Идеи за бизнес-7

  • 82 803
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 462
Права е Малкото Мишленце !
Аз също мисля че не измислянето на идеята е сложно нещо , а по скоро развиването на идеята .
 

# 706
  • Мнения: 1 294
malko_mishlence,Asya_,направо ме отчаяхте.
Мислим да предложим ниски цени и бързина на услугите.Надяваме се да улесним всички собственици на хотели,ресторанти и други заведения тук относно изработката на визитки,менюта и др.Отделно и куриерската фирма и поръчката на  работно облекло.

 


Ако сте изтипосани на централно място, задължително е да си осигурите легален софтуер, още при стартирането на агенцията.
Това което звучи добре за мен е, че ще сте единствените в града. Ако ви стиска рискувайте, може и да спечелите от това.

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 13:27 от Asya_

# 707
  • Мнения: 3 216

Мислим да предложим ниски цени и бързина на услугите.Надяваме се да улесним всички собственици на хотели,ресторанти и други заведения тук относно изработката на визитки,менюта и др.Отделно и куриерската фирма и поръчката на  работно облекло.

За менютата- имай предвид че много от заведенията работят с търг.представители, които сами се натискат да им правят безплатно менютата, винените листи и то никак лошо. Не разчитай само на това. Поне в Пловдив е така.

Какво работно облекло имаш предвид? За заведения и хотели ли?

 

# 708
  • Мнения: 1 731
Ще обмисляме още .Нямам какво да губя така или иначе с нищо не се занимавам.Благодаря ви ,момичета ,за ценните съвети. Hug  bouquet

# 709
  • Мнения: 738
Ще обмисляме още .Нямам какво да губя така или иначе с нищо не се занимавам.Благодаря ви ,момичета ,за ценните съвети. Hug  bouquet
Ти май го прие като съвет да се откажеш. Недей така, просто е хубаво да погледнеш всички страни. Иначе, знам какво е като си се "влюбил" в една идея, колкото и да ти казват, че не е добра ти си си я наумил и толкова. Не искам да те обидя, но точно така си вложиха парите хората в заситени пазари и не успяха.
Казваш "в твоя град" - от къде си не разбрах? Щом няма кинкалерия и услуги за реклама, сигурно няма и други неща...помисли   bouquet

Аз също съм в малък град, предстои ми доста рекламни нещица да си правя, отворих Чичо Гугъл и на близо в  големите градове колкото искаш.Ами няма да дам по-висока цена само защото е на 10 км. Има интернет - пращам всичко и кореспондирам...после само ще ида да си взема нещата.
Казвам ти го за да си прецениш риска! Дано не съм те засегнала

# 710
  • Мнения: 1 731
О,неее ,напротив просто ми отворихте очите да мисля реално и да преценявам най-вече реално ситуацията.Много съм ви благодарна.А аз няма да се откажа,чувствам се добре само с идеята за нещо свое ,пък представям си ако се получи нещо. Hug
Ще съм най-щастливият човек на земята.Така и така само децата са нещото ,с което съм се справила добре,нищо друго не съм постигнала.През всичките тези години само подкрепях съпруга си да върви нагоре,мисля че е време да помисля и за собствената си професионална реализация. Praynig
Затова сега се заехме с проучване на пазара.Пратих писма тук-там ,чакам отговор .Предстои ми и пътуване до Кръстова гора ,та много се надявам там да ми просветне нещо. Party Силно вярвам ,че когато човек иска нещо силно,цялата Вселена му съдейства.
Ще пиша пак. Hug Благодаря ви ,момичета!Успех и на вас,каквото и да решите,само не се отказвайте.Аз поне така ще процедирам.  bouquet

# 711
  • Мнения: 1 294
Успех и на вас,каквото и да решите,само не се отказвайте.Аз поне така ще процедирам.  bouquet

Успех и на теб Тони! Вярвам, че след като си толкова нахъсана, няма начин да не успееш, а тя кризата ще отмине все някога. Hug

kremena Grinning, тия мравки не се ли умориха, бре?

