С Дюкан си знам, че няма страшно вече, въпреки че лятото не е далече - 230

  • 31 636
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Я да видим какво ще стане и аз ако се запиша тук. Важи ли още промоцията за -5. Ако важи аз съм първа пушка.
Малко на патерички но честит рожден ден на дюканеца. Да ти е жив и здрав. Много да се обичате.
А пък на Тубето ще кажа само, че той твоя годеник изобщо не те заслужава явно. Щом не може да оцени това което правиш. Перфектна си. Браво за упоритостта и усилията, които си положила, за да изглеждаш по този зашеметяващ начин. Не всеки го може. И хич да не ти пука, в  случая губещия е само 1 и това е той. Явно не е той човека.

Аз когато реших да се заема с корекцията на теглото го направих с ясната мисъл, че до моя  мъж трябва да върви една хубава жена и всички да му завиждат. Това беше първосигнално, второто естествено, че здравословният начин на живот трябва да е на дневен ред.

Зоритке как си. Един поздрав от Орестиада, дано да ти хареса http://www.youtube.com/watch?v=t6uS3WafavY
Хайде май много се разприказвах среднощно.

Лека и отслабваща нощ на всички, които още не спят.

# 736
  • Мнения: 172
 аничка, мЪ как няма да стискаме палци....и на родата ще кажа..нали знаеш че за теб всичко правя  Heart Eyes
 И на мен не ми се спи....ама съм много опасна за новия си режимен живот вечер...само гола водица трябва да наливам и после ще изтъркам плочките до ВеЦе-то  Crazy
 cvetikf80, прИмоцията важи....дано всички се облажим от нея  Mr. Green/преди малко проверих дали вече не е дошла...ама цъ....кантара си е като закован на вчерашните цифри...нищо...ще почакам до сутринта  tongue/
 ....и тъй....сега като не спите какво правите  Joy

# 737
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Благодаря за пожеланията,момичета!Купона свърши,падаме в кревата,ще се меря чак във вторник, утре няма да посмея,да не изпадам в стрес....
Лека на всички!!!

# 738
  • Мнения: 63


П.П. Гардениикаааааа, слез от балкона, ела на купона

Тук съм, следя положението изкъсо.
Зори , напоследък пускаш само емотикони, нещо с кирилицата ли? http://www.kredor.com/lat2bg/Default.aspx
На мен пък нещо ми се сбъркаха емотиконите. Само мигат и се губят.

# 739
  • София
  • Мнения: 272
Тааааааа днес бях абитуриентка втора ръка. Качнах нови снимчици да ме видите, щото за първи път се слагам в рокля и много си се радвах. Гледам яко вихрене е паднало снощи;) ДА споделя че за мой късмет трапезката беше 90 % режимна, което ме изуми и не съм стъпвала изобщо накриво. Дано да се поместя тия дни вече щото очаквам да ми направите място при 7 -ците.

# 740
  • Мнения: 63
Първа те видях  Party
Като ти гледам ръчичките и крачетата, никога няма да предположа, че си имала 30кг отгоре.
Браво, много добре изглеждаш в роклята и на всяка следваща снимка, все повече сияеш  Flutter

# 741
  • София
  • Мнения: 272
Представи си ако бях дръннала и някоя чашка какво сияние щеше да е Simple Smile Щях да ви заслепявам направо.
Благодаря

# 742
  • София
  • Мнения: 2
Дообрютро и от леля ви, гледам още не са ни напъдили newsm44 newsm44 newsm44,
та и аз да се наместя тук, ако може за 5+1 килца и да ви честитя празника, да ви нагушкам Hug Hug Hug и да ви пожелая хубав ден!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 743
  • София :(
  • Мнения: 215
         Добро утро  Hug
                                                     Честит 24 - ти май на всички учители, ученици и родители, на всички българи по душа!

                                                                       

      Хайде да не пропущаме и кафенцето в този хубав ден

                           

      ttedkata, к`о речИ за втората ръка? Че гледам едни девойки тази година, дето само могат да се засрамят и да завиждат на таквиз абитуриентки "втора ръка"  Peace
      Моят кантар тотално е луднал тези дни, днес пък ме докара 77.500 или едно кило отгоре, а бе луда работа ви казвам, ма сигурно ще му мине, ако ли не - нов  Crossing Arms
           Усмихнат, слънчев и режимен ден, зареден с много празнични емоции  Hug Hug Hug

# 744
  • Мнения: 168
Добро утро и честит празник и от мен  bouquet  И  аз да се запиша на 51 стр,каква казахте,че е промоцията 5+1 smile3508
ttedkata ,страхотно ти стои тази рокля,поздравления за резултата.  bouquetС теб май сме колежки,стори ми се,че спомена някъде,че си биолог newsm78

# 745
  • Мнения: 2 090
Добро утро!И Честит 24-ти май!

mimensita,мерсаж за кафенцето,и закуската

ttedkata,изглеждаш изумително страхотно Flutter

ани4ka ,за тебе винаги Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Heart Eyes,пък ти после шЪ почерпиш,нали Mr. Green

# 746
  • Мнения: 200
Оо-о-оооооо тя прИмоцията е още в сила.
Честит празник на всички!
ttedkata  нямам думи просто. Браво   bouquet

П.П. А, дано и за мен скоро да има -5 кг.
 

# 747
  • Мнения: 194
Добро утро!
Честит 24-май!
Честит иман ден на празнуващите!
ttedkata - малее изплакнах си очите, верно минаваш за абитуриентка - браво, браво  Hug
ани4ka  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed дано мине успешно изпита в сряда

П.П. боже, ако е вярно това 5 + 1 nuts
Слабеещ и режимен ден на всички - пък нощите гледам много леко и в смях минават Laughing

# 748

Общи условия

Активация на акаунт