Искрица надежда за Наталия /DMS NATALIA/

  • 40 600
  • 246
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Здравейте! Включвам се и аз,за да кажа,че ние с моето семейство тази сутрин преведохме известна сума!
Дано по-бързо се съберат парите за малката Наталия!  Praynig

# 46
  • Мнения: 130
И аз Simple Smile  Hug БЪРЗО!!! Не остана до юли...А няма ли кой да направи група във Фейсбук?

# 47
  • Мнения: 0
Дари, всичко ще бъде наред ... не губи вярата си!

Интересувам се колко приблизително са събраните средства до момента?

# 48
  • Мнения: 86

Интересувам се колко приблизително са събраните средства до момента?

Много съжалявам, но тази седмица нямам възможност да отида до банката, но следващата непременно ще отскоча до там и веднага ще ви информирам.
  БЛАГОДАРЯ ВИ отново   bouquet

# 49
  • Мнения: 16
дари, защо не опита и в сан петербург - ленинград - там са най добрите и трансплантация на стволови клетки правят и у нас - еее малко не се знае от всички, че пак е с вратичка в закона - не прочетох защо точно е събираната сума, но като специалист  знам че може да е само за това- исках да ти кажа че руските специалисти правят трансплантации у нас - пиши на лични -не вярвам на изрелци, не искам да те откажа просто виж и това  Hug

# 50
  • Мнения: 3 914
feniks10 ,ще си позволя аз да ти отговоря,тъй като и аз и Дари се борим за едно и също нещо,но аз вече веднъж бях там ,за където се събират средства тук в тази тема,и тъй като си специалист,ще опитам да дам ясна представа за лечението.
Не, не става дума за стволови клетки,аз всъщност незнам какво биха направили стволовите клетки при случаи като нашите,по простата причина че това не е травма и мозъка е увреден по рождение,т.е. стволовите клетки няма какво да го накарат да си спомни,а да излекуват вече увредените мозъчни клетки...едва ли,това си е мое мнение разбира се Peace
Тук става дума за лечение с L- dopa,сигурно се сещаш че говорим за лекарство за Паркинсон Wink
Само по себе си лекарството не е скъпо,но метода на изследване,проследяване и дозировката,която е специална,правят лечението скъпо.Не искам да влизам в подробности,сигурно се досещате че родители като мен и Дари могат да напишат дисертация по въпроса,преди да стигнат до извода,че да това е което ни трябва.Само ще кажа,че допамина в организма ни си го има по естествен път и поне правим нещо ,което само може да помогне,не и да навреди и докато със стволови клетки не можем да накараме да се появи здрава нервна клетка,въпреки че казват че може,но аз не вярвам,то с допамина можем да накараме старата-увредена нервна клетка да възстанови функциите си,появявайки се нужното количество допамин,така че сигнала от мозъка да стига до мускулите  по правилния начин.Наполовина да е правилен сигнала,за нас родителите това само може да е чудо Hug
Дари,успех мила и се надявам и ти да преживееш,това което аз сега преживявам  bouquet

# 51
  • Мнения: 16
е сега прочетох цялата тема - разбрах и ще се опитам и аз дори и с малко да помогна
успех мили майки - вярвам в добрия изход

# 52
  • Мнения: 133
Успех, надявам се че не сме закъснели с включването. Пожелавам Ви да се върнете с голям напредък!!!! Това ще даде надежда и на всички нас - че възможност винаги има!!!!

# 53
  • Мнения: 86
Здравейте!!!!!  Hug
Бързам да споделя още една прекрасна новина.
 В кампанията за набиране на средства се е включила и Фирма ЛЕКС ГРУП  АД. Те имат офиси из цялата страна (Ботевград, София, Пловдив, Варна,Русе,Плевен и Благоевград). Поставили са кутии за дарение във всичките си офиси и апелират към всички свой клиенти, служители и партньори да помогнат на Наталия.
 Кутиите са поставени на 1 юни и ще се отворят на 1 юли.
Искрено вярвам, че още много хора ще се отзоват на отправения
 зов за помощ и по-скоро ще се събере цялата сума.
Хиляди благодарности на всички, които помогнаха и продължават да помагат.   bouquet
Благодаря ви, че ДАВАТЕ ШАНС НА НАТАЛИЯ!!!!!!!     bouquet

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 16:56 от iskrica_nadejda

# 54
  • Мнения: 7 122
Преведох.
Успех в лечението на НаталИ!   bouquet Praynig

# 55
  • Мнения: 86
Здравейте!!!!!!!!!   Simple Smile

 Сумата до момента е 1800лв.  Hug

Благодаря ВИ !!!!!!!!!!!!   bouquet

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 16:56 от iskrica_nadejda

# 56
  • Мнения: 251
Пуснахме малко от мен и сестра ми Наталия Simple Smile Стискам палци малкото слънчице да се оправи   bouquet

Успех бързо да се съберат парите Simple Smile

# 57
  • Мнения: 7
тези дни и ние ще намерим време да наминем до банката за да помогнем макар и с малко.Пожелавам успех на малката и скоро да ни зарадвате с хубава новина Simple Smile Hug

# 58
  • Мнения: 86
 Здравейте!
Добрата новина е, че още една фирма е взела решение да се включи в кампанията и това е
" ВИТАВЕЛ" АД - гр. Луковит  Hug
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА!   bouquet

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 14:06 от дари-k

# 59
  • Мнения: 0
Natalia pojelavam ti v nai-skoro vreme da se vyztanovish! Da bydesh edno zdravo i umno dete...da radvash roditelite ti! MNOGO USPEH!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт