Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи!

  • 29 093
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Привет и от мен!
Лейди,честита ти новинка и синьо stork-boy Да сте живи и здрави,определено ще бъдеш глезена от 3 мъжленца  Wink
Аз ходих на лекция на Ла ЛечеЛига за кърменето,беше интересно и полезно! На следващите, ако мога пак ще отида!
Хайде пожелавам ви хубав ден и много добро настоение въпреки облаците и дъжда!!!И като си представя,че го дават да е такова през следващите дни Sad

# 16
  • Мнения: 36
Хайде в новата темичка Hug
Лейди честито ти  stork-boy
Арим то едно домакинстване............ с мнооого почивки и паузи лудост да те хване #Cussing out
За колата на мен изрично ми я забраниха и като цяло газ.напитки

# 17
# 18
  • Мнения: 356
Lady V, честито ти второ синче!
Много сладки клипчета  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 483
Аз пък на работа не мога да отворя клипчетата, имаме ограничение в нета. Довечера в къщи или утре ще ги гледам, а не ми се чака, нямам търпениеееееееее  Simple Smile

Не знам дали си спомняте, преди около седмица споделих че коремчето ми изобщо не расте и дори се е свило малко. Е, вчера и днес расте и дори е видимо  ooooh! Днес цял ден усещам как кожата ми се разтяга, мускулите и тъканите отвътре също се разтягат. Не е болезнено, но е неприятно усещане, като че ли ще се спукам всеки момент  ooooh! ooooh! ooooh! При това, вече има видима за мен разлика. Ако продължавам така, докъде ли ще стигна  #Crazy newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 395
Мирче, мажи се обилно и често сега! Аз така предния път мислех че до 4-5 месец няма смисъл, а гърдите ми пораснаха много в края на 3тия за няколко дни само и докато се наканя да си взема нещо вече се бяха нацепили ooooh! Буквално за дни става Rolling Eyes

Лейди, много хубави филмчета! На второто даже се вижда мъжката част Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 5 756
Лейди,страхотни са клипчетата Simple Smileмъж си е на 100 %  Crazy Hug

Мирче,казах ти аз,че имаш коремче вече от Бъфало до Мола среата видима разлика Peace Heart Eyes
Мерси за рецептичката ще се пробвам като съм по добре тези дни! Grinning

Зеленоочка,приятна дегустация  Mr. Green

Аз не се мажа с нищо още  и то защото искам на Палмърс да си взема,а до мен няма никъде на близо и трябва да се вдигна тези дни да си купя от някъде!
Стрии по корема си имам иначе и така...  

Ам като казваш Мирче за корем хайде погледни след 5 мин в снимка.бг който какво чудо е вече сега ще го кача прясно от днес Mr. Green

Ето го: http://oktomvri2010.snimka.bg/other/nashite-koremcheta-po-sedmici.472965.18724589   Grinning

# 22
  • Мнения: 186
уфффф Лейдитоооо  и аз не мога да ги гледам от офиса, ама като се прибера веднагааа Simple Smile

Аримче сега вече си спокойна щом расте корема, а ?Мажи се задължително , аз като съм почнала от 3 мес та досега не съм изпускала, сутрин и вечер , пък събота и неделя и през деня,дано да има полза де Simple Smile

Димянииии - ама много ти е готин тумбака бе ей Simple Smile

# 23
  • Мнения: 16
Привет, тумбачета! Hug
Аз цяла сутрин съм на линия, но нещо ми се сгъбяса сървара и досега не ми даваше да пиша  Thinking
Мирче - тези вкусотии ще взема да ги спретна още довечера  Hug
Зеленоочка - да ви е сладко, както и съвместният ви живот после  Heart Eyes
Димяни - пак ли бе мила  Hug, а дано бързичко да минава
Лейди - честита ти синя новина  stork-boy Ихааа 3 мъже, а! Суперрр!  Party Клипчета е много сладки, да ти е жив и здрав малкият мъж!
Смешко - ЧЕСТИТООО! къде се потули? Heart Eyes Хайде, че чакаме снимчици! Hug  
wine - приятна ви разходка без неприятности! Hug

# 24
  • Мнения: 686
Ехо, как сте тумбачета  Simple Smile
    Дамяни надявам се скоро и кръвното да ти се стабилизира, мен много ми помага айрян с много сол. Тумбака ти е супер, и моя си е големичък, мъжът ми ми вика вчера, аз като ти гледам корема ти може и утре да родиш  Laughing
    Лейди, страхотни клипчета, чак се разчувствах пак, нямам търпение да отида и аз да го видя вече, но ще почакам. Честита ти и мъжка новина   bouquet
    Аз съм се отдала на почивка, много ми се излиза нещо, но ще се отдам на лежане и интернет пазаруване... Наваксвам със летните дрехи за БГ  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 5 756
Бе казвам ви аз какво е две в корема Simple Smile само дето нещо пак не ги усещам,а искам за да ми е спокойно или им е тясничко и за това ен са толкова активни,.....
Добре,че на 27 ми съм при Марков! Grinning

# 26
  • Мнения: 186
само дето нещо пак не ги усещам,а искам за да ми е спокойно или им е тясничко и за това ен са толкова активни,.....


споко и аз вчера цял ден не го усещах моя хубостник ама викам като се прибера и полегна ще го усетя  -да ама не,цяла вечер  нищо, и накрая лягаме да спим и аз вече притеснена абе тва   кво му стана:"и викам айде бе моля ти се ритни само веднъж да те видя че си добре " и в тоя момент, такъв мощен ритник ми изигра .Та ще видиш ти като почнат двечките принцеси заедно, ще ти смелят тумбака Simple Smile

Андреа- страхотна снимка на коремчето , мн профешънъл Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 245
Димяни с каква плацента си, ако е предна нормално, пък може да се ритат едно друго, а не теб, внимателни и нежни госпожички от сега Wink Корема ти като гледам като моя, ама аз срам съм с едно, а при теб си е нормално. Аз вече съм +6 че и сигурно нагоре  Tired
Благодаря на всички за милите думи  Hug  Heart Eyes

# 28
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
♥Димяни ♥, не се притеснявай за усещанията все пак това, което казваш е така. Аз също усещах по-слаба активност от Малчо тези дни, но като бях на преглед.....направо ме изуми с размери. Наистина растат толкова бързо.  Hug Пък знаеш ли каква игра са си измислили тези сладури, та са се закротили така... Joy
Lady V, честито за хубавата новина!

# 29
  • Мнения: 599
Titka banditka ако чуя нещо за гимнастика нА ВСЯКА ЦЕН ще кажа, да Simple Smile Лейдииииии, браво бе, още едно мъжле, ехеее на тъце ще те носят да знаеш Simple Smile Страхотна новина. Аз днес след 16.00 ще ходим мда видим бебо, че не съм го виждАЛА ОТ ДОСТА ВРЕМЕ..........мъчно ми е но....всичко ще се нареди. Хайде хубав макар и облачен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт