Как да помагна на детето ми?

  • 4 337
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Не знам как да ти помогна, само 6те ти кажа как аз предпазвах моето бебе да се драска с нокти. Единственото спасение бе6е да му слагам 4орапки(или ръкави4ки) на ръцете. Дано бързо да се излекува!

# 16
  • Мнения: 7 605
Слу4айно в едно списание са препоръ4вали следната книга zа родители на деца, болни от Neurodermitis:

Thomas C. Roos, Harald Brost: "Neurodermitis. Juckreiz und Hautentzündungen stoppen"
S. Hirzel Verlag, 2004, 104 Seiten, 16,80?

Понеже живееШ в Германия, може да ти е от полzа. Успех!

# 17
  • Мнения: 90
И аз незнам как да ти помогна,но се надявам нещата да се оправят,за да не се мъ4и детенце. А за де не се 4еше слагай ръкави4ки, сменяй ги 4есто ако си лапа ръ4и4ките и ги мокри,но по- добре отколкото да си разранява глави4ката. Еди по едно време много се 4ешеше и имаше рани4ки, но той имаше  newsm78 незнам как им се казва-такива едни жълти кели4ки по главата, които станаха на рани4ки когато се опитах да му ги махна.И сега си ги има на места,но неискам пак да му разранявам глави4ката и по добре да си седи с тях.Мажа го от време на време с бадемово олио.МИлите беб4ета,какви неща трябва да изтърпяват...дано по-скоро се оправи беб4ето ти  Hug

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мегстар,разбирам те,4е се тормозиШ и ти е кофти заради детенце  Confused
Ние имахме съЩата диагноза: атопи4ен дерматит ( Джулия беШе на около месец и малко,когато ни я поставиха ) Даваха ни какви ли не кремове: и Елидел и базисен крем Есекс както и един друг крем,който се нари4ак Ликетена ,но не мога да кажа ,4е са ни помогнали много   newsm78 Проблемните зони при нас бяха сгъвките на кра4етата и ръ4и4ките, горната 4аст на ръцете,ли4ицето. И моето дете се 4еШеШе до кръв и се бяхме видяли в 4удо. Понеже предписаното от педиатъра не даваШе ефект отидохме при детски дерматолог. Той потвърди диагнозата и ни предписа едно олио за къпане Oleoderm Repair и крем4ета за след баня Locoidon и BluAtop и ни обясни,4е този вид дерматит отШумява с възрастта при по_голяма 4аст от слу4аите. Каза,4е не бива да я навли4аме много през зимата за да не се изпотява, никакви вълнени дреШки или такива ,които биха могли да предизвикат раздразняне на кожата. Препоръ4а ни да я водим на море при първа възможност.
Направихме както той ни каза и детето се оправи....пупу, да 4укам на дърво сега и няма ниЩо  Peace
Не се панирай,неприятно е,но Ще отШуми  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 10:06 от mcdirock

Общи условия

Активация на акаунт