Къде в Пловдив??? - 12

  • 69 751
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
На мен да ми препоръчате къде правят хубави сватбени букети ?  Peace до  60-80 лева.
в подлеза на Понеделник пазара има един цветарски магазин там също правят сватбени букети много съм доволна от тях и не са толкова скъпи

# 721
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
На мен да ми препоръчате къде правят хубави сватбени букети ?  Peace до  60-80 лева.
  Познати си поръчваха от цветарския магазин, който е  до кръглата ритуална зала (отсрани на централния дом на младоженците), имало момиче което правило много интересни букети

# 722
  • Мнения: 534
Благодаря ви  Hug

На мен да ми препоръчате къде правят хубави сватбени букети ?  Peace до  60-80 лева.
  Познати си поръчваха от цветарския магазин, който е  до кръглата ритуална зала (отсрани на централния дом на младоженците), имало момиче което правило много интересни букети
и аз там ходих и до момента най доволна останах от там и особенно от отношението на момичето личеше си че разбира от работата си  Peace


На мен да ми препоръчате къде правят хубави сватбени букети ?  Peace до  60-80 лева.
в подлеза на Понеделник пазара има един цветарски магазин там също правят сватбени букети много съм доволна от тях и не са толкова скъпи
оо вярно бе за там не се бях сетила ,ще отида и там да разгледам  Peace


за букетите на четвъртък пазара има 3 сергии сега на третата до будката за мекици. Много хубави ги правят и на добри цени на мен букета за колата, моя букет и за хвърлянето ми излезнаха 100 лв.
да попитам за тези сергии ако отида там дали имат да ми покажат примерни букети който са правили  Thinking

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, препоръчайте ми магазини за тапети, освен Домко!
Благодаря ви предварително!  Simple Smile

А за букетите и аз да се включва, аз моя в Тилия си го  бях поръчвала и беше на много сносна цена 50лв. беше1  Peace

# 724
  • Мнения: 534
А за букетите и аз да се включва, аз моя в Тилия си го  бях поръчвала и беше на много сносна цена 50лв. беше1  Peace
аз в тилията ходих ,но там ми показваха само кукети от списания ,нямаха снимка да видя в действителност дали ги правят хубави,та за това търся мнения ,но е вярно че за букета който съм избрала там ми казаха най добра цена  Peace

# 725
  • Мнения: 2 382
Някой поръчвал ли е скоро питка за кръщене? Препоръчайте ми изпитано място, от където да поръчам Hug.
Преди съм поръчвала във Васиана, но последната година тестата им са ужасни и не ми се рискува.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 893
Оле, някой скоро коментираше един пекар, който се намирал в пресечка на Васил Априлов. Дано да се включи това момиче, много вкусни били там питите. Ако не се появи, ще потърся къде бяха писали.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 231
А за букетите и аз да се включва, аз моя в Тилия си го  бях поръчвала и беше на много сносна цена 50лв. беше1  Peace
аз в тилията ходих ,но там ми показваха само кукети от списания ,нямаха снимка да видя в действителност дали ги правят хубави,та за това търся мнения ,но е вярно че за букета който съм избрала там ми казаха най добра цена  Peace
Значи моят беше класически с рози. Просто цвета беше по-особен, едно такова, розово - лилаво. Обясних какво искам и да ти кажа получи се много по-хубаво, отколкото си представях.  Simple Smile
Ако искаш снимка да ти пратя, драсни ми ЛС!

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Някой поръчвал ли е скоро питка за кръщене? Препоръчайте ми изпитано място, от където да поръчам Hug.

Хубави пити можеш да поръчаш при Сали - намира се в началото на ул. "Жан Жорес" (пресечката на бул. "Шести септември" срещу кино Фламинго), точно на ъгъла.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Питки правят и в Мега Марина, аз за сватбата ни поръчвах от там. Иначе , пак в Смирненски, има една баничарница на ул. Лерин (в началото от към Пещерско шосе), там питка не съм поръчвала, но гледам че правят, а закуските им са страхотни.

# 730
  • Мнения: 6 206
Аз съм опитвала една питка от някъде в някаква пресечка на Богомил - направо я сънувам, може би защото бях бременна и затова ми беше толкова сладка.  За там ли казвате, че се ги развалили?

# 731
  • Мнения: 242
Момичета,искам да направя подарък барбекю или скара - незнам как точно се казва,да става за тераса или двор.Къде да търся такова нещо и за какво да гледам,т.е. да е качествено?  bouquet

# 732
  • Майничка
  • Мнения: 12 662
Аз съм опитвала една питка от някъде в някаква пресечка на Богомил - направо я сънувам, може би защото бях бременна и затова ми беше толкова сладка.  За там ли казвате, че се ги развалили?

Аз редовно поръчвам през учебната година от "Амброзия" на "Богомил", където преди беше "Васиана", досега издънка не е имало.

# 733
  • Мнения: 2 382
Аз съм опитвала една питка от някъде в някаква пресечка на Богомил - направо я сънувам, може би защото бях бременна и затова ми беше толкова сладка.  За там ли казвате, че се ги развалили?

Аз редовно поръчвам през учебната година от "Амброзия" на "Богомил", където преди беше "Васиана", досега издънка не е имало.

Ще поръчам пробно, за да опитам Peace.Точно там преди беше "Васиана", а сега остана само тази на "Младежка", но доста са си развалили качеството.

Милена, сетих се за коя баничарница пишеш. Невероятни банички правят там Laughing

# 734
  • Мнения: 88
Някой поръчвал ли е скоро питка за кръщене? Препоръчайте ми изпитано място, от където да поръчам Hug.
Преди съм поръчвала във Васиана, но последната година тестата им са ужасни и не ми се рискува.

Точно до сградата на Пловдивска обществена телевизия ( незнам името н улицата, но се намира в една пресечка точко срещу кин "Гео Милев") има на отсрещната улица до плод-зеленчука две железни врати.Там има пекарна.Човекът, който я държи го познавам от 15 годишна, когато кафенето на баща ми зареждаше от там питките за хамбургери.И до сега човекът се занимава с това, а за качеството и вида на питките е излишно да изказвам суперлативи.Сега всеки път като ми се наложи ( за съжаление за помени) винаги от там ходя да си поръчвам.За цената ми се върти нещо от рода на 5-7 лв.,но си спомням, че уточнявахме с него винаги за колко човека ще е.
А за букетите и аз да се включва, аз моя в Тилия си го  бях поръчвала и беше на много сносна цена 50лв. беше1  Peace
аз в тилията ходих ,но там ми показваха само кукети от списания ,нямаха снимка да видя в действителност дали ги правят хубави,та за това търся мнения ,но е вярно че за букета който съм избрала там ми казаха най добра цена  Peace
Още един глас за "Тилия".
Миналата седмица ми трябваше комбинация от бели лилиуми за коктейлно парти и отделно 15 лилиума ( холандски!) за декорация на маси.Всичко ми излезна 98 лв., но да не ти говоря за каква красива комбинация става на въпрос.
Отделно облужването и качеството на цветята са на ниво.Момичетата си разбират определено от работата.

Общи условия

Активация на акаунт