Самота. Защо?

  • 5 886
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 195
В момента преминавам през същото и аз се бях отчаяла като теб. Страшно добре те разбирам. И аз копнея за същите неща като теб. За сега се пооправям. Така че горе главата. Знам какво е. Много ми е пресно даже. Плаках , виках , тормозих се и най - накрая си казах майната му. Направи нещо за твое успокоение. Аз си бях внушила , че не мога да имам деца. Отидох , направиха ми едно много сериозно изследване. То си беше чиста операция. Знаеш ли какво се оказа ? Нямам абсолютно никакъв проблем да забременея. Ето след всичките ми сълзи и изцепки нещо хубаво в живота ми. Направих си някакви планове занапред , поставих си някакви цели и ми е много по леко. Не казвам , че вече изобщо не страдам , но е като в началото. Така , че вярвай , че и на теб ще се случват тепърва готини неща. Раните ни ни правят по силни. Вярвам , че с теб сме силни момичета и ще успеем. Успех мила !

# 31
  • Мнения: 2 723
Волтарена, може би ако не броиш в подписа си дните от раздялата, смениш си аватара и личната титла, ще се почувстваш по-добре.
Кому е нужно да знае от колко време сте разделени с бившия ти? Толкова негативизъм излъчва целият ти профил. Това ли е целта, да те съжаляват непознати?
Няма лошо в ревовете и самосъжалението, но за кратко.
После се хващаш в ръце и се изваждаш от дупката.
Голяма чудо, че някой си мъж те зарязал, Светът е пълен с мъже, вероятно доста по-стойностни от този, който си загубил.
Малко нахъсване върши чудеса.
И го казвам не защото имам голяма уста и искам да се заяждам, а защото преди 2 години бях там, където сте вие, само че с дете на 2 години и бременна в 5 месец.
Нито за миг обаче не съм си позволила да пропадна

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 09:41 от Никси

# 32
  • Мнения: 857
Знам точно какво изпитваш.
Вероятно ще го изпитваш дълго време, но ЖИВОТЪТ продължава.
Ние сме ТУК и СЕГА, и трябва да обърнем внимание на себе си.

# 33
  • Мнения: 2 011
Никси.... Страхотен пост !!!   bouquet Hug  КОйто е минал по този път , той знае !  Peace

# 34
  • Мнения: 2 723
Знам точно какво изпитваш.
Вероятно ще го изпитваш дълго време, но ЖИВОТЪТ продължава.

Моля те, обясни ми зкакво точно ще изпитва дълго време?
И кое точно разбираш?
На мен изобщо не ми е ясно, защо за някои хора животът свършва с една раздяла Thinking

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 09:37 от Никси

# 35
  • Мнения: 6
ех момичета, то почти няма жена, която да не е била зарязвана от гадже,
всеки има неуспешна връзка зад гърба си,
колко жени или мъже се женят за първите си гаджета, ами малко са.

А и колкото повече опит имате, толкова повече помъдрявате и се развивате, натрупване на опит се казва.

Най-важното е след една тагава раздяла е ВСИЧКО да се избягва, което напомнп за този човек.
Когато си мислите за него веднага да насочвате мислите си в друга посока, дори и НАСИЛА,
себеконтрола се тренира, макар и бавно.

Трябва да се търсят други забавления, излизания с други мъже, не говоря за секс, но когато си наконтен, и ти правят комплименти,
съсипаното ви его от предишния се пооправя, самочувствието се вдига.
Трябва да се търси комуникация с хора, НЕПРЕКЪСНАТООООО.

Ще ви кажа един тренинг препоръчан от псохолог, влизате в чата, измисляте си образ на жена /която бихте искали да бъдете/, и чатите с него, обирате комплименти, и така няколко пъти. След това започвате да обмисляте чертите на характера и външността на тази жена и ще видите, че това сте вие, така се тренира обичта към самия себе си и самоувереността, че сте най-прекрастната на света. Започвайте да си втълпявате, че сте най-красивата и неповторима на света, и не всеки мъж може да има. Не правете компромиси с мъжете с които сте се запознали, ако нещо не ви харесва и му духвате под опашката. Повтаряйте пред огледалото си, че сте неповторима, докато си го втълпите. Когато една жена се почувства много красива и самоуверена, тогава и походката и осанката и държанието и е като на принцеса.

