Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 29

  • 34 866
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 339
 Shocked
ще чакам, ще ми е интересно да видя "лошата" Гюлшен. Ама то зависи и мъжа й какъв е. С някои с добро не можеш да се разбереш.  hahaha Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 4
Джем - една любов над всичко и всички
Ипек - приятелка, която ще е до мен дори когато греша
Нехир - добър човек , земен и работлив
 Страхотна  тема - отново  newsm10 smile3525

# 32
  • Мнения: 19
... има и момче в екипа. Али Ръза, който помага за колажите доста, си е мъж отвсякъде.  Mr. Green
О-хо!  Crazy Колко добре е осведомена Чеб за Али Ръза! Подозрително!  Sunglasses Само Хайрие ханъм да не заподозре нещо, че ...

 Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 4
Чебурашка , пази си косата...

# 34
  • Мнения: 339
... има и момче в екипа. Али Ръза, който помага за колажите доста, си е мъж отвсякъде.  Mr. Green
О-хо!  Crazy Колко добре е осведомена Чеб за Али Ръза! Подозрително!  Sunglasses Само Хайрие ханъм да не заподозре нещо, че ...

 Joy Joy Joy

Който се урежда със специални подписи от Али Ръза е осведомен.  smile3534
Пък и не са ни толкова много мъжете в темата, че да си ги крием.  newsm62
А за Хайрие ханъм споко, аз бягам бързо, ще я скъсам на десетия метър още.  smile3532

# 35
  • Мнения: 19
А-ха ...  #Crazy ... специални подписи значи ...  Crazy  Thinking

Хайде, аз си лягам вече! Лека нощ и сладки сънища на всички, а на тези които са на работа, лека работа! Hug

П.П. В неделя пътувам за България! newsm44

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 00:35 от soya-fen

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 587
Честно казано, нямам нищо против всички гореизброени да са налични около мен, стига да не са ми в къщата накуп (освен на телевизора Laughing). Колкото по-шарен свят, толкова по-весело!

Влюбеният в Седеф (или може би влюбената Wink), също толкова неприятно ще ми е детето ми да налети на някое Текиново отроче (предимно Шефкет визирам, защото имам моми), дето хем му се иска, хем не му стиска, хем на мъж ще ми се прави, хем за всяко нещо ще търчи при мама и тате и ще ми вменява грижата за душевния комфорт на цялата им рода. Не че съм чак фен на Ферхунде, но вече съм казвала - за мен конкретно тя е лесно предвидима и съответно - лесно манипулируема, тъй като стремежите й са относително базови, да не кажа примитивни. Децата на Текинови, въпреки привидната им праволинейност, са трудно предсказуеми, защото зад собствените им желания и възможности стоят принципите и очакванията на баща им, както и нереалната оценка и махленския манталитет на майка им и трябва боб да хвърляш, та да отгатнеш кога кое ще избие отгоре. Много са ми симпатични и Али Ръза, и Хайрие, двамата заедно също бих смелила прекрасно, ама цялото им котило определено би ме накарало да си плюя на петите.

# 37
  • Мнения: 339
А-ха ...  #Crazy ... специални подписи значи ...  Crazy  Thinking
Много специални, защото много си го харесвам подписа, пък в картинната част той е дело на Али Ръза, че мен хич ме няма в това.  Blush
Де да бяха повече мъже като него. Светът определено би бил по-добро място.  Flutter

# 38
  • Мнения: 657
Поздравления за новата тема.Да ни е честита  Laughing

# 39
  • Мнения: 19
Де да бяха повече мъже като него. Светът определено би бил по-добро място.  Flutter
newsm10

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Чебурашка, пази си косата...
По-скоро ушите tooth tooth tooth

# 41
  • Мнения: 0
еи хораа аз се заавърнах  Wink докато почета изписаното до тук вие и нова тема направихте. която  много хубава междодругото   bouquet
само не успях да разбера защо всички защитавате ферхундето... да съжали за глупостите които е напраила ама късно... аз отначалото още съм фенка на шефкет ии честно казано в момента ми е много жал за него ... той направи толкова глупости за да огоди на ферхунде а тя накрая..... както и да е ...  явно от тук само аз ии Man_in_black сме на страната на шефкет ...

# 42
  • Мнения: 1

НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО newsm78 :
как уж все нямат пари, а вечно се возят с таксита за щяло и за нещяло... Всеки път им се чудя, само Неджля един път искаше да се вози на автобус, но се появи Джем и качи в Х5-цата ахахах Вечно търчат с таксита нанякъде. 
И тоя битовизъм с готвенето... само за ядене мислят, вместо да си решават проблемите. То затова се запали кухнята...

Относно Фикрет: тя е като втората майка на семейството.. преди тя готвеше, чистеше и гледаше Айшето, докато Хайрие само уфкаше, пуфкаше и грухтеше (много смешни звуци издава понякога). Затова така преживява проблемите. Но не я оправдавам - трябва вече да се погрижи за собственото си семейство.

П.С. Голата глава е гола цялата, докато при плешивото теме има коса отстрани а отгоре кубето е лъснало хаха

# 43
  • Мнения: 1
Благодаря за снимките на Джеврие с пачките. Много са яки Simple Smile

Аз гласувах за Джем -> кавалер, джентълмен, отговорен, държи си на думата, откровен, симпатяга и т.н.
Ферхунде -> познавам хора като нея; в релания живот не са чак толкова изобретателни, но са интересни. Винаги има какво да разкажат и да се посмеем. Само да не ми е враг, че тогава лошо.
Левент -> Знаете вече че изпитвам нескрита симпатия, преминаваща през мръсни мисли, до желание за грях ахахахахах

Искаше ми се да гласувам още и за Неджля и Нехир. Харесвам ги като хора, знаят кога какво да кажат. А Джеврие бих я гледала и сигурно ще умирам от смях, само ако съм на мястото на наблюдател, не на роднинна.

# 44
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
Ха! Ха!Ха! определено ми стана  много забавно като четох коментарите на Cheburashka и Soya -fen относно мен!!!
soya-fen честито пристигане в Родината! newsm10  Hug

А относно  епизода -наистина много силен момент на откровение и прошка до известна степен между двете сестри!Наистина е парадоксално -човека който стотици пъти те е проклинал и е желал смъртта ти да те спаси!Лейля беше много права-извършеното не може да се забрави но няма смисъл повече да се говори и да се бърка в раната защото така или иначе всичко е пред свършен факт.Просто трябва да се изчака времето до някаква степен да доизлекува раните !Напълно не би било възможно -просто такова нещо на се забрявя цял живот!Но важното е че намериха сили да направят първите крачки-а това е много важно

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 02:19 от АЛИ РЪЗА

Общи условия

Активация на акаунт