Красивите турски актриси

  • 183 961
  • 722
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 0


Актриса и манекенка

# 556
  • Мнения: 127
Ферхундето е всичко друго ,но не и красива.Особено в профил.В тялото и може да се загледа човек ,а поклащането на бедрата води до някакви мисли  Laughing
Противна ми е брадата и.
 Дафне ми харесва,и даже много добре се справи с ролята си за маникенка.Има правилни черти.Малко луничките и са в повече,но усмивката и компенсира.

# 557
  • Мнения: 0
Азра Акън

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 12:57 от beauty~

# 558
# 559
  • Мнения: 8 417
Перихан Саваш




Нурдан, майката на Ферхунде от "Листопад".
Много красива жена, и като млада, и сега.

# 560
  • Мнения: 127
Чудех се как е изглеждала на младини.Сега ми хареса много като визия на тези години.Както и много красива ми се стори артистката ,която играеше майката на Азра Акън в Дъждовно време.
Малее,забравих как се казваше във филма Азра  ooooh!

# 561
  • София
  • Мнения: 5 334
Малее,забравих как се казваше във филма Азра  ooooh!
Ейлюл беше в "Дъждовно време" Wink

# 562
  • Мнения: 73
http://www.dailymotion.com/video/x9axny_asi-demir-66-bolum-son-s … aglaya_shortfilms Ето една  тъжна  и много емоционална сцена с красивата Туба Винаги,когато я гледам,буца ми засяда в гърлото. Двамата с Мурат сякаш изживяват това,което съдбата им е отредила в реалния живот. Не е задължително,тези които не я харесват да гледат този клип. В другата тема за Красивите  турски актьори има един клип с Халид Ергенч,пееше на англииски. Много ми хареса,въпреки,че не гласувах за него ,нека и тук да се пускат клипове и да се гледат не само от феновете на дадена актриса. Това е моето пожелание.

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 07:27 от didoka45

# 563
  • Мнения: 8
Не приемам тази сцена за тъжна,а по-скоро за прочувствена.И смятам,че Туба е много,много красива,дори когато плаче!Както се казва ,на такава жена всичко й отива-и тъгата, и скръбта,и радостта.и ревността,че и гордостта...

# 564
  • Мнения: 23 357


От начина на му на изпълнение на ролята.Халит също гледаше Берг опулено,но той нямаше какво да губи,та затова се ожениха.Но в момента не можете да знаете как им протича семейния живот.
Вие пък откъде знаете,че Берг е щастлива  newsm78


[/quote]


Бергюзар: "Както, за да вървя имам нужда от краката си, от ходилата си, така чувството, което изживявам в момента, бих сравнила с орган, без който тялото ми не може. Това, което изпитвам към Халит е отвъд любовта. Не съм човек, който казва „ без любов животът е невъзможен”, но това, което изживявам в момента е безценно. Всяка сутрин излизам на балкона и благодаря на Бог, че дишам въздуха, който диша Халит, че мога да вижда онова, което виждат неговите очи. Говоря съвсем сериозно. Наистина го правя всяка сутрин. "


Това думи на жена, която не е щастлива и чийто семеен живот не "протича" добре ли са?

# 565
  • Мнения: 73
Да,и аз мисля,че Берг е щастлива и наистина заслужава тази любов.Браво и на Халид.че е мъж на място и не се спря пред нищо,за да бъде с любимата си.

# 566
  • Мнения: 127
Няма лошо за Берг,щом харесва съпруга си,нека се чувства щастлива  Hug

# 567
  • Мнения: 106
Топ 3 до момента.


1.Туба Бюйюкюстюн     - 106 (31.3%)




2.Айча Варлъер    - 24 (7.1%)




3.Бергюзар Корел   - 92 (21.1 %)





  bouquet

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 13:28 от Ванилия75

# 568
  • Мнения: 0
Това на третата снимка не е Берг Peace

# 569
  • Мнения: 106
Редактирах.

Общи условия

Активация на акаунт