огладнея скоро.
Приветствам всички нови майчета към нас.   bouquet
booboo's mama -само почивак и спокойствие до края.
Mimoza-Plovdiv -не се притеснявай всичко е наред с бебо.
mim4ето -аз поне успях да изляза на разходка и ти завиждам за спането,ние с детската имаме такъв режим че повече от 7.00ч сутрин не ни мърда.
MMka -не се притесявай че не осещаш бебо,всичко е наред аз с малката я усетих чак в средата на 5мес.и беше толкова кротка,че нито съм усещала дискомфорт през последните месеци,нито кой знае какви шутове и неудобства за мен.
Kölsches Mädel -чеситит сини гащи и дано и аз ги уцеля.Много работа си свършила днес та дори и на тъгадък. Joy
Мише -хайде да се похвалиш,занеш ли колко време има още до 14ч. Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 676
Мамчета, благодаря за поздравите   bouquet.

Добре дошли на новите мами  Hug.

MMka, как си днес, дано си по-добре  Praynig.

Дарче, добре си направила  Peace. Според мен е добре администраторите да посочат кой е, та другия път да си помисли  Peace.

Дъгичка, провери и в детските магазини за храна за това сиропче.

Marci, чстито за сините гащички  stork-boy. Как върви подготовката с бала  Thinking.

booboo's mama, имаш палчетата  Praynig.

Kölsches Mädel, честито за сините гащички  stork-boy. Браво за разбраната лекарка  Peace.



Последна редакция: ср, 19 май 2010, 11:37 от Dori

# 677
  • Мнения: 111
Здравейте!

Включвам се и аз в отбора на ноемврийските мами, само не знам кой точно е моя термин. Според датата на последната менструация е 10 ноември, а според ехографа 17 newsm78. Та някой ако може да ме насочи ... Embarassed  bouquet

# 678
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте!

Включвам се и аз в отбора на ноемврийските мами, само не знам кой точно е моя термин. Според датата на последната менструация е 10 ноември, а според ехографа 17 newsm78. Та някой ако може да ме насочи ... Embarassed  bouquet
 Добре дошла  Hug.
  Водещ е този спрямо първия ден на последната менструация, т.е. 10 ноември. С 1-вата ми бременност баткото вървеше напред 1 седмица, а сега обратно.

# 679
  • Мнения: 425
Я колко много нови попълнения си имаме, супер  Hug

Честити сини гащи на Миньон и на Kölsches Mädel, почнаха да се показвам младежите  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 293
Здравейте момичета , нямам много време за писане , но влизам винаги когато намеря време за да ви изчета.За сега при нас е спокойно.Пия си хаповете . Кървенето не се е повтаряло да чукна на дърво.

mim4ето    , няма как да ползвам количката на баткото  , той е вече на 14  Wink (беше на 10 когато започнахме с опитите)

Миньон-че , честити сини гащи! Ако знаеш как ти завиждам благородно Blush Пу и за мене един момък ! За контракциите пий но шпа и почивай повече.

Dori , честито и от мен на патерици!  bouquet

Katencetoo , мълчи да не те чуе някой доФтор , че ше ти се смее  Joy Какво по-хубаво от това да имаш безпроблемна бременност? Радвай се , че нещата при теб са добре и не влизай в измислени филми.Нормално е да НЯМАШ контракции , а не обратното.Друг е въпроса , че някои момичета , особенно тези , на които им е първа бременност бъркат болките от разтягането на матката с контракции. В единия случай болката е ниско долу в областта на яйчниците и се мести ту от ляво , ту от дясно.В този случай няма проблем.Контракцията е придружена с леко втвърдяване на корема и болката е обособена на едно място.Понякога се усеща и тъпа болка в областта на бъбреците.Много си е добре даже , че не ги усещаш.Все така да си до края на бременноста !

