Месец май започна вече.Мами,стягайте багажа,краят не е далече. ЮНСКИ мами! - 25

  • 19 461
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 554
  bouquet




варненки - искате ли да пием по кафе в морската тоя месец, че поне да се запознаем?!


 newsm10

# 31
  • Мнения: 19
Пепси, супер тема отново си спретнала! newsm10
Леле тука в Пловдив е супер топло краката ми са станали направо като дереци! Whistling

# 32
  • Мнения: 13
Pepsi,   bouquet Страхотна тема с много позитивно заглавие!  Grinning

Maya_katya, споко, всичко ще е наред. Момичетата вече са ти казали в общи линии най-важното, виж и списъците в пощата. Протектор за матрака с първото дете не съм ползвала, не ми се е налагало, сега също няма да купувам. С първата бременност и ние бяхме като вас - нищо не купихме предварително, само набелязахме всичко и като родих мъжо за 1 час изпълни списъка ми.  Mr. Green Беше отишъл при мацките в Тоболино (до Краснодар) и заедно се бяха справили перфектно.  Laughing Дори и да пропуснете нещо - магазини бол, колко му е да прескочите и да го купите!  Hug

Мама Заек, аз се мажа от около седмица с Лансинох, защото зърната бяха почнали да ми се лющят. Ама нещо много ме болят, направо не знам как ще кърмя в началото, докато свикна. С първата бременност нямах такива оплаквания.  Thinking Мазането продължава докато ти прецениш. В началото можеш да получиш рагади, докато уцелите позата с бебчо. Аз лично предния път се мазах с Гармастан до края на кърменето, че даже и малко след това, защото ми бяха много разранени зърната от едни малки остри зъбчета.  Mr. Green Но ако нямаш проблеми, може и да не се мажеш.  Hug

Мария, благодаря за изчерпателната информация!   bouquet Ще гледам да дойда! Ти знаеш ли вече как ще раждаш?

Пък мен никой не ме е преглеждал вагинално, откакто съм бременна.  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 293
Пепси  bouquet
Софи указвай дата и час докато все още не сме се разраждали  bouquetза предпочитане на открито:)може да вземем и децата по-големичките:)
Днес купихме матрак и чадьрче и май вече остават памперсите само и 1 кутия АМ за зор за аман.А и шишето за помпа,което днес пак не намерих.
Мамита Десита аз ползвам кремчето на авент за зьрна почнах от средата на 8 месец а за подготовката мен акушерката ми обясни едно издьрпване на зьрната понеже нямам много много добре оформени само че много много не го правя защото ми е гадно само се мажа по 2 пьти на ден.
За записа на тоновете някой беше питал при мен започнаха от средата на 7 месец на всеки 2 седмици а сега от 13.05 понеже влизам в деветия месец всеки четвьртък.
milkuz рано е още за прегледа за разкритие прави се някьде 1 седмица преди раждането докото си спомням мен са ми правили само един в 4 месец и то не такьв.

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 14:49 от Nataliiiiiii

# 34
  • Мнения: 50
ЦОП   261uu и аз в новата темичка , Пепси  Hug много е хубава както винаги,
Вече съм си в нас, мисля и аз да се залавям с малко домакинска работа  newsm79 wash, бях на разходка и пазар, много добре ми подейства в този слънчев ден  Crazy Heart Eyes
хайде целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 891
Да се отчета. От вчера съм горда собственица на Муци транспортър  Laughing Каква я мислех, каква стана!

A, такааа.Какво стана с Макларъна? И честито де, страхотна придобивка е Мутси-то. Grinning

Имам си го  Mr. Green Нали ми е подарък. Ама пусти зор да си взема нова. Интересното е, че според техническите характеристики двете са кажи-речи с едно и също тегло, пък разликата в обема им е огромна.

milkuz, как не са те гледали? Не са ли ти правили микробиология?

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 14:53 от jj okocha

# 36
  • Мнения: 189
Пепси   bouquet за темата:)
Днес определено ме мързи и ми е едно такова студено,сега си лягам с една книжка,пък каквото сабя покаже.Бая ме чака за чистене,а и багаж трбява да стягам,на мъжо ще му призлее,че нищо не съм свършила:)
Утре съм на ЖК,и на мен ще ми взимат влагалищен секрет,дано да съм чиста.
Я да ви попитам,вие вече спряхте ли да правите секс?На мен 8 месеца хич не ми беше до това,пък сега даже и сънувам Embarassed Embarassed Embarassed
СветлаТ,потърпи още малко.
Окоча,да ти е честита количката.
Дани,добре дошла.
Хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 272
Ох, все забравям :

Дани  newsm51 ДОБРЕ ДОШЛА!!!

Тендерче ако имаш желание и се чувсваш добре , няма смисъл да спираш секса.  Аз не съм го спряла  за сега Peace

# 38
  • Мнения: 293
Ох какьв секс бе хора аз изобщо не мога да се помрьдна Laughing Laughing Laughing

# 39
  • Мнения: 50
Я да ви попитам,вие вече спряхте ли да правите секс?На мен 8 месеца хич не ми беше до това,пък сега даже и сънувам Embarassed Embarassed Embarassed

 Laughing Laughing Laughing Laughing хахаха, днес точно това ме посъветва една колежка, каза "Няма да спирате да правите секс! " даже било по - хубаво,е тежичко е верно, ама  и аз не съм го спряла.....  Joy  Joy Joy

# 40
  • Мнения: 13
milkuz, как не са те гледали? Не са ли ти правили микробиология?

Ами не, нищичко! Малко преди да забременея си бях направила всичко профилактично, но по време на бременността въобще не са ме качвали на магарето.  Crazy Ама не се и натискам, най-вероятно ще съм пак секцио.

Тендерче, за секс не ми се мисли дори, толкова ми е тежко и горещо.  hahaha Юли, живот и здраве, може и да размисля

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет и от мен в новата темичка.  Hug Пепси,   bouquet .
Аз днес си подадох документи за нова лична карта, старата изтече на 8.5. Отидох в 8, 30ч. , имаше поне 50 човека пред вратата, още не бяха отворили. Отидох най-отпред и помолих хората да ме пуснат, те го направиха. Случва ми се за първи път и много се изкефих. Минах първа и в 9ч. вече бях свършила.  Flutter
После отидох на ЖК. Според размерите бебчо е 2,200 кг. Тонове 130. Всичко си му е наред. Взех си последния болничен, а 45 дневния ще си го получа до края  на седмицата. Обменната карта ще ми я даде следващия път(26.05.) Взех си и документ, удостоверяващ, че съм бременна, че издават карти за намаление 10 % в Практикер и мисля да се възползвам.  Laughing Напоследък често посещаваме този магазин. Wink Ако някой желае може също да го направи. Картата важи 1 година и е за млади семейства, бременни, на които им остават 6 мес. до раждането и семейства с деца до 1 г.  Peace
След това се разходих с една дружка. Огледах за спални комплекти, но нищо не харесах...
Изобщо хубав, слънчев, ползотворен ден!  Hug
Светлеее, пази се душко! Дано бебо дочака поне да влезеш в деветия.  Hug
Някой пита за Улето, тя беше казала, че в началото на седмицата ще влиза в болница. И аз я мисля и вярвам, че всичко ще е наред!  Hug

JJ, честита придобивка!  Hug

Какво беше това секс?!  hahaha Joy
И мен никой не ме е преглеждал на магаре, откакто съм бременна. АГ-то каза следващия път ше ми вземе секрет за микробиология. Ама и при мен се очертава секцио май... Whistling

варненки - искате ли да пием по кафе в морската тоя месец, че поне да се запознаем?!
С най-голямо удоволствие! Когато кажете!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Момичета, аз яхвах магарето  Joy  в началото на бремеността, за цитонамазка и т.н. Сега на предния преглед на 05.05 отново се качих, но по собствено желание- исках да ме види за разкритие, че ме бяха уплашили с този паднал корем- за сега всичко е наред- без грам разкритие съм, дано да устискам повечко време.
И аз спадам към забравилите какво е това секс- от 5 месец насам - хич не го практикувам. Но това не значи, че ако не ви пречи трябва да го спирате, напротив, стига да ви доставя удоволствие и да е бавен и нежен, естествено!

Кремс, Хлора, аз съм в "Торакс" от 12 часа на среща с анестезиолога. Вие вече наясно ли сте по този въпрос, та ако сме заедно да си чукнем една срещичка,а???  newsm78  Hug

# 43
# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Имам си го  Mr. Green Нали ми е подарък. Ама пусти зор да си взема нова. Интересното е, че според техническите характеристики двете са кажи-речи с едно и също тегло, пък разликата в обема им е огромна.

Няма лошо, Мутсито е страхотна количка.На мен ми харесва повече от Макларъна.

Мария, благодаря за изчерпателната информация!   bouquet Ще гледам да дойда! Ти знаеш ли вече как ще раждаш?

Все още не знам.Другия понеделник съм на ЖК и тогава най-рано ще решим.Яков дори ми каза, че е добре да направим доплера 35-36 г.с.Ще видим моята докторица какво мисли по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт