Ето МАЙ дойде - аз съм с бебче в ръце! № 29

  • 19 034
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20
Happiness, никакво идване мила- ти трябва да си родила дотогава! Hug
Стискам силно палци!!! Praynig

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Хабиби, не я знам тази  Rolling Eyes
А с нашата няма нужда да се срещам - тя е и на Кали педка и съм я предупредила да е в готовност  Laughing

Болните мамчета - оправяйте се  Hug  Моето гърло също зверски ме болеше, но 1 нощ спах с ракиен компрес, много беше гадно, но се оправих  Praynig

# 707
  • София
  • Мнения: 162
Грахка, аз съм навита за среща в сряда. Не ми се слуша лекция, защото нещо в последно време трудно се задържам кротка на стол, а и в понеделник и вторник ще имам гости- нали ще посрещаме братми от Америка.

# 708
  • Мнения: 20
Беборанче, Жасмин Вени, Синя птичка добре сте ни дошли! Hug

Много целувки на бебченцата!

# 709
  • Мнения: 0
Аз си приготвям коктейлче за довечера   Laughing
Севде, с рициново масло и ананас ли?  Joy Joy Joy

хахахаххахаха уби ме направо с това предложение  Joy Joy Joy Joy
Joy коктейлчето е "Севи малки тайни"  Joy

Качих днешните снимки на коремището ми с част от туловището  Embarassed

# 710
  • Мнения: 219
И аз качих снимки на Еми. Ох, няма време да седна пред компютъра. Имам чувството че постоянно се кърмим и с това цедене... Но сме супер. Днес дойде и лекарката вкъщи. Обаче с това не даване на вода, малката се здоби с гъбички в устата и сега ги чистя с една марля и лекарство преди хранене. Много ми е неприятно, защото ме е страх да не я заболи. Дано ги изчистим бързо, но май били упорити. Мисля, че почнаха още в родилния, защото бях видяла малка бяла точица върху устната ѝ.
Признавам си, че не съм чела какво сте писали и се извинявам, но наистина нямам време.   
Да помоля някой да ми пише на лични как да махна от профила си лентичката за бременост  Embarassed

# 711
  • Мнения: 30
Крисчана, честита малка принцеса!   bouquet

Грахка, аз съм за среща. Само не знам кога трябва да се видим с доктора. Каза да му се обадя утре и ще чакам първо с него да се разбера нещо кога иска да ме види.

Синя птичка, браво за кърменето!

# 712
  • Мнения: 553
благодаря ви момичета за съчувствието - утре ще си направя компрес с ракия, че сега детето спи, а всички шалове са в неговата стая Sad ще се опитам да заспя.

# 713
  • Мнения: 32
грахка, и аз съм навита за среща ... явно няма да раждам скоро така че ....  Hug

змейче, разбира се че не си ме обидила ... просто ще запазя темата за по-натам   bouquet

хепинес, за съжаление няма да има новини от мен, още ми е рано  Peace

# 714
  • Перник
  • Мнения: 257
момичета здравейте днес ни изписаха с малкия и съм много щастлива  Heart Eyes много е малък и сладък и още не мога да повярвам че съм мама на 2 дечица.Чстито на новите мами и успех на всички които още не са родили.  bouquet
Благодаря ви за поздравите и пожеланията.
Ще кача и снимки в албумчето ни.

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 23:12 от aemi

# 715
  • Мнения: 2 559
От 10 сутринта е - в едно заведение точно до Римския стадион на Главната - К2 се казва - темата е Безпроблемно раждане, дишане, обезболяване  - ето и линк http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5

Ако не можеш да се ориентираш къде е - звънни ми и ще те чакам на римския стадион примерно  Peace Би било супер, ако дойдеш  Laughing
ще видя утре сутринта дали със сигурност ще ходим в Пловдив и може да дойда, ако нещо не се обърка  Peace

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА КРИШЧАНА И ГЕРГАНАГТ
   bouquet

Момичета, наистина от къщи по-хубаво няма  Hug Peace
Аз прочетох по диагонал и се трупирам. Сутринта станах в 5ч. за сутрешния душ в Шейново, но имаше и по-ранобудни от мен  Mr. Green Предполагам, че през нощта ще се храним с Криста. Засега положението е супер спокойно  Praynig Габи много се радва, но малко трудно я опазвам - иска да я гушка, все посяга към лицето да я гали, аз му казах по главичката, а той пък посегна към фонтанелата  Crazy За всяко нещо си обясняваме супер любезно, да не го засегна нещо. Храних си го тази вечер докато тя спеше...ще се справим  Peace Мъж ми пък отчаяно ме помоли да не му се налага той да я преобува докато не качи някое килце  Grinning Имам пампи 3-6кг, но утре ще купя по-малки. Исках да взема Huggies, но понеже не намирам, ще купя Памперс. Да похваля кърпичките на Chicco за гърди - ползват се преди кърмене и кожата става много мека  Peace
Бръмб, няма да е в Шейново следващата ни среща, а в някой парк  Hug Леле, не казах на Змейка и Славчета каква обърквация бях направила с телефоните  Embarassed
Стискам палци тази нощ за напъни и контракции на тези, на които им е дошъл реда  Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 28
Ехаааа колко много бебчета са се родили  Party Да са живи и здрави всички малки душички.Много да радват мама и тате,няма да изброявам имена,за да не пропусна някой,но от сърце им желая много щастие и безгрижно детство  Hug
Цял ден се опитвам да пиша,но време все не остава Simple Smile
Ето малко снимки да ви се покажем Simple Smile http://beboranche88.snimka.bg/baby/bela.499195.18608044
оле ставам,че бебка се събуди Simple Smile

# 718
  • Мнения: 32
Ех, Беборанче, малката е супер Simple Smile Пу пу пу да е жива и здрава  Hug

АниК, разменила си на двете телефоните ни ли?

Аз и в тази тема няма да се обебя явно  smile3518
Яко на депресия го удрям вече ... пък и след днешната случка, баща ми само ме майтапи Sad Сега ми вика ... "Утре ще ходиме ли пак да раждаш?" То сигурно е смешно, ама на мен изобщо не ми е до смях вече  Cry

# 719
  • Мнения: 1 167
Добре са си дошли у дома мамита
Честито и на днесшните мами и техните бебоци.
Славче, нищо не се знае и утре е ден,а има и цяла нощ. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт