Дългото чакане след трансфер-4

  • 154 390
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 232
Петя,страхотно!!! Дано върви само така нагоре  Praynig  Praynig

# 721
  • Мнения: 2 271
Благодаря ти!Дано  Praynig  Praynig  Praynig

# 722
  • Мнения: 248
Б лагодаря на всички за пожеланията.Само,че при мен се появи кървене и направо ще се побъркам,затова реших днес да ида на гинеколог да видя какво е полжението.Като се върна ше докладвам.

# 723
  • Мнения: 286
Цвети, стискам палци  Praynig fingerscrossed да е моментно.

# 724
  • Мнения: 1 045
Цвети  Praynig, дано не е това, което си мислиш.

# 725
  • Мнения: 4 737
Цвети    Hug Praynig стискаме ти палци  Praynig

# 726
  • Мнения: 248
Завърнах се със смесени чувства. Според местния експерт (гинеколожката) имам огромна киста при положение, че отидох за друго. След това тя видя един сак, но мъжа ми видя още един и тя каза, че май е вярно. Обаче вътре не се вижда нищо и отговаряли на 3-4 седмица, аз съм в 5 седмица и 5 ден. Според вас може ли при такова голямо ЧХГ (>1000 на 14 ден) саковете да отговарят на 3-4 седмица или да продължавам да си бременея и да забравя, че съм ходила на този преглед.

# 727
  • Мнения: 163
Цвета аз на нашите гинеколози/хасково и димитровград/ изобщо не им вярвам,ако кървенето е спряло,се успокой и забрави,изчакай си прегледа при твоя доктор Hug Hug Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 6 232
Цвета,според мен няма какво да се връзваш-1000 на 14 ден си е много добра стойност,за да се види нещо в матката,ЧХГ-то трябва да е около 2000-така че,имаш още време. Нормално,ни викат за преглед около 20 ти ден след трансфера,т.е при теб си е цяла седмица до тогава. Възможно е да имаш киста- да се оставили някой от по-малките фоликули,не са го пунктирали и той е нарастнал. Това не е страшно,в повечето случаи се пука сам. При мен,като видяха точица,доки видя и огромна киста,но ме успокои точно с това /аз бях направила 2 фоликула,тя е пунктирала единия,но другия е бил много дребен и е останал/
Стискам палци наистина да са ти две пълни сакчета на следващия преглед  Praynig Hug

# 729
  • Мнения: 613
Цвета,подкрепям Хриси,рано е още да се каже такова нещо с категоричност,което ти е споделила гинеколожката!Изчакай поне още 1 седмица и тогава нов преглед.Стойностите на ЧХГ са ти отлични за тази седмица и говорят точно за 2 сакчета!За сведение моята стойност на 17ти ден беше 1246 с едничко!
Спокойно и всичко ще е наред! Peace

# 730
  • Мнения: 4 737
Здравейте на всички Wink))
Най-после, дойде и моят ред да се разпиша в темичката Wink))
От вчера, съм кандидат мама на трички Wink)) Дано успея и сбъдна мечтата си! Вярвам!  Praynig Praynig Praynig

# 731
  • Мнения: 163
desdemona стискам палци за  EFP fingerscrossed fingerscrossed Hug

# 732
  • Мнения: 248
 desdemona и от мене имаш стиснати палци.Аз днес ходих чак до Ст.Загора на док.Човека каза,че са 2 сакчета с жълтъчно мехурче и отговарят за седмицата в която съм.А седмицата  ми я сметна като от деня на трансфера извади 15 дена,и излезна че съм в 5.2 г.с.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 030
cveta, видя ли, нашите прогнози се сбъднаха!!! Сега пази малките пиленца!
desdemona, как няма да успееш, особено пък с бластоцистчета.
Започва щастливата серия в тази тема!

# 734
  • Варна
  • Мнения: 686
cveta, честити ти близначета и дай Боже всекиму!

Моят трансфер беше в петък на 29.10 - върнаха ми два броя на пети ден. Засега чакането минава не толкова бавно, гледам филмчета и чета по форумите, но предполагам накрая ще е големия гърч Laughing Mr. Green
Започва щастливата серия в тази тема!
А, дано!

Общи условия

Активация на акаунт