Бродирана красота - Гоблени 73

  • 109 155
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 112
Деска благодаря още веднъж .М/у другото и аз един път така го направих но нещо разминах при рязането на снимката и за това попитах дали така го првите и вия или има по-лесен начин.Че аз винаги измислям най-трудните начини Joy

Тони а на каква панама се шият, 1:1 и кръстат бод или гобленов бод

# 361
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет и от мен,Аз да се похваля каква картичка измислих и уших за една малка рожденничка с останали цветове дано да са я харесали , но тъй като на две места лепилото се показа купих от книжарницата стикери че лепнах и го скрих,Ще се радвам да чуя мнението ви ,URL=http://radikal.ru/F/i044.radikal.ru/1005/58/4025c0f43737.jpg.html][/URL]    А това е   миниатюрата която ших за ключодържател но такъв подходящ не намерих,Сега започвам лека-полека да комплектовам една икона Света Богородица Троеручица  на Солария,И когато я почна пак ще имам нужда от съветите ви ,Лек и спорен ден от мене

# 362
  • Мнения: 0
Тони, благодаря но и аз се присъединявам към питането как се шие и друго ми озадачи, не очаквах, че целият е с пълнеж.

# 363
  • Мнения: X
може да го шиеш както си искаш - 1:1 гобленов или кръстче, както ти харесва. А ако панамата не ти е раграфена с жълтите черти може и да не шиеш фона. На предната страница Бачийска показа една графика без фон изглежда си отлично.
Според мен колкото по-ситно толкова по-красиво, 1:2 и 1:4 хич не ми харесват, но това си е лично мое мнение  Embarassed

# 364
  • Мнения: 65
Аз го ших на Аида 16, кръстат бод, с три нишки. Добре се получи. Съжалявам, че не мога да го покажа, но го подарих.

# 365
  • Мнения: 0
Честит празник на всички!   bouquet

# 366
# 367
  • Мнения: 144
  Честит празник на всички !
 Ето какво уших за новороденото бебенце , със специалните благодарности на Мимито & Светла за идеята.  bouquet

# 368
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
За мен шиенето на фон на тази графика ще е убийствено. Най добре е на аида 14 или аида 16  с две или три нишки. Дори продават парчета аида 14 или 16 меланжирана цветна  и ще стане доста ефектно. Най добре си намери неразграфена панама и ший без фон.
Браво на Yolinka и ДАН

# 369
  • Мнения: 720
 Честит празник на всички !
 Ето какво уших за новороденото бебенце , със специалните благодарности на Мимито & Светла за идеята.  bouquet

Много хубаво ти се е получило  Peace
А и как толкова бързо го избоцка  Crazy...    bouquet
Откъде ги взимате тези .. турбо игли бе , хора ,
че искам и аз да си купя такава игла  Mr. Green Mr. Green

# 370
  • Мнения: 682
Момичета продавам или заменям този гоблен,пишете на лс при интерес

# 371
  • Мнения: 112
Момичета търся гоблен на св.Тодор може ли да ми кажете от къде мога да си го закупя  newsm78

# 372
  • Мнения: 0
Честит празник на всички!

 baloni newsm51

Yolinka
, подарьчето е много хубаво, а и колко бьрзо го избродира! newsm10

# 373
  • Мнения: 0
честит празник на всички!

благодаря за топлото посрещане, много сте мили  Heart Eyes аз малко ви изгубих дирите, не ми беше включено известяването и затова дълго не писах, но вече надявам се, съм на линия
искам да ви покажа и последното ми творение
http://bobetka.snimka.bg/arts/galeriya-gobleni.498890.18867481
до скоро  Hug

# 374
  • Мнения: 8
Светъл празник на всички българи!
Чудесен подарък Yolinka   Hug
Поздрави на показалите красоти(няма да изброявам) Hug Hug Hug
И да покажа етапче от моята ваза

Приятен ден!

P.S.ljubimka имаш прекрасна галерия  Hug

Общи условия

Активация на акаунт