# 712
  • Севлиево
  • Мнения: 491
tonnny_bg кефиш ме  Hug Успех ти желая, човек ако поиска може всичко да направи  Peace Щом търсиш просветление,  ще го намериш!

# 713
  • Мнения: 5 462
Ще обмисляме още .Нямам какво да губя така или иначе с нищо не се занимавам.Благодаря ви ,момичета ,за ценните съвети. Hug  bouquet
Това не го разбрах ??? newsm78 Shocked

# 714
  • Мнения: 3 216

kremena Grinning, тия мравки не се ли умориха, бре?


 Неуморни са, де да бях и аз като тях  Tired

# 715
  • Мнения: 1 731
Ще обмисляме още .Нямам какво да губя така или иначе с нищо не се занимавам.Благодаря ви ,момичета ,за ценните съвети. Hug  bouquet
Това не го разбрах ??? newsm78 Shocked

Ами как да обясня/ newsm78
В момента съм без работа .Случи ми се една травма на крака,която ме изкара извън строя за месец и половина и понеже бях в хотелиерския бранш,леко ме шкартираха след болничните.Няма къде да ходя ,освен да чета и да се информирам как да стана господар на себе си и сама да си движа нещата,да не завися от други хора и да успея.А за последното съм много нахъсана ,къде защото трябва ,къде от инат .Най-лесното е да се предам и да се отпусна,но аз ще се боря напук на всичко. Heart Eyes
Щастливка съм ,че поне човека до мен ме подкрепя и се бори заедно с мен . Hug

Днес ходихме до Общината и се оказа ,че трябва да сменим първо статута на помещението и сега изравяме де що документи имаме за него ,за да го превърнем от магазин в офис.

# 716
  • Мнения: 5 462
Ауууу малеее и статута ще трябва да сменяте . ooooh!
Ужас .Колко пари струва смяната на статута ?? newsm78

# 717
  • Мнения: 5 710
Напоследък си мисля, че бъдещето е на интересни и комбинирани идеи.
Пример - Слънце и Луна магазина ( който не съм виждала лично), до нас отвориха фурна с комбинирано кафе.
Не просто някаква търговийка, или услуга, а място, на което е интересно. Не знам как да го обясня ( малко съм слънчасала)

Моя приятелка с друга нейна дружка отвориха младежки хостел в София.  Апартамент в центъра, 3 стаи, хол..
Всяка стая има по няколко легла на етажи. За тези хора, които обикалят Европа с раница, нали се сещате. Много китно изглежда, ужасно забавно.
Настаняват ги, ниска цена, но от там се почва - искате ли да ви заведем на cool място, искате ли това, онова, искате ли да ви зашия копчето, да ви изпера дрехите, да ви направя закуска, искате ли да гледате с нас мачовете, или да отидете на концерт на Пласебо ... изобщо един режисиран купон в София предимно, а ако искат и пътуване до Рилския - супер, веднага ще го организираме. И така. Радват ме много тия девойки, под 30 са и двете.
Правят някакви сувенири там, продават ги, изобщо не само дават евтин подслон, а организират цялото прекарване на времето.
При това много приятна кампания, почти никаква ( платена) реклама не се сещам да са правили - сайт, Фейсбук, хората научиха, имат сигурно и вр-ки с агенции и пр., но изглежда, че тръгна работата.

# 718
  • Мнения: 738
Ауууу малеее и статута ще трябва да сменяте . ooooh!
Ужас .Колко пари струва смяната на статута ?? newsm78

A задължително ли е смяна на статут? Не съм наясно, но нали се извършва пак някаква търговска дейност.... newsm78 ако може де, знам ли  newsm78

# 719
  • Мнения: 1 731
Доколкото разбрах в общината като ходихме днес ,статута се сменя ако става въпрос за  дейност ,свързана с вземане на пари.Ако е примерно счетводна къща и помещението си е твое,няма нужда да сменяш статута от жилищно на офис.Сега ще се поразровя в нета да видя колко ще ни струва/ newsm78

Уфф,в нета има само информация за смяна на статута на земеделска земя.Ако някой знае нещо по въпроса,моля да сподели,много ще съм благодарна. Hug

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 21:49 от tonnny_bg

Общи условия

Активация на акаунт