Уффф, дано не ме освиркат сега съфорумките  Peace



Да се избягва прекарването на време сами, гледайте винаги да сте с някого.

# 36
  • Мнения: 6
добавка към предишния пост,

ако имате повече парички в наличност, отидете на фотограф да ви направи професионални снимки, например еротични по бельо,
но и в секси дрехи, и това вдига самочувствието, защото дефакто снимките не лъжат и можеш да си се любуваш след това на образа си  Peace

# 37
  • Мнения: 17 416
Не виждам проблем да обираме комплименти и със собствения си образ. Дето ще ми вигат самочувствието някакви от чатовете, айде мерси. Хората много обичат да им е трудно, да им е гадно, съм забелязала. Няма ли драма- остави ти.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 806
Ще ви кажа един тренинг препоръчан от псохолог,
Нямам думи за този психолог. Sick Ако погледнеш самата дума самочувствие ще разбереш къде греши- самочувствието е чувството, което изпитваш към себе си, а е ясно, че за да изпитваш чувства нямаш нужда от аргументи. Човек може да се обича независимо от всичко и това е идеята и в случая. Как чуждото внимание ще помогне на някого да се заобича? Няма как. колкото до самооценката- в интимен план важи правилото, че няма перфектни хора, а има хора перфектни един за друг и в този смисъл е все едно дали всички ще те харесват, когато никой не е подходящ за теб.

Така в случая е по- добре ако ще влизаш в чат да си направиш два акаунта и през двата да си обясниш колко се обичаш- ей така без причина. Но затова май няма нужда от компютър. Wink

# 39
  • Мнения: 6
Ще ви кажа един тренинг препоръчан от псохолог,
Нямам думи за този психолог. Sick Ако погледнеш самата дума самочувствие ще разбереш къде греши- самочувствието е чувството, което изпитваш към себе си, а е ясно, че за да изпитваш чувства нямаш нужда от аргументи. Човек може да се обича независимо от всичко и това е идеята и в случая. Как чуждото внимание ще помогне на някого да се заобича? Няма как. колкото до самооценката- в интимен план важи правилото, че няма перфектни хора, а има хора перфектни един за друг и в този смисъл е все едно дали всички ще те харесват, когато никой не е подходящ за теб.

Така в случая е по- добре ако ще влизаш в чат да си направиш два акаунта и през двата да си обясниш колко се обичаш- ей така без причина. Но затова май няма нужда от компютър. Wink
е да де, но ако не можеш сама да тренираш самочувствието, ти трябва все пак един външен импулс.  Hug

Знам, че най-добрия вариант е сам да стигнеш до извода без чужда помощ, точно както и ти го описа, но не е път за всеки, т.е. не всеки може, и лесния вариант е да се получи одобрение от вън в началото,
то си е ясно, че рано или късно трябва сам да си оправиш егото и да си вдигнеш самочувствието, тренинга на психолога е само помощен начален инструмент, пътя всеки трябва да си го извърви сам.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 806
Помощта отвън трябва да е специализирана, ако човекът не може сам да разбере, че всеки заслужава любов и тази любов на първо място е неговата собствена. Вниманието на другите не означава нищо. Ако означаваше нямаше да има обожествявани от феновете звезди, които се дрогират или самоубиват. При един човек с проблеми външното внимание даже може да ги задълбочи. да не говорим, че човек, който не се обича изобщо не вярва на чуждата обич и внимание и смята, че другите се преструват, искат нещо от него или са напълно заблудени по отношение но това ,което представлява. Тренинг е да застанеш пред огледалото и да си повтаряш докато не ти пресъхне устата, че се обичаш. И да си повтаряш същото  и без огледало докато не го повярваш. А ако не се справяш да потърсиш помощ от специалист. Често, хора, които не са получили любов от майките си се считат недостойни да бъдат обичани и не се обичат, но това са проблеми, които не се разрешават с тренинги, а с терапия. мое мнение, разбира се. Не изповядвам тезата, че трябва де се опита всичко, за да се подобри състоянието на даден човек, защото много тренинги могат повече да попречат.

