Дългото чакане след трансфер-4

  • 154 390
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 232
GalkataHugсъс сигурност,сега идва по-тежката част,но ти пожелавам всичко да е наред на прегледа за точица, и на следващия-за сърчице,и на всеки следващ до раждането.  Praynig Praynig Praynig

# 706
  • София
  • Мнения: 16 217
Ей, отдавна не съм влизала тук (нали след 7-8 дена и аз ще кацна тука с голямото чакане) и то дъжд от положителни тестове - дано и на мен да ми "лепне"...аз нали сега влизам в ревливия период, та ми потекоха буквално сълзите от радост като ви гледам резултатите.

Айде сега и едно пожелание от мен - да са ви живи и здрави емриончетата да станат хубави здрави бебета!

# 707
  • Мнения: 6 280
Честито момичета  Цвета,Галка сега само спокойствие и почивка Hug  bouquet
Шарки ти си следващата с положителен резултат, fingerscrossed fingerscrossed

# 708
  • Мнения: 163
Честито Галка Hug Hug Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 3 860
АААА дъжд, моят резултат на 10 ден от ЕТ отново е 2  smile3511 smile3515

# 710
  • Мнения: 106
Десети ден не е ли рано? аз май бях чела някъде из форума за подобен случай със последваща бременност , ти все пак не спирай лекарствата

# 711
  • Мнения: 1 649
Лейла Hug, не бива да спираш да се надяваш на чудо.Аз на десети ден с 3 върнати ембриона имах ЧХГ 1,6.И все пак док ми беше казал,да не спирам лекарствата и да повторя теста след два дни(е,при мен не се получи).Но ти,маш все още шанса-късна инплантация Praynig.Късмет ти желая и то мноооого голям Peace.

Момичетаааа,Галкаа,Цветиии,честито ви положителни тестове.Дано така се радвате и за  напред на срещите със малките големи човечета.Да видите точици,да чуете сърчицата,а после да усетите и първите ритничета и така до първата прегръдка.Само хубави емоции от тук на сетне.И да споделяте,ей,че и ние да се радваме с вас Wink.

Шарки Hug,дано и теб те лепне късмета на успелите.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 030
Lailah,, яд ме е, мила, казаха ли ти поне, че е имало опит за имплантация - все пак не е 0?
Какво планираш занапред?

# 713
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз питах за опит за имплантация но според док трябва да е граничен резултата демек 5-10 Sad С ЧХГ 1.82 влизаше в реф граници и е отрицателен Sad и на мен предния път ми казаха едно съжалително ако искам да си продължа лекарствата още 2 дни и пак тест ама аз отказах  Confused недокарах бременост до края с положителен тест, едвали ще успея с отрицателен, накрая и кюретаж да трябва  Rolling Eyes
с други думи имплантационни неуспехи и сега ще търсим да видим дали ще намерим нещо....  #Cussing out

# 714
  • Мнения: 2 271
 Здравейте момичета!
Намесвам се с въпрос във вашата тема.
Сестра ми прави опити за бебе вече 6та година.Правила е 6 броя ИКСИ,като след последното вчера и беше кръвния тест.Показа,че има бременност ,но нивото на хормона е по-ниско ,от колкото трябва.Ще повтори теста в четвъртък.Искам да попитам има ли момичета,които са били с по-нисък резултат и след това се е повишил?(Точните резултати не мога да кажа.Сестра ми жевее в САЩ и трябва по-късно да я питам)
 Благодаря ви предварително!

Пожелавам на всички Ви да видите положителни тестове и след 9м да гушкате здрави пухкави бебенца!!!!  bouquet  bouquet

# 715
  • София
  • Мнения: 6 232
petia,как е преценила,че стойността е по-ниска? На кой ден е правен тестът? По-важно е как ще расте в следващите 48 часа. Има момичета,които са с доста ниски стойности в началото,но се радват на здрави бебчета в края. За съжаление,при мен стойността не беше ниска,но се удвояваше за 72 часа /въпреки,че на книга го водят нормално,докато при повечето е за 48 часа/ и след като видяхме точица,ембри спря да се развива. Дано на теста в четвъртък всичко е наред и сестра ти стигне до успешен бебешки финал   Praynig

# 716
  • Мнения: 2 271
Благодаря за отговора.Ами лекаря и е казал,че резултата е по-нисък от желания.А теста е правен на 10тия ден от трансфера на 5дневни ембриони.(с яйцеклетки от донорка-за първи път)
И аз се надявам да е с по-ниски стойности в началото.Аз като нейна сестра също съм с ниски стойности в началото.При първата ми бременност на 7ми ден от закъснението имах отрицаелен уринен тест.Сега при втората на 5,6 и 8 ми ден имах съвсем бледи чертички на уринния тест.
Силно се надявам и тя да е така,а бременност да се развие. PraynigКакто и за всички Вас,коите бленувате за деца!

# 717
  • Мнения: 286
Записвам се и аз при вас. В понеделник ми беще трансфера и сега остава чакането.
Цветииии, много се зарадвах на резултата ти, чаках с нетърпение да се прибера и да прочета как си. Браво сега и 2 точици да видите.
Честито и на Галка.
Lailah, дано пък да е рано още, но все пак те прегръщам.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета! Минавам в любимата ми темичка, за да ви пожелая много, много успехи и само положителни тестчета!  Praynig
Шарки, за теб специално съм стиснала палците  Praynig
Цвета, искрено се радвам на успеха ти! Браво, мила! Аз още те помня от нашите теми за АГ-Варна и ми беше много мъчно за неуспехите ти, но сега вярвам, че всичко ще е наред до термина на така чаканите ти съкровища!  Praynig
Галка, браво и на теб, мила! Лека и безпроблемна до термин!
Лейла, голяма прегръдка от мен  Hug Бъди силна и вдигни гордо главица!
Петя47, стискам палци на сестра ти за успешен финал!

Много късмет, мили момичета!   bouquet

# 719
  • Мнения: 2 271
Благодаря момичета   bouquet Сега ми каза резултата от втория тест и... удвоил се е.От 29 на 57.Следващия е във вторник.Продължавам да стискам палци,а не мога да си намеря място от радост.Хем не смея да се радвам,хем ми трепери под лъжичката.

Общи условия

Активация на акаунт