Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 9

  • 48 919
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 31
Шеди, като спомена Аси, там пък колко пълнеж имаше  ooooh! за мен поне, за теб може би не е било така  Peace, и все пак филма много ми хареса и го изгледах с удоволствие
а за 3-ти сезон на 1001 нощ не искам да си спомням колко нерви изхабих  #Cussing out, не знам защо си го причинявах  Shocked и въпреки това нямаше сила, която да ме откъсне  Crazy Crazy Crazy
затова , за кой ли път - гледаме по различен начин, и по различни причини, което е   newsm74

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 10:11 от пенда

# 707
  • Мнения: 1
Но, за да не съм голословна - Аси вървеше много плавно и в добро темпо. Мелодията, макар и по-меланхолично, също поддържаше стройна линия. 1001та нощи - ако не броим трети сезон, беше почти безупречна (въпреки караниците и дъъъъъъъългите раздели,).
Съни, като изпусна парата - по-добре, нали?
Благодаря ти Шеди! По-добре съм.
Аз продължавам да считам, че последният епизод беше нарочно направен такъв муден, протяжен и тегав /любима думичка/. Сякаш нищо съществено не се случваше, сякаш много внимание отделиха на едни и същи неща, сякаш се повтаряха действията. Дано Сабанджъ и сценаристите не ме опровергаят. Колкото до това, че в героите има динамика, но не и в действията - това е, защото различните типажи се показват не само добри или лоши, а всеки с добрите и лошите си страни.  

# 708
  • Мнения: 0
sunnу67 и аз се подразних на срелбата , но катого изгледах повнимателно видах , че стрелците се бяха покатерили на дървета в близост до оградата на къщата и стреляха от високо. : #Sniper #Sniper #Sniper

# 709
  • Мнения: 1
Заби нещо, този форум.
Сирена, нали очакваме все по-добър да бъде всеки нов сериал.
Но, за да не съм голословна - Аси вървеше много плавно и в добро темпо. Мелодията, макар и по-меланхолично, също поддържаше стройна линия. 1001та нощи - ако не броим трети сезон, беше почти безупречна (въпреки караниците и дъъъъъъъългите раздели,).
Съни, като изпусна парата - по-добре, нали?

Според мен плавно и с добро темпо вървят само приказките за деца, или филми, които разказват неправдоподобни истории.  От споменатите като филми със стройна история (каквото и да значи това), съм изгледала само "Мелодията", но това си беше една сапунка от всякъде. За другия "с плавно темпо" нямам мнение, защото издържах да изгледам само половин серия и разбрах, че това  не е моят филм. В крайна сметка всеки гледа това, което му допада. А и не съм кинокритик, за да задълбавам толкова, за мен е важен сюжета и играта на актьорите, и ако те са убедителни в представянето му, това е достатъчно. А и марката "Сабанджъ" е достатъчна гаранция за качество.

# 710
  • Мнения: 1
sunnу67 и аз се подразних на срелбата , но катого изгледах повнимателно видах , че стрелците се бяха покатерили на дървета в близост до оградата на къщата и стреляха от високо. : #Sniper #Sniper #Sniper

Ще трябва да сложа очила! newsm61 smile3532
Но според мен не си права - ние не сме разплакали Саваш. Той разплака нас с тези сълзи!
Сетих се - коментара на великия кинокритик беше, че Саваш играел вяло в любовната сцена на предложението за брак. Щом така смята, негова работа. Ама аз искам ей така вяло да ми предложат брак и още по-вяло да мине и следващата сцена. Grinning Ич кусур няма да му връзвам на това вяло поведение.

# 711
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Ако се абстрахираме от това къде се развива действието на филма, което обяснява много неща, които на нас понякога ни се струват непонятни, може да поискаме да няма пълнеж и развитие на образите и за по-бърза динамика Саваш да беше отвел Ясемин в друга държава още с яхтата и да заживеят мирно и щастливо ! Тогава нямаше да има подразнени и вместо агенцията XL ,стрелби,традиции и какво ли не да гледаме само кадри от спалнята. Сигурна съм, че и за този сценарий щеше да има доста фенове ! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 712
  • Гърция
  • Мнения: 1
Аз продължавам да считам, че последният епизод беше нарочно направен такъв муден, протяжен и тегав /любима думичка/. Сякаш нищо съществено не се случваше, сякаш много внимание отделиха на едни и същи неща, сякаш се повтаряха действията.

Малко по диагонал успявам да ви чета, защото готвя новата тема видях, че днес спринтирате. Но исках да се включа и да се съглася с sunny  Peace После ще се включа по - активно.

Исках да помоля момичетата по - запознати с биографията на Томрис ако може на лични да ми пратят кратко инфо и филмография. Надявам се да ви хареса изненадата в новата тема. И да питам ако искате да сложим линкове ако знаете къде да гласуваме за любимия си сериал или за актьорите. Видях тази анкета http://tvrehberi.milliyet.com.tr/Yilin_en_iyi_dizisini_milliyet_ … m?ref=milliyetsag и гласувах, но ако всички сте гласували няма да я добавя.

# 713
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Шеди ,,не знам аз въпросните два сериала не съм ги гледала ,но гледах* Да върнеш нвремето назад* ,*Изгубени години*   гледам и* Листопад**Езел  * ,ее не мога да кажа ,че вървят с едно темпо нещата има си силни и по слаби серии .Не ми харесва като се  връщат спомените  например в сериалите ,тук слава богу почти няма такива моменти
Не можах да отговоря веднага ,щото мамата не ме пусна  Hug
Само в  тази динамична дискусия да не пропусна да благодаря за участието ти в превода   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 00:37 от siren62

# 714
  • Мнения: 0

[/quote]
Ще трябва да сложа очила! newsm61 smile3532
Но според мен не си права - ние не сме разплакали Саваш. Той разплака нас с тези сълзи!
Сетих се - коментара на великия кинокритик беше, че Саваш играел вяло в любовната сцена на предложението за брак. Щом така смята, негова работа. Ама аз искам ей така вяло да ми предложат брак и още по-вяло да мине и следващата сцена. Grinning Ич кусур няма да му връзвам на това вяло поведение.
[/quote]

ООООООООО за предложението и аз се нареждам. Ще го направим многоженец. Тя и без това Шахнур преди му разреши да вземе втора жена предполагам , че няда има нищо против и ние да се впишем м/У младите /не че сме стари но така е приказката/ Joy Joy Joy Joy Joy

# 715
  • Мнения: 652
Байрактарова, радвам се да те видя, слънце!
Момичета, много ми беше приятно тази вечер! Радвам се, че си поговорихме. Имам още какво да кажа, но очите ми лепнат.
Лека нощ и до скоро!

# 716
  • Мнения: 0
Bayraktarova това с линка е добра идея стига да не те затруднява. Защото преди все се връщах в темата да търся линка , а така като влизам първо гласувам и после чета и пиша . Благодаря предварително за това , което правиш. smile3525 smile3525 smile3525

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 1
Не знам защо, но мнението на "фен" ми звучи много познато, много от мислите се припокриват почти изцяло с казваното в едни други сайтове, които имах "щастието" да посещавам, макар и само като четяща, преди да получа перманентен БАН. За което, разбира се, не съм се отдала на мирова скръб. И мисля, че темите са за това, всеки да си казва мнението, а не да се съобразява с нечие такова, изказано от някой си, не знам къде си. Като истина от последна инстанция.  smile3507 smile3515 smile3514

Общи условия

Активация на акаунт