Незабравима-Unutulmaz тема42

  • 26 386
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 315
 "Melda and Gulay is up for no good again they are going to try to separate them but when true love is involved nothing can ruin it like nothing has already..."

Мелда и Гюляй ще се опитат да ги разделят, но няма да успеят, защото истинската любовта не може да бъде унищожена.
От твоя цитат на господ в "ушите"" hahaha Joy hahaha

# 316
  • Мнения: 11
 "Melda and Gulay is up for no good again they are going to try to separate them but when true love is involved nothing can ruin it like nothing has already..."

Мелда и Гюляй ще се опитат да ги разделят, но няма да успеят, защото истинската любовта не може да бъде унищожена.
От твоя цитат на господ в "ушите"" hahaha Joy hahaha

До сега каквото са каза ли е станало.

# 317
  • Мнения: 315
Мелда най-накрая казва че е късно ама за какво не разбрах
Дежавю, последен "напън вече остана"и си готова!!!! newsm78

# 318
  • Мнения: 914
Тюркян май казва на Джамил че ако иска да си тръгне и да ги остави добре да спре и да си върви или нещо такова

# 319
  • Мнения: 0
 "Melda and Gulay is up for no good again they are going to try to separate them but when true love is involved nothing can ruin it like nothing has already..."

Мелда и Гюляй ще се опитат да ги разделят, но няма да успеят, защото истинската любовта не може да бъде унищожена.
От твоя цитат на господ в "ушите"" hahaha Joy hahaha

До сега каквото са каза ли е станало.

само не разбрах кой ти дава това инфо?

# 320
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Тюркян май казва на Джамил че ако иска да си тръгне и да ги остави добре да спре и да си върви или нещо такова
Преводът е в темата за Серхан.Който иска може да го прочете

# 321
  • Мнения: 11
 "Melda and Gulay is up for no good again they are going to try to separate them but when true love is involved nothing can ruin it like nothing has already..."

Мелда и Гюляй ще се опитат да ги разделят, но няма да успеят, защото истинската любовта не може да бъде унищожена.
От твоя цитат на господ в "ушите"" hahaha Joy hahaha

До сега каквото са каза ли е станало.

само не разбрах кой ти дава това инфо?


Тази информация ми я дадоха още миналата седмица и аз я бях пуснала в 41 тема. Кой ми я дава различни хора във фейса.

# 322
  • Мнения: 914
А Харун май казва че трябва да открият вече нещата но не съм много сигурна

# 323
  • Мнения: 27

Тук съм, Бгхелп, просто загрявах. За един ден доста сте изписали! Браво!

# 324
  • Мнения: 0
Но може би ще им каже ,че след като те са я лъгали толкова време и са се подигравали с нея ,тя няма да даде развод!!!
[/quote]

Възможно е! Не ми се вярва при положение, 4е толкова дълго е лъгана, всичко да мине тихо и кротко с един разговор между приятели. Ще има урагани!

# 325
  • Мнения: 315
Със зъби и нокти ще драска Мелда за да не даде развод. Преди говореше ама само като средство за да вмени вина и съжаление. Ако излезе от живота  на Харун - става пълен аутсайдер - сега се съобразяват с нея, но след това....
Все си мисля, че  сценаристите не разкриха фалшивата бременност, далаверите във фирмата за да имат козове при последващи събития.

В тази серия  ще отпадне едно притеснение на Еда и Харун - каката ве4е знае!От телевизията!

Въпросът е какво знае или по-точно какво са казали - че Харун има дете от любовницата си или и че тази любовница е балдъзата му Еда. От друга страна пък е очевадно при положевние, че Еда я кани да говорят. Но Мелда не й пречи да си се прави на луда до последно.
Мисля ,че са казали само ,че има любовница ,но няма да кажат коя е!
Но Мелда не може да се прави ,че не знае коя е,защото това са  снимките от предишната публикация.Тогава Харун пусна в обръщение доста лъжи за да оправдае Еда и неговото присъствие при нея!!

# 326
  • Мнения: 32
Тюркян май казва на Джамил че ако иска да си тръгне и да ги остави добре да спре и да си върви или нещо такова
Преводът е в темата за Серхан.Който иска може да го прочете

Превод благодарение на ALEYNAM

Репортерката : тайната,която е криел известния бизнeсмeн излиза наяве в ,,Не може толкова" (предаване)
 Бату- Аз съм твоят брат Кенан!
Тюркян: Ако мислиш , че  ще се успокоиш ,като ни оставиш сами, недей да стойш ,заминавай!
Джемил: Сбогом, Еда!
Харун: Ще изживеем любовта си без да се крием.
Еда-:Како, има неща за които трябва да поговорим с теб.
Гюляй: Ако искат да са заедно, нека да са , но недей да се развеждаш.
Бату: Какво ще кажеш, да прекараш живота си със този неразбран мъж , омъжи се за мен.
Мелда: Глейдаки ме в очите, ще ми признаят как са ми изневерявали. Вече е време за признания.
 

# 327
  • Мнения: 0
Въпросът е какво знае или по-точно какво са казали - че Харун има дете от любовницата си или и че тази любовница е балдъзата му Еда. От друга страна пък е очевадно при положевние, че Еда я кани да говорят. Но Мелда не й пречи да си се прави на луда до последно.
[/quote]

Така е! Май няма да цитират името на Еда! Затова не дават и реакции на семейството на Харун.Има дете, ама не се знае от коя!

# 328
  • Мнения: 27
Ха, сега здравейте на всички сладури тук!   love001  love001  love001  love001  love001  love001
Брей, не мога да ви изчета, значи! Изказвам искреното си възхищение от невероятните творби на Бгхелп, Ади, Дежавю, Мармалон и всички, които пишат, само да не изпусна някого!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Бай Ганьо, очевидно е, че ти си отличникът на форума, твоето домашно е по-успешно от моето, поздравления, посмях се от сърце!  newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

# 329
  • Мнения: 0
Мерси за превода!

Бату направи много сладко предложение! Хареса ми!

Общи условия

Активация на акаунт