# 41
  • Мнения: 6
Помощта отвън трябва да е специализирана, ако човекът не може сам да разбере, че всеки заслужава любов и тази любов на първо място е неговата собствена. Вниманието на другите не означава нищо. Ако означаваше нямаше да има обожествявани от феновете звезди, които се дрогират или самоубиват. При един човек с проблеми външното внимание даже може да ги задълбочи. да не говорим, че човек, който не се обича изобщо не вярва на чуждата обич и внимание и смята, че другите се преструват, искат нещо от него или са напълно заблудени по отношение но това ,което представлява. Тренинг е да застанеш пред огледалото и да си повтаряш докато не ти пресъхне устата, че се обичаш. И да си повтаряш същото  и без огледало докато не го повярваш. А ако не се справяш да потърсиш помощ от специалист. Често, хора, които не са получили любов от майките си се считат недостойни да бъдат обичани и не се обичат, но това са проблеми, които не се разрешават с тренинги, а с терапия. мое мнение, разбира се. Не изповядвам тезата, че трябва де се опита всичко, за да се подобри състоянието на даден човек, защото много тренинги могат повече да попречат.
хайде да не изпадаме в крайности  Peace

Не виждам нищо лошо от забавленията с мъже, от излизанията и запознанствата с друго хора, дадох за пример такива сайтове,
защото там наистина е най-лесно да се запознаеш с някой.
Твърдо съм против да се бездейства и да се стои вкъщи, да се разсмисля и да се чака съдбата да ни събере с Избранника.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 12 806
Помощта отвън трябва да е специализирана, ако човекът не може сам да разбере, че всеки заслужава любов и тази любов на първо място е неговата собствена. Вниманието на другите не означава нищо. Ако означаваше нямаше да има обожествявани от феновете звезди, които се дрогират или самоубиват. При един човек с проблеми външното внимание даже може да ги задълбочи. да не говорим, че човек, който не се обича изобщо не вярва на чуждата обич и внимание и смята, че другите се преструват, искат нещо от него или са напълно заблудени по отношение но това ,което представлява. Тренинг е да застанеш пред огледалото и да си повтаряш докато не ти пресъхне устата, че се обичаш. И да си повтаряш същото  и без огледало докато не го повярваш. А ако не се справяш да потърсиш помощ от специалист. Често, хора, които не са получили любов от майките си се считат недостойни да бъдат обичани и не се обичат, но това са проблеми, които не се разрешават с тренинги, а с терапия. мое мнение, разбира се. Не изповядвам тезата, че трябва де се опита всичко, за да се подобри състоянието на даден човек, защото много тренинги могат повече да попречат.
хайде да не изпадаме в крайности  Peace

Не виждам нищо лошо от забавленията с мъже, от излизанията и запознанствата с друго хора, дадох за пример такива сайтове,
защото там наистина е най-лесно да се запознаеш с някой.
Твърдо съм против да се бездейства и да се стои вкъщи, да се разсмисля и да се чака съдбата да ни събере с Избранника.  Peace

Е, не казвам да се стои в къщи, в никакъв случай. Примерите ми не са крайности, а реални преживявания на хора с проблеми със самочувствието. Действието е много добро лекарство, но действието като компенсация на проблемите не е решение. Просто е нужна подходяща активност, а кое е подходящо не може да се каже по Интернет, защото всеки човек има различни проблеми и предпочитания. Едни се чувстват добре в чата, други в дискотека, трети в библиотеката. Съгласна съм, че трябва да се започне отнякъде, но това място е самата личност и нейните нагласи към самата себе си. Ако там нещата са с дълбоки проблеми от срещите с външния свят само боли. Но да не задълбаваме повече. Всеки сам знае най- добре какъв е подходящият път за излизане от неприятни състояния.

# 43
  • Мнения: 6
Бoяна
мислите ни са подобни, само че се изразяваме различно.
Аз съветите ги давам като варианти, като възможностти, като идеи,
дали авторката ще се вслуша в някой от тях, или си има по-добри идеи, си е нейно решение  Grinning

А и нали идеята, когато пуснеш тема е да чуеш различни мнениея, и да видиш проблема отстрани, така да се каже,
а и колкото повече различни идеи и съвети, толкова по-добре за авторката.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 806
Бoяна
мислите ни са подобни, само че се изразяваме различно.
Аз съветите ги давам като варианти, като възможностти, като идеи,
дали авторката ще се вслуша в някой от тях, или си има по-добри идеи, си е нейно решение  Grinning
Разбира се.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт