София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 96 609
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Списък на  мами
с техните малки, по-големи и още по-големи дечковци:

Аня - Емануил, род. 17.04.2005 и Данаил, род. 24.09.2007
ва ни ла - Миа, род. 26.05.2006
Сани - Алекс, род. 14.05.2007
Шаманката - Александър, род. 30.10.2006 и Матеа 04.02.2010
daniela75 - Сара, род.
Dori - Алекс, род. 16.04.2005
galaUSA - Александър, род. 30.11.2003 и Момчил, род. 27.06.2007
ekaterina II - Ивайло, род. 21.02.2007
kiara 77 - Петя, род. 16.06.2007
LEI - Валери, род. 12.08.2006
macata  - Магдалена, род. 03.01.2008
Moon-flower - Виктор, род. 15.06.2006
ninina - Ирен, род. 15.03.2007 и Алекс, род. 08.04.2008
ralitsa_t - Кристиян, род. 07.11.2007
saxophone - Яна, род. 03.07.2008
tania_ark  - Никола, род. 17.05.2006
жгмъц - Искрен, род. 05.10.2001
bebZz-  Дани, 20.05.2009
Emsy - Божидар, Юни 2006
уауа86 - Стефан, пд. 24.06.2009

# 1
  • Мнения: 3 718
Благодаря Саксофонче  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 3 718
 Joy Ваня, аватара ти е уникален. Колко са готини Спайдърмен и братчето му  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 239
Благодаря ти saxophone   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 676
saxophone, браво  Hug.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 946
аз копирах началната страница от предната тема, ама не ми е много ясен тоя списък
защо на последното момиче на детето пише отпред пд???

# 7
  • София
  • Мнения: 308
Саксофонче, благодаря за темичката!   bouquet Тъкмо навреме.

И да използвам, че вече има къде да пишем, за да попитам - в полинклиниката в Х.Димитър освен д-р Генова има ли друг АГ?  Записах се на ЖК при нея само заради болничните, защото моя доктор не работи със ЗК. А и все пак да си ползвам някои от правата като осигурено лице. Стига само съм давала луди пари за осигуровки.
Обаче това с болничните всеки път е голям проблем. Изобщо без да ме прегледа и без да ми е задала нито един въпрос кък съм, какви оплаквания имам, само като ми види амбулаторния картон и се почват едни лекции, как това, че сме бременни, не означава че сме болни, как на Запад от работа директно отиват да раждат и нямат такова дълго майчинство и тн. Знам, че много момичета без да имат причини, наистина предпочитат да си вземат болничен, за да не рискуват, а и кой може да ги упрекне за това. А аз още от самото начало съм с контракции и то понякога доста болезнени. И много се притеснявам, че както се закани докторката, следващия път няма да ми продължи болничния. Направо съм в шах, какво да правя? Такова отношение изобщо не съм очаквала. Добре че има при кой друг специалист да се следя, защото ако бях само при нея, освен мъмрене за болничния, мерене на кръвно и тегло, друго не получавам.
Затова молбата ми е ако някоя от вас може да ми препоръча свестен АГ, който работи със ЗК и който ще може да ми издава болничен. Най-добре ще е да е наблизо, защото ми е трудно да оставям някой да гледа малката за по-дълго, но по-важното е да е разбран доктора. Благодаря предварително!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 254
Joy Ваня, аватара ти е уникален. Колко са готини Спайдърмен и братчето му  Heart Eyes
мерси, мерси! Hug

аз копирах началната страница от предната тема, ама не ми е много ясен тоя списък
защо на последното момиче на детето пише отпред пд???
и аз това се зачудих, вероятно е грешка от рд - рождена дата. newsm78
то този списък го правих аз преди мнооого време и като гледам не са включени всички мами, който се вписват в темичката... ако ти се занимава...

Мирка, не мога да ти помогна с доктор в тази поликлиника... но е много неприятно това отношение... и аз така имах болки и 2те бременности и с 2рата дори доктора ми предлагаше болничен, но аз отказвах.  Confused обаче е чак в младост 4, много е далеч, ако си без кола, пък и с кола.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 395
Мирка, добре че каза, мислех при еня да се презаписвам Shocked И аз търся лекар, който да ми издаде болничен. Друга освен Генова няма тук, леле, добре че малкия искаше да яде спешно и закъснях днес та не я хванах да се запиша ooooh! Мисля да проверя в Орландовци една приятелка каза че не е имала проблем с болнични, ако не ако искаш ще се влачим заедно до Младост 4... Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
И аз само в младост 4 мога да препоръчам.   Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 308
bebZz, добре че не си се набутала и ти. Явно нещо се е наплашила жената с тия болнични, но това не оправдава грубото й и безотговорно поведение към пациентките си. След прегледа толкова се бях разстроила, че цял ден лежах вкъщи с контракции заради нея. А тя даже и не ми предписа нищо за тях.... Накрая аз трябваше да я моля за рецепта за Магнерот, че съм си забутала старата от моя доктор.
Дано докторката в Орландовци се окаже свястна! Че иначе като нищо ще се наложи да ходим до Младост 4.

# 12
  • Мнения: 472
Благодаря за темичката   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 718
Мирка, лекарката, която следеше моята бременност работи с касата и е доста мила жена. Не е далече, на Бенковска и Кирил и Методи. Но вече и при нея се чака  Confused Казва се д-р Пантева, ако искаш ще дам и телефони.

# 14
  • Мнения: 657
И аз само да се запиша да полюбопитствам за какво върви дума,ама гледам че е за нещо дето за сега не ме засяга та ви оставям да си обсъждате

Общи условия

Активация на акаунт