С Дюкан си знам, че няма страшно вече, въпреки че лятото не е далече - 230

  • 31 637
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 445
Привет, мацки  Heart Eyes Идвам на отчет....за празниците с моят мъж се качихме на вилата на техните и едната вечер се събирахме с негови приятели и аз реших да си направя галата ден по-рано....Оставете това, но и се ОЛЯХ доста и с пиене и ядене  Embarassed Да не говорих, че от въздуха там такъв апетит ми се отвори, че само ядях(е през другото време си бях режимна, де) и днес се качвам на кантара и ......-200гр. или 54.9 (цел 56) Shocked И моя човек и той се втрещи след като ме видя какви количества храна изядох там, но факт....Факт, който много ме радва!!!  Sunglasses И така поФалих се , а сега ще бЕгам...Приятен и отслабващ ден!!!

# 31
  • Мнения: 224
Добро утро, прекрекрасни  Hug
Страхотни снимки  bouquet

Олях се тези дни...гали на квадрат  Embarassed Но тази сутрин като се качих кантара не отчете + , което много ме зарадва  Wink

Цвети, стига ти толкова 2-ра  Peace Ти си го знаеш, но ако трябва да те подбутнем, за да влезеш в трета аз ще помагам Wink

Прекрасен ден на всички  Hug

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 09:41 от dani_l

# 32
  • Мнения: 63
Цвети, и аз ще те подбутна за трета  Wink Не се тормози излишно! Когато си спокойна, нещата се случват. Виж Мастърчето как се върна във втора и не мръдна и грам, а като стигна четвърта, продължи да сваля. И психиката си има своята роля.
Аз пък толкова се навих за тази трета, че от днес съм в нея  Party
Скъсаха се да ме пращат там и аз само си представях какво ще си сготвя  Blush
Мислех да карам 5ПЗ, за да не е веднага след П дните, но не би. Трети ден вече съм 54кг. Преди поддържах 53 и дори бях малко по-налята в краката. Сега и кръста ми се посви, паласките са се прибрали. Ако се хвана и в коремните преси, съвсем ще се стегна, ама май и за там някой трябва да ме натиска  Laughing
Такаааа, схемата ми е тази:
Понеделник - ПЗ + нишестяни
Вторник - ПЗ
Сряда - гала
Четвъртък - П
Петък - ПЗ + нишестяни
Събота - гала
Неделя - ПЗ
Като навсякъде ще си вървят плод и сирене, за хляба не съм сигурна  newsm78 То в Дряново мляко 0,1% едва се намира, какво да говорим за подходящ хляб. Вчера гледах ръжено пълнозърнесто брашно, но в рецептите за хляб има по 1-2 лъжици олио, тааа...
Ще чакам някой да ми даде рецепта за хлебопекарна  Praynig

# 33
  • Мнения: 32
Привет и от мен.
Аз също се замислям за трета по схемата на Gardenia.

# 34
  • Мнения: 5 001
Цвети, и аз ще те подбутна за трета  Wink Не се тормози излишно! Когато си спокойна, нещата се случват. Виж Мастърчето как се върна във втора и не мръдна и грам, а като стигна четвърта, продължи да сваля. И психиката си има своята роля.
newsm10 Така си е!
Ама и не трябва да не се отбележи факта,че много се следя...Всеки ден се тегля и внимавам да не качвам.....Ако има леко покачване,веднага засилвам пиенето на вода за да се прочисти организма...
Истина е,че не изяждам вече ония количества дето ядях във ВТОРА.Просто организма ми се нахранва от по-малко количество....Абе промени ми се мисленето към храната.Не се тъпча както преди.

П.П. Весенцееей  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 11:42 от TheNMaster

# 35
  • Мнения: 110
МАСТЪРЧЕ, newsm10точно така е и при мен.Подкрепям те с 2 ръце Naughty

# 36
  • Мнения: 1 952
Благодаря на всички отзовали се за рецептата за сладоледа, и тук, и на лични Hug
Надявам се скоро и моето отношение към храната да се промени Wink

# 37
  • Мнения: 1
Айде и аз да се вясна в темата че тая България ще ми изяде главата! Embarassed
Първо искам да благодаря на момичетата от Софийската и от Търновската среща за компанията и за прекрасните запознанства Heart Eyes Heart Eyes.
Гардения не останало нищо по нея и трета я чака с отворени ръце а сем Марпълови направо убиват рибата от всякъде!  Hug Hug
Ани, девойко, колко още ще отслабваш? Руса стана и светна и ... абе какво да кажа!!! Crazy
Аз искам да се похваля със МЦ и плюс които не знам от МЦ ли е, от БГ ли е от какво е, но ще го разкарам. Все пак не съм качила ни грам сланинка (нали моя кантар и това мери) та сигурно е вода. Ще си покарам до Петък на ПЗ и после бум в трета! Ще си напазарувам събота и ще докладвам точно какво става.  Shocked Embarassed Shocked
Сигурно много поводи съм изпуснала тука тея дни, но то като съм в БГ мозъка ми изключва и не знам даже от къде се включва компютъра... Hug Hug Hug
ПС: Искам и аз снимки да видя с бели дънки Lady Camelia

# 38
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Аз тия дни направо се скъсах да пътувам, и все за хубаво. След Търновската среща, в събота си направихме една чудесна разходка из забележителностите на Русенския край: Ивановските скални църкви, Червенската крепост и пещерата Орлова чука. Естествено, няма да съм аз, ако не ви предложа снимки за разглеждане, заповядайте: http://zodfl.snimka.bg/nature/ivanovski-skalni-c-rkvi-cherven-or … a.498989.18596049
С гордост заявявам, че се справих с всичкото катерене без проблем и с удоволствие и дори не спрях да почивам на връщане от пещерата, където има 154 стъпала, по педя високи и без междинни площадки (но видях да спират разни слабички мацки  hahaha).
А вечерта се оказа, че трябва спешно да хукна за София, където, както вече сте разбрали, направих едно бързо гости на леля, нагушках я, нарадвах й се, но не ми стигна. И изкарах 14 часа на токчета, без да се уморя, ся не съм ги мерила, но 5 см. имат, може и повече.
леля, хич и не съм разбрала, че не ме е познал мъж ти, ма наистина се позачудих що тъй странно ме гледа  Joy
Видях няколко персонални благодарности по мой адрес, извинявам се, че не записах, но да знаете, че съм ги прочела и благодаря. Работя да обогатявам темата, но не ми стига времето, пък и всяка снимка за да се направи, първо трябва да има манджа, която да се снима, не можем да изядем толкова, колкото мога да напиша  hahaha
Аз днес, както ви бях казала миналата седмица, вдигнах целта с още едно кило. Тъй и не мога да ги стигна заветните 76, даже тая сутрин ми се случи така, че се претеглих, после минах през тоалетната и пак се претеглих и бях 300 г нагоре ... какво да кажа. Но не се учудвам на това застопоряване около 76, всъщност това ми е долната граница на калкулатора, тъй че е напълно нормално.
На всички, които се колебаят да свалят ли още и в коя фаза да стоят, искам да кажа, че е много важно човек да слуша тялото си. Това ако не сте научили по време на режима, значи нищо не сте научили. Тялото знае най-добре, от нас се иска само да помагаме, а основната работа то си я свършва само и само си направлява процесите. Потенциалът на организма за самолечение е страхотен, не му пречете! Работете върху психиката и самооценката си, защото другото важно нещо, влизайки в трета е да сте убедени, че това ще са ви килограмите и че се чувствате добре с тях. Такива тинтириминтири като ще сваля в трета, в четвърта и т.н. са залъгалки за момента, но след време могат да ви донесат разочарование. Ако имате късмет, ще свалите, но повечето не свалят, защото задачата на трета фаза е да затвърдите теглото. Затова умната  Naughty
Gardenia, честита трета, миличка!  Hug
И на леля честита месечинка, да изтрепеш всичките килца. Оф, аз забравих публично да обявя, че разликата много ти личи и колкото си хубава, още по-хубава си станала. Като дойда през седмицата, ще те фотна  Wink
Татенцето, извинявай, ама ти забравих ника, алкохолът е възможно най-голямата беля, която можеш да си направиш по време на която и да е диета за отслабване. Детето ще се роди и ще порасне и без баща му да се напие в негова чест, а досега не съм чула родилка да е оценила високо жеста с алкохолното празнуване. Погледни го от другата страна, тя как няма да пие? Значи и ти можеш  Wink И да поздравиш майчето от нас и да й пожелаеш леко раждане.

# 39
  • София
  • Мнения: 2
Аз като се размислих, се присетих, че изобщо не съм казала нищо за себе си и за битката с килцата. Та сега да си кажа. Значи гигантските 159 см, достигнала почти най-високите си кила- 82.600 отчете канатара в началото ( за сведение била съм най- много 85). Качвала и сваляла по десетина килца кат за добро утро назад в годините, но в последните десетина почти твърдо нагоре с малко изключение преди 4-5 години, когато плодувах по два пъти годишно и така задържах сегашните си килограми които са 73-74. После зарязах плодовете и така стигнах  тези 82'600.Години 47 ( още няколко дни Laughing).
Снимки- скоро, че да направя нови след двата месеца с вас.
Марпълче, ми то е мъж бре, как ще си признае, че за малко да те отмине ама после го опрях до стената и си каза всичко, макар че представяш ли си как го опирам до стената туй голямото животно Joy.
Ам такава беше хелегантна с таз пола и те патъчки че ми се прищя и аз да си взема с ток след 20 години ходене с ниски.
И да ви кажа на всички, че много се въодушевявам кат почета, погледам снимки, пък разгледам лентички и дати и все си викам "ей на, таз девойка успяла, другата заедно с мен почнала, пък колко дръпнала напред"- нахъсвам се.
Браво на вас! smile3501 Hug



# 40
  • София
  • Мнения: 336
miss Marple  - изглеждаш повече от чудесно, като момиченце Heart Eyes Hug От къде мислиш да махнеш тези 9 килограма, то ще се стопиш Thinking

# 41
  • Мнения: 850
  Еййй , Марпъловии ... по полекаа с кг ... в Крайморие няма да ви познаят тази година ... сега като ви гледам и се сетих как миналата година мистър Марпъл така с лека насмешка ни гледаше нашето стадо фанатични ОФСИ / Бургаски/ Joy hahaha  и ни разпитваше , кой, какво и кога го е свалил ... Чакаме Ви пак да дойдете и да се обадите , че инак  newsm29 newsm66  Страхотни сте !   bouquet Hug

 При мен първия П ден върви нормално , отвори ми се пак третия стомах иии ще изям света .... а може би шефа  newsm78  hahaha ... мазничък е , НИ гУ Ща  Mr. Green

  Честита трета на нашата гордост при кърмачките  Гарденийка  Heart Eyes Hug и за Надето  Heart Eyes

  Леля , браво на теб , продължавай така смело напред !   bouquet

 Ами май е това за сега , хубав следобед и мноууу цИлУФкии

# 42
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен.
Развеселявам се като ви чета. Голяма задружна тайфа. Поздравления!  smile3501
Аз на 08.05. направих един месец с Дюкан и с вас. Резултатът е 6-7 кг (не мога да кажа точно заради кантара), но горе долу. Доволна съм много все пак на всичките ми отслабвания и напълнявания не може и да искам повече.
Хубав ден на всички. Чудесна компания сте. Така четейки ви всеки ден, с вашите - , +, срещи и т.н.,  сякаш и аз ви познавам лично. И както казаха много хора преди мен ДОБРЕ ЧЕ ВИ ИМА, голям стимул сте ще знайте (то си го знайте ама и аз да кажа)  newsm51

П.П. Да не забравя да си сменя и аз линийката  smile3508

# 43
  • Мнения: 972
Наистина е много забавно и стимулиращо да чета тази тема!
Като гледам албумите ви със снимки от преди и сега ,така се нахъсвам,че нищо и никой не може да ме откаже от взетото решение...
А за тези,които още не започнали и вече мислят за изкушения и прегрешения ,ето нещо развеселяващо...

Двама мъже си говорят:
 - Моята жена се е превърнала в хлебарка.
 - Как така?!
 - Ами така: цял живот се оплаква колко  е дебела и сега е решила да слабее. От два месеца през деня не яде нищо, а нощем, когато си легна, отива на тъмно в кухнята и започва да лапа. Като се появя и светна лампата, се опитва да избяга нанякъде и да се скрие...


# 44
  • София
  • Мнения: 570
Привет и от мен. Hug
На 8 май направих 1 година с вас, а днес стават 7 месеца както съм в 4-та. Леле, как лети времето само.
Кг-те ми са бетон. Но май на мерки съм свалила, защото последната седмица не спират да ми казват колко още съм отслабнала.
И аз като Мастърчето се наяждам вече с малко, променила съм много хранителните си навици. Е, естествено, прияждат ми се разни неща и си хапвам от тях, но с мярка и по-рядко.
Мастърче, много си лъчезарна, пу-пу.
Срещата в Търново е била супер. Много заслабнали Дюканки видях, а и един примерен Дюканец видях.
Мис Марпъл, честито ти нови дънки - много добре ти стоят. Peace
Гарденийка, честита и успешна трета. Време беше. А Надето е голям бонбон.

Общи условия

Активация на акаунт