Даре , това за колата сефте го чувам?Верно ли доктор ти го каза? newsm78


Marci , честито и на тебе , мила! Абе оставете един момък и за мене бе  Joy Joy Joy

Kölsches Mädel все ми се струва , че е още рано за "рибки и ритници"...  Thinking Аз съм с термин 20.11 , т.е. почти в края на месеца.Бебока е с глава 81 мм , тежи малко на 20 гр. и е десеттина санта...и при най добро желание трудно ще се усети нещо при тия размери.Айде и на теб честити сини гащи  Joy Joy Joy Гледам вятъра днес духа откъде София и Пловдив.Явно  нещо заразно се носи по въздуха , та все мъжки мами се отчитат.Ха дано остане малко дорде стигне морето , та да закачим и ние  Mr. Green


Момичета бягам да поработя малко , че съвсем се отплеснах с вас  Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 908
kapri, по морето чакам розови гащи да довее вятъра  Joy

Dori, благодаря ти, че попита  Hug Все още ме боли главата, но слава богу не е като вчера. Иначе и гърлото ме наболява и продължавам с гаргарите, дано помогнат  Praynig

Ис, мравке, добре дошли   bouquet

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Добре дошли Simple Smile

ММка за гърло пробваи има едно за мазане Himalaia продават го по Дрогерии , а може и в аптеки не съм сигурна с евкалипт е маже се до външно , а също може да случеш Golia.

  bouquet

# 683
  • Мнения: 293
MMka , тамън тъй де! Той вятъра във Варна вече само розови гащи ше сипе , щото последните сини ще гу пусне в Сл. бряг   newsm10 Joy

# 684
  • Мнения: 280
Даре , това за колата сефте го чувам?Верно ли доктор ти го каза? newsm78

Joy Joy Не на мен , чела си ме по диагонал  Wink  Mr. Green Това е споделено от 3 бременни в лавката на МД Сф , седяха и се наливаха с кола , та обясниха , че доктор им казал , че предизвиква контракции ... бързат да раждат  Mr. Green

Ох, нашата разходка беше кратка ... хем с якета бяхме и пак студено. И носа ми потече сега  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 676
Dori, благодаря ти, че попита  Hug Все още ме боли главата, но слава богу не е като вчера. Иначе и гърлото ме наболява и продължавам с гаргарите, дано помогнат  Praynig
   Стискам палци да се оправиш дързо  Praynig.

  kapri_z, без ексцесии повече  Praynig.

# 686
  • Мнения: 4
разбрах че имаме феисбук темичка.
Може ли някой да ми прати линк.


  bouquet

Мимата, Съобщението не може да бъде изпратено. 'mimata14' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.Освободи малко място в пощата си

# 687
  • Мнения: 1 889
Хахаха, Дарке, представям си сценката с колата ! Joy

kapri_z,, не че съм се притеснила нещо, но има момичета,които вече споделиха, че са усетили бебчетата, а аз съм в 16 седмица вече, а и според размерите дори съм 17 . Бебокът върви голям,че как иначе как татето е близо 2 метра висок и близо 100 кила  Grinning. Вчера като го мериха ,беше 133 грама, юнакът на мама той, обаче май на мен се е метнал, много е миролюбив и не е тръгнал да ме боксира още  Mr. Green

А пък да ви кажа, лекарката ми каза да не напълнявам повече от 15 кила. Почувствах се супер дебела, а съм почнала на 52 кг и съм напълняла 4кг, дори според мен са само 3. Тя ме измери вчера , че съм 56, ама с дрехите, пуловерите, беше късно вечерта , а и така ми се ходеше до тоалетна, че преспокойно мога да махна 1 кг. Абе както и да е !

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Освободих място в пощата си Mishinator

# 689
  • Мнения: 425
Kölsches Mädel много са гадни тия кантари и докторите, нали? Не отчитат че си с дрехи, ял, пил и т.нт.  Joy И мен на ЖК кантара ме изкар с кило и отгоре в повече, ама аз се меря всяка сутрин в къщи  и не му се впечатлявам много на тоя в ЖК-то. Аз за сега съм 2кг отгоре, май се опитват да станат вече 2 и половина, ама тия дни май свалих някой грам от притеснение покрай зацапването в неделя.

П.П. за колата не бях чувала, че предизвиква контракции, но пък затова бях чела, че ананаса действал така. Е при мен нямаше никакъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт