Бродирана красота - Гоблени 73

  • 109 170
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 224
запис и от мен в темата, че често се ровя тук и гледам красоти...поздравления, момичета

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен!
Честито на всички празнуващи днес - да са живи и здрави, много щастие и време за любимото хоби!  bouquet
Поздравления и за показаните красоти - готови и в процес на работа!
Накрая и аз да се похваля с едно отдавна готово, но днес рамкирано гобленче:

Рамкирахме си го сами с мъжа ми и понеже преди време някой беше питал за квадратни рамки - да ви споделя как ние решихме проблема. Гобленчето ми е с размер 16*16 см и никъде не открих подходяща рамка. Накрая, съвсем случайно, мъжа ми попаднал на тази в "Баумакс" - 20*20 см със собствено паспарту (хубаво дебело, а не просто листче хартия), което може да си го отрежеш по собствените размери. Сега остава и бъдещия му собственик - едно новопокръстено вече едногодишно момиченце да си го хареса  Blush

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 789
aynur размера е  22,5 х 27,5 см, мащаб на бродиране: 1 : 1, 33 цвята
napetia аз преди доста време го свалих от сайта този модел и честно казано, ако имах толкова други схеми, с които разполагам сега едва ли щях да го започна- просто наистина е доста труден, а пък даже не си заслужава чак толкова. Положението с този гоблен е като бременността ми- уж съм на финала и а ха да го довърша,  пък все не му се вижда края  Joy
petli,ba4iiska,  Bilkova- големи красоти!
 Честито на всички празнуващи днес!   bouquet

# 333
  • Мнения: 200
Момичета търся схемите на тези красоти на Златното Руно .Надявам се някоя от вас да ги сподели с мен !


# 334
  • Мнения: 5
Момичета много ви благодаря за поздравите  Hug Почерпете се Party за рождения ми ден и именния ден на големия ми син Константин.

# 335
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит рожден ден на krk kr и честит имен ден на всички именници! Да сте живи, здрави, усмихнати и много щастливи!

petli, много красиво!
ba4iiska , чудесно си се справила с цветовете, браво!


# 336
  • Мнения: 112


А аз знам че не трябва да се довършва гобленчето напълно т.е да се оставят няколко бода недошити . Спомням си когато си го купих и тогава продавачката ми беше казала да си оставя две или три бодчета които да не ги шия ,а по-късно и една позната .



Аз това с изпуснатите бодове го знам за икона, за останалите май няма проблем  newsm78 Сега ще шия два вълка - за семейно благополучие Wink

За изпускането на бодове аз  знам само за гобленчето  което Джема е показала ,,Коне на водопой ,, ( нали така се казваше Embarassed)

# 337
  • София
  • Мнения: 210
Krk_kr, честит рожден ден!   bouquet

Ba4iiska, страхотно си се справила!

Bilkova, много добре се е получило ангелчето!

# 338
  • Мнения: 82
Здравейте, страхотни неща показвате. Ето от мен един току-що завършен:

# 339
  • Мнения: 182
Anna Stefanova много са хубави калиите!
Аз съм почти готова със моита африканка,остана ми само личицето!

# 340
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
Моите конци за лалетата ги няма още и се захващам да довърша това:

# 341
  • Мнения: 3 082
Момичета, трябва ми схемичка на гоблен с два вълка, без други животни с тях. Намерих само този, но нещо не ми харесва особено, а и схемата не е много четлива. Много разчитам на вашата помощ. Или поне ако някой има, да ми услужи с по-хубава схема  Praynig  И още един въпрос: според вас на каква панама е шито това? Светло синьо?  newsm78 Синият фон отзад не е бродиран

Ако този модел те интересува, имам сканирана схемата.
http://www.abcstitch.com/optioncart/image.php?id=666738&ret= … tegory=Dimensions Gold Collection&all=yes?page=2&category=Dimensions Gold Collection&all=yes

# 342
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, трябва ми схемичка на гоблен с два вълка, без други животни с тях. Намерих само този, но нещо не ми харесва особено, а и схемата не е много четлива. Много разчитам на вашата помощ. Или поне ако някой има, да ми услужи с по-хубава схема  Praynig  И още един въпрос: според вас на каква панама е шито това? Светло синьо?  newsm78 Синият фон отзад не е бродиран

Ако този модел те интересува, имам сканирана схемата.
http://www.abcstitch.com/optioncart/image.php?id=666738&ret= … tegory=Dimensions Gold Collection&all=yes?page=2&category=Dimensions Gold Collection&all=yes

Много ти благодаря за предложението! Но вече комплектовах този на синия фон  Simple Smile

# 343
  • Мнения: 185
Здравейте,не съм писала скоро,нямам врем нито за шиене и нито за четене,но сега ще се върна назад  да ви изчета  Peace
Искам да питам /ползвам снимка на гобленче на Sissak  Simple Smile/ трябва ми за подарък или схемата на това гобленче или ако може да покаже подобни модели,става въпрос за рожден ден на жена на 40г.,благодаря   bouquet

# 344
  • Плевен
  • Мнения: 143
 Laughing Преди мнооо..го време ,някой  newsm78 много настойчиво търсеше схема на тази Пагода с орхидеите на "Майя"! Heart EyesНай-после ,някой я качи в пространството!  PeaceДа му благодарим! Hug  bouquetВеднага ви я предоставям и аз! Mr. Green Heart Eyes





krk kr
-  newsm59 newsm51 newsm51 на патерици!

Anna Stefanova
-   HugКрасиви са станали калиите!    bouquet   bouquet   bouquet

Bilkova
- Много сладко ангелче и красиво оформление!   bouquetБраво и на теб и на съпруга ти , а на едногодишното ангелче много     love001

Джемма - хайде,каквато си бърза ще го избоцкаш и това красиво гобленче  newsm10 smile3501 smile3525




Искам да питам /ползвам снимка на гобленче на Sissak  Simple Smile/ трябва ми за подарък или схемата на това гобленче или ако може да покаже подобни модели,става въпрос за рожден ден на жена на 40г.,благодаря   bouquet


Ех мила, тази красавица може да получиш само от Sissak  Heart Eyes!Това е нейна разработка  Peace smile3501!И аз отдавна съм и хвърлила окото ! Wink

Общи условия

Активация на акаунт