Ето МАЙ дойде - аз съм с бебче в ръце! № 29

  • 18 945
  • 772
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за новата темичка Simple Smile

Опции:

# 15
  • Мнения: 62
Ами то излизането на бебето не боли! Контракциите болят докато се получи разкритието!
Аник, много е сладка Криста! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 6
Записвам се и скоро ще кача снимки на нашето мишле Peace

АниК, много сладка бонбонката Криста, да я нацелуваш Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 162
Ама, много сладка тази Криста!!!!  Heart Eyes Малка душичка!  Crazy

# 18
  • Мнения: 91
Аник,много е сладка малката Simple Smile
Баткото видя ли я вече на снимки?Какво каза?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 965
Аnik, Криста е много сладка, браво за добрите новини.

# 20
  • Мнения: 39
По въпросчето за упойката, аз съм твърдо решена на водно раждане, а тогава е позволено само газ...ако има усложнения да решат лекарите, но аз лично искам да огранича до минимум упойващите...а таткото вчера ми каза: това е невероятно, как легално ти дават разни дрогички, а ти ги отхвърляш Crazy, шегува се естествено
Аник, сладкишче е малката... Heart Eyes
Браво на Уиний за темичката  bouquet

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 14:30 от gerganagt

# 21
  • Мнения: 62
Какви сме глезорани само! Laughing Само се чудиме какво да измислиме за да не ни боли, а се чудя някога как са раждали бабите ни! Joy Joy Joy Дали са имали все пак някакви болкоуспокояващи, макар и хомеопатични?! Thinking Ракийка или винце малко сигурно! hahaha

# 22
  • Мнения: 1
Лара тук до кръглата банка ма едим мед.център и там намерих една казва се каров ,ходихме дори с Кристи двете при нея и каза ,че ще ни приеме.Иначе предните ми избори бяха Д-р Хариева /която се оказа ,че скоро ще ражда също/и Д-р Ангелова от Окръжна .тя не приема повече пациенти ,за това се спрях на тази а ако не ми допадне юни месец има смяна и ще се възползвам.
Ани малката Криста е истинско бижу Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 0
Anik-такова сладурче е малката  Hug

Winnie-благодарности за темичката   Hug

dessex,кака лара-благодаря.Ще взема да ги спра тези хапчета няколко дни,пък после пак ще си ги взимам и без това съм се запасила за още 2 месеца.

gerganagt-не остана.Мен никак не ме е страх,само искам по-скоро да идва бебка.Доки ни беше казал да я чакаме след 37-ма седмица,че момиченцата по-бързо се развивали.Е...много от рано я зачакахме и нямаме търпение вече

# 24
  • Мнения: 2 558
Честита Белослава на мама Беборанче! Да е жива и здрава и много радост да донесе на мама и тати!
 

Ани, страхотна кукличка е Криста!  Heart Eyes Аз обаче така и не разбрах защо се налага тази терапия?  newsm78

за упойките - и аз ще съм с епидурална, не съм чак толкова смела  Blush, пък и при мен така или иначе си влиза в цената

# 25
  • Мнения: 51
Здравейте!
Влизам да се отчета - на 27.04. се появи нашета дъщеря Ивайла - 3700гр., 51см. със секцио, всичко е нормално, имам кърма, тя и суче и спинка, От понеделник сме си вкъщи и се опитваме да си изградим режим , съобразен и с баткото Wink
Честито на всички родили и успех на тези, които са в очакване!

# 26
  • Мнения: 143
Ани, страшна кукла е малката  Hug И аз не разбрах защо и дават антибиотици. Ти кърма имаш ли вече, междудругото? Защо се налага толкова дълъг престой?  Ох, много съм нахална, ама ако искаш утре с Куцо пате сме в Шейново, ще ти звъннем да се видим

А Луксчето някой чувал ли е, дали на нея и е слязла кърмата също?

Златна, аз това за русите и болката хич ама хич не го вярвам  Mr. Green

Евито, честита принцеса и на теб

# 27
  • Мнения: 0
Аз бях до преди малко по задачки, а вие вече нова тема сте почнали  Party, а и бебче си имаме  Heart Eyes

ЧЕСТИТО НА МАМА БЕБОРАНЧЕ! ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА БЕЛОСЛАВА, МНОГО УСМИВКИ !


А И ОЩЕ ЕДНО БЕБЧЕ - ЧЕСТИТО НА EWITO! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КУКЛА!

# 28
  • Мнения: 40
Winnie, браво за страхотната темичка. Дано да я се напълни с много здрави бебчета Simple Smile .

Аник, малката е същински бонбон ... пу-пу. И ми се струва толкова мъничка .... направо не знам като се появи и моя бебо дали няма да ме е страх да не го прекърша като е такова малко мишле.  Rolling Eyes

За упойките - вярно че на времето не са разполагали с такива луксове ... направо не ми се мисли какво им е било на жените тогава.  Shocked

Мен само ме проверяват разни роднини и приятели дали вече не съм родила  Laughing . Да съм била ходила на дълги разходки, да съм пренареждала мебелите вкъщи, да се сексим възможно най-често с мъжа ми и какво ли още не ... че да излизало вече, че нямали търпение .... е все едно аз имам търпение ... ама  Laughing .

# 29
  • Мнения: 1
Честито на Беборанче   bouquet
Честито и на Евито   bouquet


Живи и здрави да са ви малките душици!

Честита и нова темичка, пу преди да свърши да съм родила  Naughty
Тук наистина много бебета ще да има  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт