Бихте ли си дали детето да суче от друга майка

  • 2 541
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Не, дори на родната ми сестра  Naughty

Макар 4е, ако вземем за пример Крали Марко  newsm78 Я какъв човек е станало от него  Mr. Green

Що? Крали Марко от колко жени е сукал? Simple Smile
Със сигурност не са били малко, щом според легендата е сукал до 21-та си година  Wink

# 31
  • Мнения: 1 586
Брях, тая легенда не я знам. Според мойта информация е сукал до 7-мата си година Simple Smile

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Категорично съм сигурна, че и аз бих отказала! Дори по въпроса за родната сестра се замислям... И на приятелка не бих дала, колкото и да е близка.
Това при положение, че аз съм кърмена от чужда мама Grinning

# 33
  • Мнения: 1 107
Не бих. Най-големият ми страх в живота е от болести  Sick

# 34
  • Мнения: 127
Цитат

Извинете ме ако идеята ми ви се струва тъпа  Embarassed, но винаги съм се чудила дали таткото не може да свърши тази работа щом въпроса е "на живот и смърт" и друго не помага.  Blush Какво мислите по въпроса?

Цитат
Може, може, ако има желание! Аз имах страхотни проблеми първите три месеца - цедях се по 45минути до час за някакви мижави 20 мл и най-вече, за да ми олекне на гърдите... И при първите по-сериозни запушвания молих за помощ, но ми се навиха само веднъж и после се отказаха  Wink

# 35
  • Мнения: 7 837
Брях, тая легенда не я знам. Според мойта информация е сукал до 7-мата си година Simple Smile
Може и така да е.
Оба4е, колко по-епи4но зву4и другото, нали  Wink

# 36
  • Мнения: 1 878
Не! Не бих услужила с бебето си Confused Това ми звучи все едно някой да ми предложи да му доям манджата с неговата вилица Sick Ще дам много умни съвети как да се цедят и помпата си мога да предложа , но бебето -  Naughty

# 37
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не, не бих!
По въпроса с таткото - с първото дете направих мастит, температура 40 градуса, бебето не искаше да суче, защото му беше горещо, помпа нямах, таткото реши да опита, но не можа да изсуче нито капка  Shocked. Много се чудех защо, явно не е лесна работа.  Embarassed Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не бих дала бебето си да суче от чужда кърмачка, най-вече ревност ще ме обземе, после ще мисля за хигиена и прочей... Не съм имала повод и не знам дали при определена ситуация бих си дала бебето. Ц, няма!

# 39
  • Мнения: 919
Не при никакви обстоятелства Naughty

# 40
  • Мнения: 4 915
Не.
Заради незнанието ми дали не е потенциално опасно за здравето на детето ми.

Но ако е сестра ми - без проблем.

# 41
  • Мнения: 6 472
Уф успокоихте ме Grinning Много ми беше криво за жената и бях почнала да се замислям дали пък не постъпвам гадно (не че ще си променя решението дори и така да е).
Аз и предложих помпа и инфо, но за съжаление не мога да и помогна с цеденето - нещо не му хващам цаката и това си е Confused

А това за таткото искренно ме развесели Joy Joy Joy Утре ще им го предложа Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 242
Само ако я познавам и съм сигурна че е здрава. Иначе не бих. Blush Ако ей така ми цъфне на вратата и аз бих отказала. Но бих я посъветвала таткото да свърши тази работа, не е никак смешно. Смятам че е нормално и честно.

# 43
  • Мнения: 6 206
Няма как да стане тази работа просто.
Макар че много мъчно ми стана за жената, дано си оправи проблема бързо и безболезнено.
А за Спасчо не знам, до преди месец два се нареждаше при баба си и леля си и им дърпаше блузите. А като още по-малък е опъвал и баща си. Laughing
Не знам ще проговори това дете, задачи ще почне да решава, до кога ще се кърмим не е ясно. Rolling Eyes

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Не знам ще проговори това дете, задачи ще почне да решава, до кога ще се кърмим не е ясно. Rolling Eyes

Чакай бе, Поля, закъде бързаш да се тюхкаш още? Че той Спас си е в кърмаческа възраст...виж, като минат още 5-6 години и продължава да си иска - тогава ще е проблем евентуално Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт