Дългото чакане след трансфер-4

  • 154 080
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
здравейте и от мен  Hug Hug Hug,
пожелавам на всички само положителни резултати и само прекрасни моменти след това.
На всички чакащи ,бързо минаване на дните и само положителни мисли.  newsm10 preggo

# 16
  • София
  • Мнения: 6 232
Speed  newsm44 newsm44 ех, супер! всичко е наред.... и никакъв "бавноразвиващ" не е детето  Naughty, ами вие не можете да броите,просто Mr. Green

# 17
  • Мнения: 608
Speed, това е чудесно, още малко и на 21 ще си отдъхнеш, стискам палци  Hug

# 18
  • Мнения: 93
Speed , носиш ни хубава новина! Важното е да упорито бебчето, седмиците ще ги навакса!

Писе, успех на срещата ви утре! Ох, навярно усещането и вълнението са неописуеми. Утре е много хубав ден, поне за мен де, така че го пожелавам и на теб!

Хриси, лека и спорна работа днес! Как е настроенето след две седмици почивка?

Мен ме е хванал мързела и се чудя какво да правя днес. Как няма да ме налегне това отпуснато състояние като е грейнао едно хубаво слънчице навън, в градината е толкова приятно, че се изкушавам да си остана в къщи цял ден. Имам още час да реша и да видя кое ще надделее мързела или съзнанието?!

Лека и усмихната седмица с много хубави новини!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 232
Slun4eva usmivka,напълно те разбирам-аз, по това време спях-до към 16-17ч,в момента от мързел съм на автопилот-нито виждам,нито чувам...добре,че е спокойно в офиса Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 37
Хей, здравейте, сладурчета! Честита и успешна темичка и от мен Hug Аз днес ходих да се регистрирам в Женска консултация, ползвам си болнични. Е, варианта да са две отпада-имам си и първата снимчица на едничкото си юначе Grinning Прилича на запетайчица, голям симпатяга е Simple Smile Живот и здраве, др. понеделник ще чуем и сърчицето Heart Eyes Успех на всички и гуш  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
spoko,да ти расте "по план" запетайчицата,пък нищо,че не са двечки  Peace Пазиси я и много да я глезиш още от сега  Hug

# 22
  • Мнения: 556
Speed - много се радвам, че сте го видели сладурчето. И въобще да не го обиждаш - ще видиш колко голямо ще стане. То си знае работата. Много се радвам.
Иначе какво да кажа - приключи моето голямо чакане за сега. Кръвен тест на 15-ти ден от трансфер - 2.00 mIu/ml.
Дано четвъртия ми опит, който този път ще е по дълъг протокол ми донесе повече късмет. И дано да може опита да стартира есента.
Стискам палци на всички. Дано да има много положителни тестчета и всичко да се развива както си трябва. Ще ви хвърлям по едно око от време на време и ще се радвам на всички хубави новини.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 232
miraааааCry Cry spoko spoko много ми стана мъчно Sad Стискам ти палци другия път всичко да се подреди,както го планираш  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 367
Speed, честит ти Сиско. Другата седмица ще бъде Коце с тупкащо сърчице  Hug Успокой сега малко душицата и повярвай ,че си бременна
Мира, ужасно съжалявам, знам как се чувстваш, знам, че думите нямат значение в този момент , но борбата ще спре тогава, когато гушнем бебоците си
Споко, честита ти запетайчица и на теб. Лека бременност до термин   bouquet

# 25
  • Мнения: 153
Eхе Спийд браво на теб, дано всичко върви по план и след 9 месеца, хубав пувкав бебок  Simple Smile
Споко, страхотно е че си видяла запетайката си Simple Smile след време ще си имаш цяло вързопче Simple Smile
Мира, съжалявам, че си видяла отрицателния тест, но няма как, явно четвъртия ще е успешния опит за нас Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 030
Одеве минах набързо, сега ще попиша повече.
mira_m66, много съжалявам, дано четвъртият да е успешен! Знам какво е, и аз пет трансфера преживях и все разочарования, но ми се искаше още същия месец да почвам отново. Променете нещо следващия път, важното е да се опитва, докато изскочи заекът - мисля, че ти си при Стаменов, ще измислите "правилния план"!
spoko231, честито! Колко бързо минава времето, ето вече си на женска консултация. Стискаме палци за вълнуващата среща в понеделник! Пък следващия път и ние ще сме с близнаците, първо ще потренираме с едно, а Хриси ще ни "отмени" за тази година.
Писе, очакваме те утре с новините!
Как сте, чакащите? Имате ли усещания?
Благодаря на всички ви за пожеланията и не си мислете, че го "обиждам" Сиско, но определено успява да ме държи под пълно напрежение. (Ще му простя, че изостава с 5 дни, той просто по-късно тръгна, знам си аз - изчака другите трима да "отпаднат" и чак тогава се намести). В началото на опита - нисък Е2, замалко да го спрат, после само 6 яйцеклетки, след това ултарниското ЧХГ, силни ПМС, аха да дойде... ама днеска се перчеше черната точка на екрана Laughing Док единствено ми каза да пия много течности (3 л, но се спазарихме на 2, което пак ми е много), без витамини, продължавам си с досегашната терапия и да не пътувам надалече.
Аз вече съм планирала пътуване, а да не говорим, че от този петък почвам да го водя по концерти - то AC/DC, то Metallica, Slayer, Rammstein... да свиква! Надявам се да му хареса и да ми демонстрира пулс поне 130! Вие ще ходите ли да куфеете?



# 27
  • София
  • Мнения: 2 367
Eхе Спийд браво на теб, дано всичко върви по план и след 9 месеца, хубав пувкав бебок  Simple Smile
Споко, страхотно е че си видяла запетайката си Simple Smile след време ще си имаш цяло вързопче Simple Smile
Мира, съжалявам, че си видяла отрицателния тест, но няма как, явно четвъртия ще е успешния опит за нас Simple Smile
Какви са тези работи, които чета тук, за теб няма да има 4-ти опит. Твоят трети си е успешен, сигурна съм, моля се за това и знам ,че накрая всичко ще бъде наред. Знам ,че ти е трудно, но вярвай и ти

# 28
  • Мнения: 153
Криси мила, благодаря ти от сърце  Hug наистина докато нямам лелка все още имам някакъв шанс, но само времето ще покаже  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 030
Фемили, по това, което беше писала, си бременна толкова, колкото и аз. Нали сте видяли нещо в матката - кое ви смущава? За сърчице е рано още, явно пак сакчето ще гледате. На мен ми казаха (аз много не запомних какво диктуваше на сестрата), че има жълтъчно мехурче и размер май 7.2 мм на "точката" (да не сбъркам с терминолагията, майплодният сак е толкова), което отговаря на 5-та седмица. Със сигурност бременност имаш, сега важното е да се развива правилно! Не се предавай, скоро ще се успокоиш smile3504

Общи условия

Активация на акаунт